Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsza polska gra

260 postów w tym temacie

No - poprawa i od razu atmosfera luźniejsza :D

To oczywiście kwestia gustu, ale moim faworytem (chodzi o rewolucyjność)
to:
Xpand Rally
Painkiller
W tej kolejności ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIEM! Właśnie mi się przypomniała taka jedna gra, jak na owe czasy - świetna!
Nazywała się bodajrze "Crimecity" czy jakoś tak (była kiedyś w CD-Action w pełnej wersji)
Bardzo dobre połączenie GTA i symulatora latających autek :D Fajna giera w sumie, ale niedoceniona i zapomniana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie czołówka według mnie wygląda następująco:
- Painkiler
- Specforce
- Chrome

Niestety są tu same FPS`y gdyż chyba te tytuły ( polskie ) są najlepszye.

A mam nadzieję, że już niedługo na pierwszym miejscu będzie można postawić Wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak do tej pory najczęściej wymienianymi grami są:

- Painkiller (dla mnie pk jest najlepszą polską grą do tej pory)
- seria Earth
- Chrome
- itd.

najbardziej oczekiwaną polską grą jest:

- Wiedźmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam gdy Polacy zrobią jakąś porządną grę sportową pokroju chociażby Fify 97 xD Co do Wiedźmina to mówione tak naprawdę o nim jest mało, ale dużo się oczekuje - ja i tak go chyba nie kupię, bo RPG to nie moje ulubione, a wręcz najgorsze prócz managerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller oraz Ksiaze i Tchorz ;). Z polskich gier jedynie uwiodly mnie przygodowki. Reszta gier(nie liczac serii Earth) w ogole mi nie podchodzi. Z niecierpliwoscia czekam na The Witchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polanie 2 oczywiście mają świetny klimat
A jeżeli o wiedzmina chodzi to boje sie żeby nie zrobili z niej bezmózgiej rąbaniny (na szcżeście na razie sie na to nie zanośi ale kto wie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań. Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami sugerującymi iż obie części PainKiller zasługują na miano Polskiej Gry Wszechczasów (jak do tej pory). Może Wiedźmin to zmieni. Poczekamy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:12, radeon2 napisał:

Jedyna DOBRA Polska gra To Painkiller I Dodatek BoH reszta to średniaki Chodz Widzmin się dobrze zapowiada


Painkiller nie jest tylko dobry. Największe czasopismo w USA uznało painkillera za gre roku 2004 ( żródło: gazeta wyborcza). Wiedzimin to jedn z najlepiej zapowiadających się gier na E3. Polacy jednak coś potrafią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie painkiler nie podobal. Jedyna gra z polskich ktora mi sie podobala to earth 2150, jeszcze nie gralem w 2160 ale podejrzewam ze tez by mi sie spodobala :). Ksiaze i Tchorz byl sredni. Reszta to dno.. A i jeszcze taka stara gierka bodajze clash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) A i jeszcze taka stara gierka bodajze clash.

Właśnie, mi też się przypomniał Clash, gra która miała wspaniały klimat i grałem w nią naprawdę długo. Poza Clashem podobało mi się też Earth 2160, które w jakimś stopniu przypominało mi Red Alerta i jest to chyba pierwsza gra którą z powodu niskiej ceny kupiłem zaraz po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować