Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Licomp Empik Multimedia - LEM. Co o nim sądzicie?

52 postów w tym temacie

Bo Lem lubi sobie naraz słodzić i piep....
Ciekaw jestem czy oni kiedykolwiek o sobie uzyli slow profesjonalne spolszczenie? Bo jesli tak to do sądu powinni poleciec za takie oszustwa (i prosze na litosc nie zaczynac polemiki o CDP, mowa jest o LEMie).
Przykład - X-men Legends 2 - tłumaczenie pseudonimów bohaterów Marvela? I to jeszcze co drugiego pseudonimu? To jest pierwsza gra ktora kupilem i zalowalem ze nie jest w pelni po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię LEM-u przede wszystkim ze względu na ich podejście do starszych gier. Nie robią żadnych reedycji swoich gier, a te się marnują. Chętnie bym zobaczył w jakiejś reedycji True Crime: SoLA lub sage Quake. Ale cuż, pomażyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że LEM zajmuje się dystrybucją Call of Duty - gdyby tak Cenega, lub CDP mieli ten tytuł...

Choć i tak nie ma co narzekać (oprócz tego, że cena od premiery się nie zmienia) bo wydanie jest nawet ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba w 100%. tez chetnie popykalbym w true crime ale nie moge .
wejdz na allegro, tam znalazlem kilka egzemplarzy uzywanych w niedrogiej cenie (gora 35 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo denerwują, m. in., że nie wydają wogóle takich gier jak Star Wars KOTO II i Battlefront.
Zażyczili sobie za nie ceny nie do zaakceptowanie (169 zł) i nie wydają, żadnych reedycji. Porażka.
Jest to jeden z trzech największych wydawców (CDprojekt, Cenega i LEM), jednak spolszcza najmniejszą ilość gier z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę pochwalić Pomoc Techniczną LEM''a. Ostatnio miałam dość spory kłopot z KotOR''em, napisałam maila, wysłałam grę, odesłali działający egzemplarz. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEM to dla mnie druga liga. Ogromne i to bardzo często obsuwy gier, choćby Call of Duty 2, Ultimate Spiderman, quake 4, a często w ogóle nie wydawanie, np. Shrek Team Action stawiają producent aw bardzo niekorzystnym świetle. Nie ma żadnych programów lojalnościowych, kiepska obsługa klienta, słabiutko jeśli chodzi o ceny starszych gier, bowiem nie ma przaktycznie żadnych tanich serii... Jedyne, co ratuje firmę, to wydawanie gier Activision, ale że ci niezbyt lubią Polskę i lekceważą nasz rynek, premiery są wtedy, kiedy litościwie się na to po miesiącach nie wydania zgody na master key''a pozwolą. Wcześniej oczywiście najlepiej kupic angielskie edycje za 250 zł, ale to już inna bajka. Ogólnie LEM jest słaby przez współpracę ze znanymi firmami, których jest u nich tak niewiele, że premiery zdarzają się po kilka razy na kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 22:25, Magwisienka napisał:

A ja muszę pochwalić Pomoc Techniczną LEM''a. Ostatnio miałam dość spory kłopot z KotOR''em,
napisałam maila, wysłałam grę, odesłali działający egzemplarz. Super :)

Przepraszam, że odkopuje takiego starocia, ale na jaki adres mailowy pisałaś. Ja już posłałem 3 maile i żadnej odpowiedzi. Czy jak wysłałaś grę musiałaś pokryć koszta przesyłki, co trzeba było wysłać (pudełko, instrukcję itd)? Niestety moja płyta z Guitar Hero pękła i czekam na odpowiedź czy istnieje opcja wymiany, bo przeglądając forum widzę, że jednym się udało innym już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:09, Bajuj napisał:

/.../

Ohoho, to mi teraz dałeś zagwozdkę :D
Odpowiem jutro jeśli pozwolisz - dokopię się do tych majli, coby nie skłamać :)

EDIT: Jednak udało mi się już teraz :) Majl to pomoc@lem.com.pl, a treść majla zwrotnego była taka: "Proszę o przesłanie całej gry do naszego działu, uszkodzony nośnik wymienimy bezpłatnie na nowy egzemplarz. Jedyne koszta jakie Pani poniesie to koszta przesyłki." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 07:44, Magwisienka napisał:

Tak sobie teraz myślę, że dość nieszczęśliwie zedytowałam wcześniejszego posta, mogłeś
go nie zauważyć, także jakby co to patrz wyżej ;)

Wysłałem wiadomość na ten adres i otrzymałem odpowiedź na następny dzień.Moja płyta już jest w drodze do Warszawy. Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować