Zaloguj się, aby obserwować  
Blay

SMOCZY KONKURS!!

405 postów w tym temacie

Zasady:

1.Konkurs zaczyna się w każdy piątek miesiąca(chyba,że prowadzący poda inny termin)!!!

2.Każdy uczestnik konkursu daje 1 obrazek smoka i krótko go opisuje.Na samej górze musi znajdować się jego imię i nazwa właściciela:

Właściciel:(nick forumowicza)
Imię smoka:np.Jaszczurnik
Wiek:(na początku 0 lat)
Umiejetności specjalne:(na początku jedna)

Przykładowy Opis Smoka: Mój smok jest:....Ma on...,cechy charakteru...,umiejętności,wygląd zewnętrzny itd.

3.Smoki można zgłaszać przez cały tydzień,w którym odbywa się konkurs.
4.Jeśli ktoś zgłosi dwa razy jakiegoś smoka lub dwa różne pod uwagę będzie brany pierwszy stwór.
5.Każdy smok musi byc inny,ale jeśli ktoś przez przypadek da takiego samego jak ma inny forumowicz,może go wymienić na innego.
6.Jeśli jakiś forumowicz chciałby wymienić swojego smoka musi napisać posta do prowadzącego konkurs.
7.Pierwszy konkurs prowadzę ja, a następne zwycięzca poprzedniej edycji.
8.Na początku konkursu każdy smok ma 0 lat i 1 umiejętność specjalną(kazda wygrana edycja dodaje jedną umiejętność specjalną).Po kazdej edycji zgłoszony smok ma 1 rok więcej.
9.Na końec edycji(w sobotę odbywa się głosowanie na najlepszego smoka).Głosujemy na miejsca od 1 do 3.
Punktacja:
1 miejsce-10pkt.
2 miejsce-5pkt
3 miejsce-1pkt

10.Jeśli smoki dwóch forumowiczów będą miały taką samą ilość punktów, odbywa się bitwa między 2 smokami(wygląd bitwy do ustalenia). W bitwie wykorzystuje się umiejętności specjalne.
11.Wyniki podawane są w niedziele.A w piątek rozpoczyna się nowa edycja.
Proszę was o pomoc w poprawieniu tych zasad jeśli widzicie błędy!Narazie prosze też, żebyście powiedzieli czy chcielibyście się w to bawić? Pierwszy konkurs odbywa się w najbliższy piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:15, Paweł 321 napisał:

No bo przecież jak sie urodzi to nie ma sie od razu lat.Prawda??


to co w każdej edycji konkursu tego samego smoka trzeba wystawić? bez sensu... :/
to zawsze ta sama osoba będzie wygrywała - ta z najfajniejszym smokiem...
druga sprawa - kiedy smok będzie miał wiek:1? za rok...? ;)

może dopracuj to jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba wystawic tego samego smoka,ale przecież smoki beda dorastały(udoskonalały się)więc nie zawsze będzie wygrywac ten smok.Bo przy głosowaniu fakt trzeba też patrzeć na obrazek ale głownie patrzy się na umiejętności.

Smok będzie mieć rok po pierwszej edycji.Po tej edycji będzie meć 1 rok,a po nastepnej 2 lata.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może dopisz do regulaminu że smoka można zmienić co dwie edycje albo że ten który wygra nie może brać udziału w następnej edycji lub coś w tym stylu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:46, Paweł 321 napisał:

Przykładowy Opis Smoka: Mój smok jest:....Ma on...,cechy charakteru...,umiejętności,wygląd
zewnętrzny itd.


ale po co wygląd zewnętrzny skoro fotka jest...?
i ten opis ma być dodatkowo oprócz Właściciela, imienia,wieku i umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto wygra(prowadzący)nie bierze udziału w kolejnej edycji .

Zapomniałem dodać smok umiera po 10 latach (edycjach) i trzeba go albo wskrzesic lub wybrać nowego.Wskrzesić to znaczy wybrać jako umiejętność specjalną:wskrzeszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel: Paluch 222
Imię smoka: Draco
Wiek: 0
Umiejetności specjalne: Umiejętność mowy ludzkim językiem

Opis:
Pewnego słonecznego dnia, mag Paluch wędrował przez las, doszedł do skalistych ostępów i jego oczom ukazał się niezwykły widok: Nieżywy, dorosły smok. Paluch podszedł do ciała i dokładnie je oglądnął, smok w okolicy żeber miał głęboką ranę, jakby ktoś ją wygryzł, na reszcie ciała dało się zauważyć ślady strzał i przeszyć mieczem. Odszedł trochę dalej i zobaczył pięciu spalonych łowców smoków. Wyglądało na to że gad stoczył walkę z innym smokiem, następnie ranny i osłabiony musiał walczyć z łowcami smoków, którzy go wykończyli. Paluch wrócił do ciała i zauważył że za smokiem znajdowała się jaskinia, wszedł do niej i zobaczył zniszczone gniazdo i rozbite skorupki, zapewne jaja smoka które zniszczyli łowcy. Jednak gdy wrócił do smoka w celu spalenia go zobaczył coś pod nim: mała wyrwa w podłodze którą gad częściowo zakrył ciałem. Paluch przy pomocy czarów odsunął ciężkie ciało i spojrzał na wyrwę. Było w niej jedno, nieuszkodzone jajo które zapewne matka broniła i ukryła w ostatnim ciężkim wysiłku. Paluch wziął je, owinął w swoją szatę a ciało smoka doszczętnie spalił wraz z gniazdem, tak że nic po nich nie zostało. Wrócił do swojej wieży, postanowił zająć się jajkiem. Pielęgnował je i trzymał w ogniu, aby dobrze się rozwinęło. Po paru tygodniach nastąpiła ta chwila i wykluł się z niej mały smok, Paluch wziął go pod swoją opiekę, troszczył się o niego i nauczył ludzkiej mowy i pragnął nauczyć go dobra, aby kiedyś mógł pomagać potrzebującym.

[To właściwie geneza mojego smoka, ale sądzę że tak jest ciekawiej, mam nadzieję że to się liczy ;)].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować