Zaloguj się, aby obserwować  
Blay

SMOCZY KONKURS!!

405 postów w tym temacie

Może ja też spróbuję...
Właściciel: KILLER-84
Imię smoka: Malceusz "Młody"
Wiek: 0
Umiejętność specjalna: Bajanie (opowiadanie historii) - potrafi zafascynować, uśpić, zanudzić (na śmierć), zagrzać do boju opowiadanymi historiami.
Typ: Zielony
Opis: Jak widać raczej niewielki (zaledwie jakiś metr od początku pyszczka do końca ogona). Waży jakieś 15 kilo.
Historia: Jajo z Malceuszem osobiście wyniosłem z jaskini jego matki. Po prostu doszedłem do wniosku że lepiej będzie poświęcić kilka stuleci na wychowanie sobie smoka niż próbować dogadywać (lub dominować) dorosłego osobnika. Od małego uwielbiał dobre historie. Kiedy nieopatrznie wymsknęło mi się że każda książka w bibliotece zawiera przynajmniej jedną, zaczął mnie męczyć żebym nauczył go czytać. Teraz stara się tam spędzać jak najwięcej czasu. Wyjątkiem są momenty kiedy mam w wieży gości. Wtedy Młody (jak go pieszczotliwie nazywam) zamęcza gości o opowiedzenie historii. Ma do nich naprawdę znakomitą pamięć. Kiedy tylko znajdzie chętną publikę potrafi w momencie zauroczyć ją historią. Przy niechętnej publice potrzebuje na to dwóch chwil ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra możecie już głosować od teraz do poniedziałku.Nie wysyłajcie głosów na e maila MAR Cinka lecz podajcie je na forum.
Przypominam zasady:
Punktacja:
1 miejsce-10pkt.
2 miejsce-5pkt
3 miejsce-1pkt
Poproszę modka o przypięcie tych zasad które sa na piertwszej stronie,jeżeli macie do nich jakieś uwagi to wysyłać na meila mojego(dragon_321@onet.eu)


Od tej pory same głosy bez spamu!!!!!Jeżeli będzie spam dyskwalifikacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:10, MROZU| napisał:

Dobra zgłaszam tego samego co poprzednio(tyle, że poprzednio nie było...)
Właściciel:MROZUŚ
Imię smoka:Serednarthas
Wiek:1(chyba)
Umiejętności:włada magią
Opis:Jak każdy smok z Krynnu komuś podlega. Włada nim Spokój(wymyślony przeze mnie;)), pan
Środka. Jest nietypowy: ma około 900 stóp długości(inne smoki do 100), skrzydła o długości
800 stóp. Jak smoki na Krynnie czymś musi zać: wszystko po trichu-trujące opary, lawa, ogień,
lód i błyskawice. Nie cierpi owoców morza.

Sorry, obrazek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników:
1. MAR Cinek
2. Paluch 222
3. szerszeń45
4. Bartek Dudek
5. barteg
6. Keymil
7. mdag
8. Donki
9, Paweł 321
10. Luke Shadow
11. kluha666
12. MROZU|
13. Adamzzz
14. Kael''thas
15. Liqid
16. KILLER-84


Mrozuś ciebie jeszcze nie dyskwalifikuje, ale od teraz każdy spam będzie surowo karany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale powiedziałem,że macie podawać propozycje na mojego maila!!1 ostrzeżenie za trzecim cię zdyskwalifikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:15, kluha666 napisał:

powtarzam jeszcze raz
Zgłaszam
właściciel: kluha666
imię smoka: Józef Ogon
umięjętności: lenistwo i nic nie robienie
opis:
wielki wprost ogromny nie skrzywdzi muchy prawie że niewidoczny szybki gdy zostaje wkurzony
staje się bardzo niebezpieczny ma ogromne skrzydła które pomogom zaslonic przed atakiem ok.50
wojowników :P
RASA:
SMOK EUROPEJSKI
aha!!!
ten na smoku to ja (:P)



Hehe łatwo sobie w Google Images poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:47, Adamzzz napisał:

> powtarzam jeszcze raz
> Zgłaszam
> właściciel: kluha666
> imię smoka: Józef Ogon
> umięjętności: lenistwo i nic nie robienie
> opis:
> wielki wprost ogromny nie skrzywdzi muchy prawie że niewidoczny szybki gdy zostaje wkurzony

> staje się bardzo niebezpieczny ma ogromne skrzydła które pomogom zaslonic przed atakiem
ok.50
> wojowników :P
> RASA:
> SMOK EUROPEJSKI
> aha!!!
> ten na smoku to ja (:P)
>
>

Hehe łatwo sobie w Google Images poszukać :)


wiem hehehehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos mi powiedziec czy juz sie zaczela nastwepna edycja a i przypopnina m o moim pomysle . Mam pomysł. Po każdej nowej edycji każdy będzie dopisywał nowy watek do opisu swojego smoka np. jakie przygody miał w ostatnim roku. Urozmaici to zabawę i umożliwi większą kreatywność. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować