Zaloguj się, aby obserwować  
Blay

SMOCZY KONKURS!!

405 postów w tym temacie

Ok niech będzie - jest pięciu uczestników, zacznijmy więc głosowanie(zmieniam tym samym regułę, ale mam świadomość tego, że i tak nikt więcej się już nie zgłosi). Głosujemy według wzoru na pierwszej stronie. Wszyscy uczestnicy muszą wziąć udział w głosowaniu, ale zapraszam też osoby z poza konkursu do głosowania. Tak jak już pisałem kilka postów wyżej głosy można oddawać do 25.04 br.

Do dzieła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel: Blackbeard
Imię smoka: Nie,nie Pedrakhan:) Terran
Wiek: Kobiet o wiek się nie pyta^^ Poważnie-5
Umiejetności: Typowanie numerów totka i cofanie wyborów(więc szczególnie teraz potrzebny...)
Opis: Smok jaki jest każdy widzi! xD Ma tylko jedną wadę- Jest troszkę drogi w utrzymaniu bo w każdej wolnej chwili wciera sobie KIT-KATY

20070419224143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:34, Boskii napisał:

Ok niech będzie - jest pięciu uczestników, zacznijmy więc głosowanie(zmieniam tym samym regułę,
ale mam świadomość tego, że i tak nikt więcej się już nie zgłosi). Głosujemy według wzoru na
pierwszej stronie. Wszyscy uczestnicy muszą wziąć udział w głosowaniu, ale zapraszam
też osoby z poza konkursu do głosowania
. Tak jak już pisałem kilka postów wyżej głosy można
oddawać do 25.04 br.

Do dzieła...



Mały error-już naprawiam, i prosze o uwzględnienie mnie i mego pupilka:)


Właściciel: Blackbeard
Imię smoka: Nie,nie Pedrakhan:) Terran
Wiek: Kobiet o wiek się nie pyta^^ Poważnie-0
Umiejetności: Typowanie numerów totka przy każdej kumulacji
Opis: Smok jaki jest każdy widzi! xD Ma tylko jedną wadę- Jest troszkę drogi w utrzymaniu bo w każdej wolnej chwili wciera sobie KIT-KATY

20070419224924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel:buraczek18
Imię smoka:Zlotan
wiek: 0
Umiejętności: zabujczy wzrok
Opis:Ma duże oczy lubi ziać ogniem jestniezwykle chytry na złoto i wszelkie kosztowności dlatego jego pan jest bogaty:)

20070419225146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok niech będzie buraczek18 i Blackbeard też są przyjęci.
Jak co tutaj macie listę osób, które biorą udział w konkursie:

Boskii - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=253
Camponator - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=252
maciek.mucha - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=254
Ildrian - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=257
YOUlia - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=259
Blackbeard - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=263
buraczek18 - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=264

Przypominam o obowiązku głosowania przez wszystkich uczestników. ;]

Czekam na głosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto i moje głosy:

1) Camponator - 10 pkt
2) maciek.mucha - 5pkt
3) YOYlia - 1pkt

Jeszcze raz (nie wiem to już który ;P ) zachęcam gramowiczów z poza konkursu do wzięcia udziału w głosowaniu, a uczestnikom przypominam o obowiązku głosowania.

Koniec głosowania już jutro !
(powiedzmy wstępnie, że około 23.00). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie

Pierwsze miejsce - Boskii 30 pkt
Drugie miejsce - Camponator 20 pkt
Trzecie miejsce - maciek.mucha 5 pkt

Czwarte miejsce - Blackbeard 0 pkt

************************************

Osoby zdyskwalifikowane za nieoddanie głosów:

Ildrian - 13 pkt
Youlia - 12 pkt
buraczek18 - 0 pkt

Zatem następną edycję prowadzę również ja ( ;P ). Na razie nie podaję żadnych terminów, gdyż ten temat upada.
Można się zgłaszać - zostaną one przyjęte.

Zapraszam i czekam.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel:Arhont
Imię Smoka:Arcanox
Wiek:4
Umiętnośc:Oddech Lodu,Srebne cięcie, Wodna Rzeżba,Wodne Leczenie,Tortury Pragnienia
Rasa:Smok Atlantycki(Skrzyżowanie smoka czarnego z wodnym)
Opis:To jest mój smok . Ma na imię Arcanox .Ma niebiesko srebna skóra . Jego jajo znalazłem w jaskini przy brzegu . Wychowałem go , jest bardzo mądry i silny . Jest bardzo szybki dzięki swoim wielkim skrzydłom i potrafi bardzo długo pod wodą nurkowac . Mój smok ma okolo 40 m wysokości a jego skrzydła osiągają rozpiętość okołu 60 m ,waży okołu 3-4 t .Mój smok jest mi bardzo posłuszny , lubi pływac i latac .Podczas ostatnich miesięcy urosły Arcanoxowi pazury . Dzięki treningu nauczył się przecinać mniejszych wrogów od siebie na kawałeczki .
Podczas wędrówk przez kraine wodospadów spotkalismy liczne Golemy które atakowały bez ostrzezenia
, byli całkowicie z wody , Arcanox na tej podstawie nauczył się tworzyc pomocników z wody które były mu bardzo posłuszne zato mi mniej.Gdu już zostawiliśmy za sobą krainę wodospadów okazało się ze Arcanox był niezle osłabiony po licznych walk , był jednak dość silny by iść dalej.Poszedliśmy więc to najblizszego miasta , Neferiota , znalezliśmy tam potęznego uzdrowiciela Mosrax który uzdrowił Arcanoxa , ale równiez przekazał nam wiedze jak leczyc nasze ciała zapomocą wody.Pewnego dnia w naszej podrówzy na drodze staneła pustynia , no i w tym kłopot że Arcanox niebył przezwyczajony na taki klimat lecz dzięki wytrwałej pracy zdołalismy przezyc , Arcanox z doswiadczenia nauczył się czerbać wode z cudzych organizmów co jest bardzo praktyczne .

Ja się oczywiście zgłosze , musze nadrobić wkoncu zaległości XD

20070426220230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:15, Camponator napisał:

No, no! moje pierwsze drugie miejsce!
Ale nie ma co osiadać na laurach....
Jutro podrasuję smoczka i go tu wrzucę :D


No ja myślę ;D - niech wreszcie ten konkurs się trochę ruszy (właściwie to nie trochę tylko dużo XD ). Przypominam, że osoby które zajęły pierwsze trzy miejsca mogą dać swojemu ulubieńcowi jedną nową umiejętność...

Arhont - już myślałem, że zapomniałeś o tym konkursie ;P. Witaj ponownie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wypada sie zgłosić po 3 miejscu

Właściciel: maciek.mucha
Imię Smoka: Xiror
Wiek: 0
Umiejętności: Oddech mrozu, zamraża przeciwnika na 2 minuty. Deszcz zapomnienia, zasypuje wrogów wielkimi warstwami lodu i śniegu.

Opis:

Jajo smoka kupiłem od kupca w Mroźnych Górach. Dałem za nie 120 złotych monet. Mówił, że można poznać po wygłądzie jaja, że jest ono jajaem jedynych smoków które nie zieją ogniem tylko lodem. Na początku nie wierzyłem ale po wykluciu zamroził mi palca swoim wydechem powietrza. Raz do roku zawsze wraca do Mroźnych gór aby naładować sie siłą lodu tej krainy. Podczas ostatniej walki z górskim Tehdorem ( smokiem) myślałem że już pomnie i moim smoku. Gdy nasz przeciwnik miał zadać ostateczny cios Xiror swym wrzaskiem przywołał chmury które zasypały Tehdora śniegiem i lodem dzięki czemu wygraliśmy ta potyczke. Na dalszych treningach Xiror nauczył panować sie nad tą nowa umiejętnościa i nazwałem ja ,,Deszcz zapomnienia''''.

20070428180934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się:)

Właściciel:Gorn
Imię Smoka:Krusthar
Wiek:155
Umiejętności:Opętanie,Nagła Śmierć,Wielka kula ognia.

Opis:


Krusthara znalazłem w wąwozie barbarzyńców.Miał złamane skrzydło zadrapania o sztyletów kusowników.Krusthar to srebrny smok,a łuski srebrnych smoków są szczególnie cenne.Mineło trochę czasu nim Krusthar odzyskał dawną świetność.Służył nawet w królewskiej armii przez jakiś czas.Krusthar obdarzył mnie darem nieśmieterlności to znak jego oddania i zaufania do mnie,lecz tylko raz mógł kogoś obdarzyć takim darem.Po jego służbie w królewskiej armii ruszyliśmy na kontynent.

20070428184250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:42, gorn63 napisał:

Zgłaszam się:)

Właściciel:Gorn
Imię Smoka:Krusthar
Wiek:155
Umiejętności:Opętanie,Nagła Śmierć,Wielka kula ognia.

Eee niewiem czy twoj smok naprawde ma 155 lat to raczej nie mozliwe bo ten konkurs nie trw tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować