Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 20:10, Davidskrk napisał:

Mimo wszystko zaryzykuje :] i nie martw sie nie będę cie pytał o szczegóły :]


Wiele tracisz niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 20:22, Taikun napisał:

> Mimo wszystko zaryzykuje :] i nie martw sie nie będę cie pytał o szczegóły :]

Wiele tracisz niestety :)


Może... :) ale według mnie każdy posiadacz PS3 powiennien mieć MGS4 nawet jak nie miał styczności z poprzednimi częściami :) Są tytuły obowiązkowe :) Co prawda wiem że MGS4 to głównie powroty do przeszłości ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 20:36, Miluś napisał:

Metal Gear Database także dla Europy.

Chyba jesteśmy zadowoleni no nie ;->?


Pytanie jest to zdecydowanie retoryczne ;)
Ja tam jestem bardzo zadowolony, że także i my dostaniemy tą encyklopedię. Na pewno będzie to miły dodatek do gry, warto będzie sobie przypomnieć wydarzenia z poprzednich odsłon. Mimo iż je znam, to encyklopedię na pewno obejrzę, oby były jakieś materiały filmowe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zawsze jak coś zdobędę to się z wami tym podzielę. I tym razie nie jest inaczej!

Zarezerwowałem kilka miesięcy wcześniej:

PlayStation 3 Metal Gear Solid 4 Edition... no i oto skromne fotki:

Niestety zdjęcie na opakowaniu jest mylące! Nie ma obrazu Snake''a na pokrywie konsoli. Jedyną różnicą kosmetyczną jest to że górna plastikowa pokrywa nie jest zrobiona z czarnego tworzywa, lecz z bardzo ciemnego, pół przezroczystego plastiku. Wydaje się jakby można dostrzec wnętrzności konsoli.

Nawet nie ma MGS4 logo. Eh, szkoda ...

NintendoPassion pozdrawia :]

20080625115828

20080625115849

20080625115901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion to chyba w USA stacjonuje, bo dużo jego aukcji jest na allegro.. Przeważnie jakieś trudno dostępne towary, jak limitowane poradniki, figurki itepe. itede. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 13:14, Łeber napisał:

A niech Cię stary diabli. ;D Bardzo fajny zestawik, jeszcze konsola 80GB, no, no. A mogę
wiedzieć ile za to cudo dałeś?


Cena tej konsoli to 500,00USD + podatek około następnych 10%. Ale tej konsoli już za te pieniądze nie dostaniesz. Ja zarezerwowałem ją miesiące wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:25, Wiecha14 napisał:

NintendoPassion to chyba w USA stacjonuje, bo dużo jego aukcji jest na allegro.. Przeważnie
jakieś trudno dostępne towary, jak limitowane poradniki, figurki itepe. itede. :)


Zgadza się towarzyszu Delegacie. Chicago od kilkunastu lat. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 05:26, NintendoPassion napisał:

Cena tej konsoli to 500,00USD + podatek około następnych 10%. Ale tej konsoli już za
te pieniądze nie dostaniesz. Ja zarezerwowałem ją miesiące wcześniej.


W przeliczeniu tej sumy na złotówki to i tak wychodzi świetna cena.
Dla fana serii MGS taki zestaw to pozycja obowiązkowa :) Szkoda, że w Polsce czegoś takiego nie ma. U nas PS3 w wersji 40GB kosztuje około 1400 zł, a Ty dałeś za swoją konsole w wersji 80GB 500USD - to wychodzi na nasze około 1,100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:01, NintendoPassion napisał:

Jedyną różnicą kosmetyczną jest to że górna plastikowa pokrywa nie jest zrobiona z czarnego
tworzywa, lecz z bardzo ciemnego, pół przezroczystego plastiku. Wydaje się jakby można
dostrzec wnętrzności konsoli.


Z tego co wiem, to każde czarne PS3 jest w niewielkim stopniu przezroczyste :) No a na pewno europejska wersja 60GB. Tak samo Sixaxis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:01, Emeraldar napisał:

> Jedyną różnicą kosmetyczną jest to że górna plastikowa pokrywa nie jest zrobiona
z czarnego
> tworzywa, lecz z bardzo ciemnego, pół przezroczystego plastiku. Wydaje się jakby
można
> dostrzec wnętrzności konsoli.

Z tego co wiem, to każde czarne PS3 jest w niewielkim stopniu przezroczyste :) No a na
pewno europejska wersja 60GB. Tak samo Sixaxis.


Tak, szyk-aksis jest, bekłords-kompatible no i czytniki kart pamięcłowych. Na razie nie mam gotowych fotek, ale na 100% podam potem.

Może i cena dobra, ale podkreślam Już prawie nie osiągalna po tej cenie niestety. Poszły jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:31, Łeber napisał:

Sixaxis na pewno, ale ja w mojej 40GB nie dostrzegłem przezroczystości ;P


No to mamy kolejną różnicę między obiema wersjami, o której nie wiedziałem :P U mnie obudowa jest wyraźnie przezroczysta, widać to szczególnie jak się ją czymś podświetli. Ciekawe czy ktoś już próbował tuningować ją jakimiś diodami albo neonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować