Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 19:49, zadymek napisał:

> pytanie z g1.Ile jest ksiąg Chromanina??
Zupełna pustynia pomysłów
to też już było i pisano, że 6

No dobrze to zadawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to takie coś.pPytanko dla ludzi, którzy mieli pewien błąd w grze.
Jest taka oto górsak forteca w Gothicu (I), pusta?
Ależ skąd, liczne grono zębaczy tu mieszka a i cieniostwór wpada na flachę w gości
Nawet trola ubić można
I nad nią górka z kolumną...wiecie, o którą miejcówkę idzie.
No to mamy na sąsienim płaskowyrzu obok góry skrzynkę na środku. I można (chyba) przechylić kolumienkę aby utworzyła mostek. Ale niestety mamy błąd w grze. Otóż kolumna leci NIE W TĄ STRONĘ i zamiast mostu jest ruinka na górce. Ale ja jakoś bez akrobatyki i mostka dostałem się na drugą stronę. Jak? Opiszcie to...zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:57, zadymek napisał:

No to takie coś.pPytanko dla ludzi, którzy mieli pewien błąd w grze.
Jest taka oto górsak forteca w Gothicu (I), pusta?
Ależ skąd, liczne grono zębaczy tu mieszka a i cieniostwór wpada na flachę w gości
Nawet trola ubić można
I nad nią górka z kolumną...wiecie, o którą miejcówkę idzie.
No to mamy na sąsienim płaskowyrzu obok góry skrzynkę na środku. I można (chyba) przechylić
kolumienkę aby utworzyła mostek. Ale niestety mamy błąd w grze. Otóż kolumna leci NIE W TĄ
STRONĘ i zamiast mostu jest ruinka na górce. Ale ja jakoś bez akrobatyki i mostka dostałem
się na drugą stronę. Jak? Opiszcie to...zjawisko.

Wpisałeś kody nacisnołeś k i przeszłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś będzie umiał na to pytanie odpowiedzieć. Jeżeli nie zrobiłeś tego na kodach to nie wiem. Ale pytanie wydaje się być nieco trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:57, zadymek napisał:

No to takie coś.pPytanko dla ludzi, którzy mieli pewien błąd w grze.
Jest taka oto górsak forteca w Gothicu (I), pusta?
Ależ skąd, liczne grono zębaczy tu mieszka a i cieniostwór wpada na flachę w gości
Nawet trola ubić można
I nad nią górka z kolumną...wiecie, o którą miejcówkę idzie.
No to mamy na sąsienim płaskowyrzu obok góry skrzynkę na środku. I można (chyba) przechylić
kolumienkę aby utworzyła mostek. Ale niestety mamy błąd w grze. Otóż kolumna leci NIE W TĄ
STRONĘ i zamiast mostu jest ruinka na górce. Ale ja jakoś bez akrobatyki i mostka dostałem
się na drugą stronę. Jak? Opiszcie to...zjawisko.


to jest Quiz gothic a nie gothic - dziwne przypadki i anomalie
a odpowiedz brzmi "" wpisales kod ze bezimienny zamienil sie w supermena ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:38, Łukasz090 napisał:

Prośba do Zadymek. Zadaj nowe pytanie.

Wiecie, pytania mi nie wyskakują z biurka. Podam odpowiedź.
O ile nikt nie spotkał sięz tym bugiem to nie będzie umiał odpowiedzieć. Ale do rzeczy.
Na tym engine(czyli w g2 też tak się da) można podczas skoku do przodu "zahaczyć" o krawędź jakiejś przeszkody(płot, kawałek muru, wspmniana kolumna) i działa ona wtedy jak wyrzutnia i wystrzeliwuje to Bezimiennego daaaaleeeeko do przodu. Na pewno ktoś tak już robił. Dziwne, ze nikt nie załapał,bo już nop. buga z bezpiecznym(w G2 już poprawionym) spadaniem każdy zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadymek... doceniam to, że dużo wiesz i dużo widziałeś i zdziałałeś w Gothicach... Ale twoje pytania często są zdrowo po... kręcone. Takie jak właśnie to przed chwilą, a już szczytem było to z Prychającym Zębaczem. Zrozum, że "okres ważności" większości z nich ludzie przeczekają i za 24h zadają swoje... Zadaj, proszę więc teraz jakieś trzymające się fabuły [nie tricków] pytanko... Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:42, Piciambeer napisał:

zadymek... doceniam to, że dużo wiesz i dużo widziałeś i zdziałałeś w Gothicach... Ale twoje

...

Dnia 10.04.2007 o 12:42, Piciambeer napisał:

pytanko... Z góry dzięki.

Proszę bardzo.Pytanie jednoznaczne, nie będzie podpowiedzi. Albo odpowiecie dobrze albo źle.
Z Gothica 2. To może Hosh Pak. Naczelny szaman orków. Podajcie kto (niekoniecznie otwarcie) chce jego zgonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 15:38, zadymek napisał:

Proszę bardzo.Pytanie jednoznaczne, nie będzie podpowiedzi. Albo odpowiecie dobrze albo źle.
Z Gothica 2. To może Hosh Pak. Naczelny szaman orków. Podajcie kto (niekoniecznie otwarcie)
chce jego zgonu?

Pamientam jedynie że to był dowudca wojsk stacjonująchych w dawnym Starym Obozie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:38, zadymek napisał:

> zadymek... doceniam to, że dużo wiesz i dużo widziałeś i zdziałałeś w Gothicach... Ale
twoje
...
> pytanko... Z góry dzięki.
Proszę bardzo.Pytanie jednoznaczne, nie będzie podpowiedzi. Albo odpowiecie dobrze albo źle.
Z Gothica 2. To może Hosh Pak. Naczelny szaman orków. Podajcie kto (niekoniecznie otwarcie)
chce jego zgonu?

Parcival?
Albo ten ziomal co stoi obok niego.Ale stawiam na Parcivala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:38, zadymek napisał:

> zadymek... doceniam to, że dużo wiesz i dużo widziałeś i zdziałałeś w Gothicach... Ale
twoje
...
> pytanko... Z góry dzięki.
Proszę bardzo.Pytanie jednoznaczne, nie będzie podpowiedzi. Albo odpowiecie dobrze albo źle.
Z Gothica 2. To może Hosh Pak. Naczelny szaman orków. Podajcie kto (niekoniecznie otwarcie)
chce jego zgonu?

Pomyliłem sięto Orik każe zabic hosch- Paka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:40, Prateorian napisał:


> Proszę bardzo.Pytanie jednoznaczne, nie będzie podpowiedzi. Albo odpowiecie dobrze albo
źle.
> Z Gothica 2. To może Hosh Pak. Naczelny szaman orków. Podajcie kto (niekoniecznie otwarcie)

> chce jego zgonu?
Pamientam jedynie że to był dowudca wojsk stacjonująchych w dawnym Starym Obozie ...

To niebył dowódca wojsk to był Orik a dowódcą jest Garond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:38, zadymek napisał:

Z Gothica 2. To może Hosh Pak. Naczelny szaman orków. Podajcie kto (niekoniecznie otwarcie)
chce jego zgonu?


Toż to taki banał, a nikt nie wie. :) Oczywiście nasz stary znajomy Ur-Shak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:20, zadymek napisał:

I tak i nie. Odpowiedzi niekompletne. Przeczytajcie pytanie i się zastanówcie.

Orik każe zabic beziemu Hosch-paka. Nawet gre włonczyłem i sprawdzałem więc jak nieznasz sam odpowiedzi na swoje pytania to pisz jakieś normalne żebyś sam umiał
na nie odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest sie nowicjuszem w klsztorze to morzn się poddać chyba prubie ognia i najwyższa rda daje ci trzy zadani powiedźcie jak je przejść te zadania zadaje PYROKAR SERPENTES I jeszcze ktoś...???

Gothic 2 Noc Kruka...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować