Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 11:16, Bezi_113 napisał:

Do tych dłuższych kombinacji, to można szału dostać... Szczególnie w MT, to już w ogóle,
jak się nie miało skilla w złodziejstwie, lub dużo wytrychów to dupa...
Hmmm... Żeby coś trudnego dać, to o co chodzi z napisem "Piranhas are Watching You"

"Piranhas are sneaking to your boots"

"Yes swimm home to mommy"


Podejrzewam, że to jakieś easter eggi, ale ich nigdzie nie widziałem. Możliwe, że na jakiejś wysepce, skoro jest swimm home to momy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wypływamy na morze i jesteśmy dość daleko od brzegu, pojawia się napis "Piranhas are watching You". Jeszcze bliżej, gdy jesteśmy prawie przy niebieskiej/białej (bywa różnie z tym ^^) linii, pojawia się napis "Piranhas are sneaking to Your boots". Gdy jesteśmy już na linii lub nieznacznie ją miniemy, ujrzymy napis "Yes, swimme home to mommy" i pojawia się animacja przedstawiająca zjedzenie głównego bohatera przez potwora morskiego. Co do pierwszych dwóch napisów, to są to easter eggi związane z nazwą firmy robiącej grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te pierwsze dwa napisy to sam się akurat domyśliłem xD .
Ja tam te Piranhas are Watching you i te inne, miałem jak wypływałem daleko od plaży, na jakieś skały na środku morza, od obozu piratów jak pływałem dalej, to przy każdym napisie był taki dźwięk, a jak wchodziłem na tę skałę lub płynąłem, to było yes swimm hom to mommy. xD
I po tym nie było filmu :]
W każdym razie, przyznaję punkt Gumisiek2 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 15:59, Gumisiek2 napisał:

U mnie w zwykłym G2 też nie było filmu, ale w NK już był ;]

Jakie słowa zostały spolszczone, ale nie pojawiły się w grze?

I znowu temat stoi, zadaj inne pytanie, ale tym razem dotyczące fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:31, TETRIANDOCHH napisał:

To ja biore... Gothic2 NK

Przed karczma w obozie bandytow (w chatce) jest zamknieta skrzynia. Gdzie jest klucz?

O których bandytów Ci chodzi? Sprecyzuj bardziej. O tych co na moście stoją ? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:46, mlynar911 napisał:

> To ja biore... Gothic2 NK
>
> Przed karczma w obozie bandytow (w chatce) jest zamknieta skrzynia. Gdzie jest
klucz?


Karczma w obozie bandytow na bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Przepraszam, że się wtrącam, ale w g2 nk jest więcej obozów bandytów z karczmami ? ]

Co do pytania, to chodzi o ten kufer do którego ma klucz ten mistrz który wciagle śpi i ma potężny miecz od zręczności o nazwie betty ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 16:25, Gumisiek2 napisał:

Nie mam pomysłu, więc coś łatwego.

Jak to się stało, że Wolna Kopalnia została zaatakowana?


Kopalnie Gomeza zalala podziemna rzeka i borocek Gomez bal sie, ze nie bedzie miec rudy na wymiane z krolem Robarem... to trza bylo z kads wziac rude, a magowie wody mieli jej sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni przed atakiem, strażnicy wraz z Diegiem odkryli przejście przez góry, które prowadziło wprost do wolnej kopalni.
A reszta, tak jak kolega powiedział, nic dodać, nic ująć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukradł paczkę ze stalą ...(Miejsce na następną zbrodnię) i "Kill Him" także poprawnie (ale kogo w pytkę ?) i to "kill him" tez ma powiązanie z innym questem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill him?? A nie He has killed someone?? Zabił kogoś?? Nie zrozumiałem

W każdym razie. Zwinał paczkę ze stalą, ukradł paczkę wytrychów oraz zabił Angusa i Hanka, piratów którzy handlowali z bandytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować