Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Pomyślmy...;)

Gothic I
Jak nazywają się koledzy kopacze ze starego obozu którzy przystępują do świrów z sekty?
Dwie podpowiedzi bo pytanie może być niejasne...;)
1.

Spoiler

Jeden z nich jest byłym kopaczem i znajdujemy go już w obozie bractwa.



2.
Spoiler

Drugi z nich siedzi w starym obozie i klepie biedę bo nie wie co stało się z jego kolegą w obozie Śniącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyje jeszcze jakiś fan gothica?;)
Dobra inne pytanie.
To byli koledzy Dusty i Melvin.
Gothic II
Gdy w rozdziale III idziemy szukać pedra który skradł oko innosa ze świątyni natrafiamy pod kamiennym łukiem dwóch "włóczengów" który z nich to ten który nas zabija gdy źle przeprowadzimy z nim rozmowę?
P.S wystarczy że go opiszecie;) No i jaką broń nosi (nie trzeba być specyficznym co do broni.)
W spoilerze podpowiedź gdzie się znajdują.

Spoiler

Łuk kamienny jest na drodze do słonecznego kręgu. Gdy mijamy jezioro, piramidę gdzie stacjonują magowie wody i podejdziemy pod górkę zobaczymy myśliwego który chce z nami zapolować na zębacze i ostrzega nas o czarnym trollu. Otóż na przeciw tej strony w którą idziemy zapolować z myśliwym jest łuk kamienny pod którym stoją dwaj włóczędzy... Gdy pójdziemy prosto trafimy już do lasu słonecznego kręgu. Mam nadzieje że to wystarczy gdzie dokładnie są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak go opisać,wiem,że miał raczej taką ciemniejszą skóre (być może wąs też) i przypominał trochę cygana xD Za broń miał chyba zwykły krótki mieczyk (lub buławę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 23:06, damiank485 napisał:

Żyje jeszcze jakiś fan gothica?

pewnie są ale po wakacjach wszystko się zmieniło xD i ogólnie na tym forum wiele rzeczy się zmieniło.

Dnia 09.01.2012 o 23:06, damiank485 napisał:

Gothic II
Gdy w rozdziale III idziemy szukać pedra który skradł oko innosa ze świątyni natrafiamy
pod kamiennym łukiem dwóch "włóczengów" który z nich to ten który nas zabija gdy źle
przeprowadzimy z nim rozmowę?

Ty!.
Szczerze Ci powiem. Nie pamiętam tego momentu ani nie pamiętam tych dwóch "włóczęgów" ani tego, że jak bym z kimś źle przeprowadził rozmowę to by mnie ktoś zmiażdżył.
Mimo iż w podpowiedź dałeś bardzo dokładną a samą grę przeszedłem całkiem niedawno.. :S
:X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 23:23, Braveheart napisał:

Ty!.
Szczerze Ci powiem. Nie pamiętam tego momentu ani nie pamiętam tych dwóch "włóczęgów"
ani tego, że jak bym z kimś źle przeprowadził rozmowę to by mnie ktoś zmiażdżył.
Mimo iż w podpowiedź dałeś bardzo dokładną a samą grę przeszedłem całkiem niedawno..
:S
:X


Sorry,ale jeżeli nie znasz odpowiedz i się tym chwalisz,to po co zaśmiecasz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 23:06, damiank485 napisał:

Gothic II
Gdy w rozdziale III idziemy szukać pedra który skradł oko innosa ze świątyni natrafiamy
pod kamiennym łukiem dwóch "włóczengów" który z nich to ten który nas zabija gdy źle
przeprowadzimy z nim rozmowę?
P.S wystarczy że go opiszecie;) No i jaką broń nosi (nie trzeba być specyficznym co do
broni.)

[Po chwili namysłu. Gdyż to pytanie jak klin w głowie mi siedziało i coś mi się tam przypomniało.]
Chyba kojarzę tych typów.
Z tego co pamiętam to byli jacyś rabusie/rabuś.
Grzecznie nas proszą byśmy mu oddali złoto a zostawi nas w spokoju. My oczywiście leszczami nie jesteśmy i walczymy z nim.
Miał bodaj zwykła broń/miecz [chyba nawet Rapier] albo i nawet pałkę.

To tego bobobo ---->
Po pierwsze. Ten temat to i tak jedno wielkie zaśmiecone wysypisko.
Po drugie. Zwracając mi uwagę sam żeś dorzucił ''śmieć'' [posta] do tego całego wysypiska, który pewnie w kwesti śmieciowej jest jeszcze bardziej 'śmieciowaty' niż mój. Wiesz jak to się nazywa ?.. podpowiem. Wyraz na literę H
Po trzecie. Miałem wątpliwości co do pytania i chciałem się upewnić czy takowa sytuacja naprawdę była. Proste
EOT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 23:23, bobobo napisał:

Nie wiem jak go opisać,wiem,że miał raczej taką ciemniejszą skóre (być może wąs też)
i przypominał trochę cygana xD Za broń miał chyba zwykły krótki mieczyk (lub buławę)

bobobo +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 00:02, Braveheart napisał:

To tego bobobo


Bez komentarza,w każdym razie nie śmieć(my) już tego tematu.

G2 NK

Coś prostego: Jakiego pirata spotykamy najpierw: Grega,czy Skipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować