Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

G2:NK
Kto w gopsodzie/karczmie w obozie najemników na farmie Onara zaleznie od tego czy przyłączymy się do nich czy nie mówi nam: Dokonałeś dobrego wyboru, lub ....mogłeś byc jednym z nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:25, Blackbeard napisał:

G2:NK
Kto w gopsodzie/karczmie w obozie najemników na farmie Onara zaleznie od tego czy przyłączymy
się do nich czy nie mówi nam: Dokonałeś dobrego wyboru, lub ....mogłeś byc jednym z nas?

Najemniek ,,Jarvis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:58, Luk Zombi napisał:

Ekskjuzmi ??? To pytanie na serio czy żarty sobie robisz??? Jaki brat Bezimmiennego???
Nienazwany :P ???

Źle, to jest pytanie na serio ;) Widzialeś kiedyś Delegata który tak by sobie żartował. Odpowiedz jest tylko jedna...
PS.Następnym razem daj opdowiedz,bo nie wiem czy ktoś coś napisał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:39, boduczek napisał:

Ok, to ja zadam. Jak mial na imię brat bezimiennego ? Wszystkie Gothici :P

gość wyraźnie rozszerza pojęcie do wszystkich Gothiców a tu wolno tylko 1,2 i 2 NK, olejcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja bardzo chcialbym sie dowiedziec bo nie gralem w gothica 3 okazalo sie ze bezimienny mial brata???? nawet nie wiedzialem ze on kiedykolwiek mial rodzenstwo skoro ktos moze a najlepiej ten co zadal to pytanie niech opisze jak wygladal ten brat jakie bylo jego imie i jak sie go poznaje bo mniemam ta tajemnica rozwiklana jest dopiero w 3 czesci gothica wiec jezeli kolego mozesz rozszerz te pytanko i sam na nie odpowiedz a przy okazji powiedz cos wiecej bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:01, zadymek napisał:

> Ok, to ja zadam. Jak mial na imię brat bezimiennego ? Wszystkie Gothici :P
gość wyraźnie rozszerza pojęcie do wszystkich Gothiców a tu wolno tylko 1,2 i 2 NK, olejcie
to

Mówiąc wszystkich mam na myśli I, II,NK ! Czy wy naprawdę nie zrozumieliście ze to była abstrakcją i jedyną poprawną odpowiedzią było to że nie miał brata?!Ile było podobnych pytań (zmyślonych) a Wy robicie z tego sensację.Wystarczyło trochę ruszyć głową.Cóż widać że niektóży nie zastanowią się nim coś napiszą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:19, zadymek napisał:

no i świetnie, że napisałeś, bo to pytanie już sięprzewinęło,...i o dziwo odpowiedź była taka
sama:)))

No to o co robisz problem? Czy w przypiętym wątku jest napisane że nie można zadawać podchwytliwych pytań?Bo ja czegoś takiego nie widzę :/
PS. Niech ktoś zada pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już zadałem ale ludzie się rzucali, to zmienię je trochę:
Nie czy Abuyin jest Asasynem z kontynentu czy z Wysp Południowych, fakt, ze chodzi mi o niego. I ten gość ma takie(czysto Asasyński) zwyczaj nadawania Bezimiennemu różnych przydomków(vulgarny facet- na okrągło obrzuca go jakimiś synami, ojcami itp) podczas rozmów. Podajcie przynajmniej 5 przykładów(ja naliczyłem z 15 ale daję łatwiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:29, zadymek napisał:

ja już zadałem ale ludzie się rzucali, to zmienię je trochę:
Nie czy Abuyin jest Asasynem z kontynentu czy z Wysp Południowych, fakt, ze chodzi mi o niego.
I ten gość ma takie(czysto Asasyński) zwyczaj nadawania Bezimiennemu różnych przydomków(vulgarny
facet- na okrągło obrzuca go jakimiś synami, ojcami itp) podczas rozmów. Podajcie przynajmniej
5 przykładów(ja naliczyłem z 15 ale daję łatwiej).


Nie pamiętam dokładnie, ale:

Ojciec fajek
Syn cierpliwości
Ojciec szczodrości
Syn wiedzy
Syn tajemniczości
Sk@%#&syn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować