Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 22:02, RRohen napisał:

G1
kim jest Wrzód i czego od nas chce?

Wrzód jst to irytujący człowieczek, który cjak raz z nim zagadamy to ciągle za nami chdzi i się pyta czy długo jescze, a jak się odwracamy i mówimy mu żeby spadał to się nie słycha, rusza go dopiero praawy sierpowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, Asasyni to nietypowy ludek, uważają za zalety wady ludzkie(skąpstwo, chciwość, kombinatorstwo w interesach, złodziejstwo...) i na dodatek jak z jakimś porozmawiasz to ani chybi da ci jakieś "wulgarne" przezwisko(wiadomo- to AsaSYNI, na prawo i lewo miotają w ludzi synami, ojacami itp)
Pytanie: Jakimi "świństawami" przezywają nas Asasyni. Podać conajmniej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:32, zadymek napisał:

Wiecie, Asasyni to nietypowy ludek, uważają za zalety wady ludzkie(skąpstwo, chciwość, kombinatorstwo
w interesach, złodziejstwo...) i na dodatek jak z jakimś porozmawiasz to ani chybi da ci jakieś
"wulgarne" przezwisko(wiadomo- to AsaSYNI, na prawo i lewo miotają w ludzi synami, ojacami
itp)
Pytanie: Jakimi "świństawami" przezywają nas Asasyni. Podać conajmniej 5.

Człowieku przeczytaj se regulamin!!! Pytania tylko z G1,G2 i G2 NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam, bo impas się wytworzył w temacie:
Jakie nieludzkie istoty można zobaczyć na okładkach gier z serii Gothic?? (Chodzi o wszystkie POLSKIE wydania i edycje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:44, Metal-jestem napisał:

O ile mi się wydaje to jest pytanie z Gothica III, a na to jest osobny temat. Chyba, że się
mylę.

A co? W G2 nie ma Asasynów, zastanów się:)))
A do reszty jakby który pomślał to nie zadawalibście poza kolejnością, tylko odpowiadali na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, a jestem duużym fanem całej serii Gothic, to nie ma tam assasynów (oczywiście poza 3) tylko przedstawiciele Wysp Południowych. Być może się mylę, ale przytoś wtedy przykład takiej postaci, alebo nie przeszkadzaj w quizie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:19, Matiz666 napisał:

Z tego co wiem, a jestem duużym fanem całej serii Gothic, to nie ma tam assasynów (oczywiście
poza 3) tylko przedstawiciele Wysp Południowych. Być może się mylę, ale przytoś wtedy przykład
takiej postaci, alebo nie przeszkadzaj w quizie...

nie nei ma ani assasynow.W g2 z tych przedstawicieli wysp poludniowych to jest tylko feros...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:36, Altair05 napisał:

nie nei ma ani assasynow.W g2 z tych przedstawicieli wysp poludniowych to jest tylko feros...

A Abuyin? Czy nie mówi z jakimś takim charakterystycznym akcentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:19, Matiz666 napisał:

Z tego co wiem, a jestem duużym fanem całej serii Gothic, to nie ma tam assasynów (oczywiście
poza 3) tylko przedstawiciele Wysp Południowych. Być może się mylę, ale przytoś wtedy przykład
takiej postaci, alebo nie przeszkadzaj w quizie...

Jeśli masz na myśli Abuyin''a to on tylko sprzedaje towar z wysp południowych(to raczej Fernando jest kupcem zamorkim)Już zresztą w G3 napisali, że to właśnie Abuyin był pierwszym Asasynem w serii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tego człowieka mi chodziło, on sam przedstawia się jako przybysz z dalekich Wysp Południowych i mimo że ich mieszkańcy mają pewne cechy podobne do Assasynów, jednak są całkiem innym narodem. Skończmy tą kłótnię i uznajmy, że aktualne jest pytanie Luk''a Zombi''ego, bo zostaniemy posądzeni o spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:09, Luk Zombi napisał:

Co by tu...........????

Dobra:
NK: Co możemy znaleść na plaży (Dowolne miejsce) co może nam dać losowy przedmiot po "użyciu"?

Można znaleźć muszle które po otwarciu dają nam jakąś rzecz.Ale najczęściej Perła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:56, Gracz 23 napisał:

> Co by tu...........????
>
> Dobra:
> NK: Co możemy znaleść na plaży (Dowolne miejsce) co może nam dać losowy przedmiot po "użyciu"?

Można znaleźć muszle które po otwarciu dają nam jakąś rzecz.Ale najczęściej Perła


Zadajesz :D
Gracz23 + 1
=24 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować