Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 16:03, zadymek napisał:

No to następną podpowiedź kieruję do tych co zaznali (przełatwej) wersji podstawowej
gry.
Wyobraźcie sobie więc, że ten screen jest z Gothica 2 na nie z Nocy Kruka i wskażcie
mi 2 elementy, które tu nie pasują, a jednym z nich będzie osoba o którą mi chodzi:)

No to nie pasują Ci dwaj strażnicy miejscy. Bo malaka nie ma więc oni powinni dawno już nie żyć. Jak nie ma malaka to jest to rozdział 3. Wnioskując po zbroi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:09, Luk Zombi napisał:

Nie pamiętam który to mówił, ale stawiam na Ricka.

Brhavo messieur, red wins!
Luk Zombi+1

A na wypadek gdybym kogoś nie przekonał...

20080423161137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:14, Luk Zombi napisał:

Co powie Lobart jeśli powiemy że jesteśmy za królem, a co jeśli że za farmerami?

Powie, że dobrze, że jesteśmy za Królem dalej nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 16:20, Kerberos napisał:

Powie, że dobrze, że jesteśmy za Królem dalej nie wiem co...


Po pierwsze nie odpowiadaj jak nie wiesz całości. po drugie źle, nic takiego nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:14, Luk Zombi napisał:

Co powie Lobart jeśli powiemy że jesteśmy za królem, a co jeśli że za farmerami?

król- wspomina scenkę ze strażnikiem, który mówił to samo zabierajac mu ostatnią owcę, skarży się też, że straży nigdy nie ma gdy są potrzebni bo siedzą bezpiecznie w mieście
farmerzy- temu co zrobił Onar paladyni zapewne nie będą się biernie przyglądać i ściągnie to na nich wszystkich (farmerów) nieszczęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:26, zadymek napisał:

> Co powie Lobart jeśli powiemy że jesteśmy za królem, a co jeśli że za farmerami?

król- wspomina scenkę ze strażnikiem, który mówił to samo zabierajac mu ostatnią owcę,
skarży się też, że straży nigdy nie ma gdy są potrzebni bo siedzą bezpiecznie w mieście

farmerzy- temu co zrobił Onar paladyni zapewne nie będą się biernie przyglądać i ściągnie
to na nich wszystkich (farmerów) nieszczęcie


dokładnie - jednym słowem nie jest po niczyjej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:37, Luk Zombi napisał:

dokładnie - jednym słowem nie jest po niczyjej stronie.

A to znaczy, że ja zadaję czy, że źle podałem-w co wątpię (regulamin)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

whatever:)
G2NK, coś dla spostrzegawczych
O ile wam wiadomo idąc standardowo, do miasta Khorinis wkraczamy południowa bramą, za która czeka nas pogadanka z Lotharem. To szczególna postac, wysłuchanie której jest niemal nakazane przez grę (którą łatwo wykiwać obierając najtrudniejszą trasę do miasta:). I są pewne symptomy, widoczne jeszcze przed rozmową z tym pladynem, wskazujące nam wyraźnie na intencje twórców: z tym kolesiem musisz drogi graczu porozmawiać jako pierwszym w mieście. Ja wyróżniłem takie 3 charakterystyczne cechy Lothara, które na to wskazują, wy podajcie conajmniej 2 (a macie to ode mnie...na gwiazdkę :) z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:55, karolek44 napisał:

lothar ze jest zarozumiały

Zaprawdę, to jak nic wskazuje na konieczność rozmówienia się z nim na wstępie...ehhh, no comment:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:00, karolek44 napisał:

a może chodzi żeby przekazał nam ze ludzie giną z miasta i informuje nas o prawach miasta
i innych informacjach

Przeczytaj pytanie dokładnie. Co wskazuje na fakt, że twórcy chcieli mieć pewność, że z nim pogadamy natychmiast po wkroczeniu do miasta. No wiesz takie zewnętrzne objawy - umiejscowienie, zachowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:35, zadymek napisał:

whatever:)
G2NK, coś dla spostrzegawczych
O ile wam wiadomo idąc standardowo, do miasta Khorinis wkraczamy południowa bramą, za
która czeka nas pogadanka z Lotharem. To szczególna postac, wysłuchanie której jest niemal
nakazane przez grę (którą łatwo wykiwać obierając najtrudniejszą trasę do miasta:). I
są pewne symptomy, widoczne jeszcze przed rozmową z tym pladynem, wskazujące nam wyraźnie
na intencje twórców: z tym kolesiem musisz drogi graczu porozmawiać jako pierwszym w
mieście. Ja wyróżniłem takie 3 charakterystyczne cechy Lothara, które na to wskazują,
wy podajcie conajmniej 2 (a macie to ode mnie...na gwiazdkę :) z nich.

1. zbroja paladyna
2. umiejscowienie (na środku ulicy)
3. postawa?/mowa ciała? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to to że stoi w takim miejscu gdzie wybierając normalną drogę nie sposób go ominąć.
Po drugie, to on sam nas zaczepia.
Po trzecie: Xserxes..ee.... Xardas kazał skontaktować się z paladynami, a on jest pierwszym spotykanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz zewnętrzne?

1. Jest odwrócony w stronę bramy
2. Odprowadza wzrokiem bohatera, tzn. jeżeli jesteśmy w zasięgu jego wzroku, ale nie na tyle blisko, by z nim pogadać, gapi się na nas i ogląda w naszą stronę.
3. Stoi przed wejściem do górnego miasta - miejsca, gdzie znajduje się Lord Hagen - cel głównej misji.
4. Ma zbroję paladyna, a my nomen omen szukamy paladynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:31, Luk Zombi napisał:

Po pierwsze to to że stoi w takim miejscu gdzie wybierając normalną drogę nie sposób
go ominąć.
Po drugie, to on sam nas zaczepia.
Po trzecie: Xserxes..ee.... Xardas kazał skontaktować się z paladynami, a on jest pierwszym
spotykanym.

powiedzmy, że uznam(seles jakoś niezrozumiale napisała)
przede wszytkim o intencja twórców świadczy fakt, ze jesteśmy zaczepiai przez niego i umijscowienie tuz za bramą wejściową(to czy mozna go unikac to inna sprawa:)
Kontakt z paladynami, to raczej odpada, bo paladynów mamy pełno w grze i ten się nie wyróżnia na tle pozostałych (a pytałem dlaczego akurat Lothar).
Trzecia rzecz to właśnie zachowanie się Lothara gdy nas widz na początku gry i-wodzi za nami wzrokiem (zdaje się, że jako jedyny w Khorinis, albo nawet w całej grze!) starając się nie zrywać kontaktu wzrokowego, ani chybi jakiś skrypt...
Luk Zombi+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować