Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogromna aktualizacja świata Guild Wars

110 postów w tym temacie

Ja spróbuje wpisać 10godzinny klucz DEMO który mają wszyscy którzy zamówili preoder - jeśli zadziała akurat starczy na poniedziałek i sobotę :P A potem może już paczka przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:23, Brtek napisał:

NIEE !! CDP wkurzyłem sie na was!! Otworzyłem przed chwilą e-maila i napisaliscie ze przesyłka
została przesunięta. Ale troche nie rozumiem bo pisało ze przesunieta na 26.09.06 a dzisiaj
jest ta data?? Nie łapie :/


bo planowo mialo byc wyslane wczoraj, ale nie zdarzyli wiec wysylaja dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa thx za wytlumaczenie ;) siedze tylko na gram.pl przez jakies 15min. i czekam czekam czekam czekam............ I SIE CHYBA NIE DOCZEKAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tej porze to juz pewnie nie wysyłają a ja w zamówieniu mam ciągle że" przesyłka bedzie wysłana" więc albo nie mieli czasu zmienic statusu zamówienia albo nie wysłali jej dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dalszym ciągu zamówienie nie wysłane :(
i prawdopodobnie gry nie zobacze w tym tygodniu.

Bardzo niefajnie ze strony CDP ale cóż,
najśmieszniejszy jest mail który dostałem
od CDP cyt. "Z przykrością informujemy, że wysyłka
Twojego zamówienia na polską edycję dodatku Guild Wars: Nightfall
została przesunięta na 26.10.2006."

Co w tym śmiesznego? no cóż to że na zamówieniu pisze: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)
hmmm brak mi słów.....

Wszystkim którzy gre dostaną pozostaje mi życzyć miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja patrze na zegar odliczania do otwarcia bram i boje sie ze nie bede na poczatku. BO PRZECIEZ NIE BEDE PRZEZ JEDNA GLUPIA PACZUSZKE Z NAPISEM GRAM.PL !!!!!!! Jeszcze pisalo ze przez kuriera dostaniesz paczke przed premiera !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro dla większości fanów Guild Wars tereny nowego kontynentu staną otworem.

To chyba dla tych fanów co kupili Nightfalla w sklepie. I czemu nie ma wątku pod takim tytułem: "O tym dlaczego nie chciało nam się wysłać Nightfalla tak żeby dotarł w terminie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie (cd-p) powiedzieć coś o polskiej wersji językowej ??!
Na ekranie powitalnym widnieją już polskie napisy więc coś się jużchyba ruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZY ktos mi moze powiedziec jakim priorytetem dziala cdp???
zamowilem gw n już tydzien tem a w dodatku zamowilem 4 egzemplarze( dla kumpli oczywiscie) a jak sie tu dowiaduje nie ktozy juz dostali paczke- why cdp why????????? dlaczego nie dostalismy wszyscy jak wczesnie mowiliscie?? Co duzo zamowien bylo??? jezeli to bylo powodem to smieszni jestescie, radze byscie sie nastepnym razem nie pakowali w zawysokie progi jak dla was i odstapili komus innemu-bardziej kompetentnemu niz wy wielkie hity-czy po prostu zaskoczylo was duza popularnosc gw n???. sam juz nie wiem wyjasnijcie mi to. z calym uszanowaniem Hubsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludziki - przestańcie z tą przesyłką.
O nowym dodatku do FEAR tez nie mialem informacji ze wysłany a paczuszka dzisiaj przyszła.
Więc może u Was z GW będzie to samo - paczka jest już w drodze i będziecie się już jutro cieszyć nową postacią w Elonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ja zamowilem 2 egzemplarze jakis miesiac temu.... i nadal moja wysylka jest pakowana ;/ powoli trace cierpliwosc.... ehh bede mogl tylko patrzec jak inni graja juz paragonem i derwishem na arenkach...a co do aktualizacji to calkiem fajny ;] - 2x wiecej factiona ... chociaz z 2. strony oznacza to koniec 55 , 600 hp itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować