Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 12:57, dominik.blaszcz napisał:


Ludzie na Boga jeża uspokójcie się bo to żałosne. Weekend różnicy was zbawi? Stracicie majątek?
Rodzinę? Przyjaciół? Proszę weźcie trochę na luz i np. umówcie się z dziewczyną na randkę,
pójdźcie do teatru...

**
pozdrawiam


To idź, ja zamówiłem grę z wyprzedzeniem, tu nie chodzi o to czy ktoś będzie grał czy nie, tylko o profesjonalizm działań sklepu internetowego. Tak jak napisałem ta gra nie kosztuje 5 złoty, płacę więc wymagam, a tego typu działania zwłaszcza że powtarza się ta sama historia co w kwietniu nie świadczą dobrze ani o dystrybutorze ani o jego sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wogole piszecie taki news jak paczek nie ma na czas?? w*****cie tylko ludzi ktorzy kupili tego nedznego preordera :| dla nowych klientow - nie kupujcie preorderow w tym sklepie.

do tego typka co mowi ze rodzine strace jak paczki dzisiaj nie dostane.. stary puknij sie w leb tutaj chodzi o umowe preordera a nie jakies sprawy prywatne LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że was moderatorzy straszą. Ja ich wypowiedź zrozumiałem jasno : "jak chcecie sie wsciekac to tu <link> jest temat". mają rację.

jako osoba obiektywna, nie zamawiająca w sklepie gram.pl mam prawo wejśćna serwis i przeczytać co ludzie ciekawego napiszą o samym dodatku, o możliwościach jakie prezentuje, o wrażaniach z pierwszych godzin zabawy.

Zawalając każdy kolejny temat o GW pretensjami nie dajecie mi takiej możliwości - a nie mam ochoty czytać 100 postów ze zdaniami z !#@$@#% w rolach głównych i wyszukiwać tych interesujących i faktycznie związanych z tematem.

a CDP powinno wydać informację prasową, w której by po prostu przeprosili i podali jakieś ciekawoski - np. kiedy polonizacja?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra fajna ladna grafika tylko nie wiem dlaczego niemoge zrobic postaci paragona hm.....................a wiem dlaczego bo zamowiel w cdp preordera pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne).
To ma być pre-order, pre-order to by był wczoraj ew. dzisiaj dopiero by doszedl(z czego bym sie cieszył). Ale nawet nie wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zeby ktos pisal tu o 3 czesci? A wiesz dlaczego bo CDP dal ciala.

I uwiez mi, ze ja chetnie by, ci napisal co jest w Elonie tylko przez bande "profesjonalistow inaczej" nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:12, dominik.blaszcz napisał:

jako osoba obiektywna, nie zamawiająca w sklepie gram.pl mam prawo wejśćna serwis i przeczytać
co ludzie ciekawego napiszą o samym dodatku, o możliwościach jakie prezentuje, o wrażaniach
z pierwszych godzin zabawy.


Polecam serwisy zagraniczne. W Polsce może z 15 osób cieszy się dodatkiem i tak są zajęci że nie sądzę że w tej grupie znajdzie się ktoś kto Ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:12, dominik.blaszcz napisał:

jako osoba obiektywna, nie zamawiająca w sklepie gram.pl mam prawo wejśćna serwis i przeczytać
co ludzie ciekawego napiszą o samym dodatku, o możliwościach jakie prezentuje, o wrażaniach
z pierwszych godzin zabawy.

Zawalając każdy kolejny temat o GW pretensjami nie dajecie mi takiej możliwości - a nie mam
ochoty czytać 100 postów ze zdaniami z !#@$@#% w rolach głównych i wyszukiwać tych interesujących
i faktycznie związanych z tematem.


ale wlasnie ?setki? osob z niecierpliwoscia czekajacych na kuriera swiadczy o tej grze; wszyscy chca w nia grac i to jak najszybciej (dlatego zamawiali preorder i dlatego sa tacy niecierpliwi)

dlatego jezeli jeszcze nie kupiles tej gry to nie trac czasu i biegiem do sklepu :)

a co do tematow zwiazanych z gra to polecam:

Guild Wars - Temat ogólny http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&u=11296


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gówno, a nie start, bo ponad połowa ludzi, która zamówiła grę w tym zasranym sklepie, dostanie przesyłki najwcześniej w poniedziałek! Co za chamstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie bez przesady. Pamiętajcie że w zamówieniu PRE-ORDEROWYM dostaliście klucz na bronie i dodatkowy slot (wart ni mniej ni więcej tylko 20 pln) reasumująć dostając klucz i zniżkę w Virtualnych pieniądzach, zamiast płacić 129 pln za egzemplarz + 20 pln za keya = 149 pln płacisz tylko 99 pln + koszty przesyłki.

Fakt nei pogracei sobie przez weekend, ale fakt teżtaki że możę to co niektórym mniej lub bardziej kulturalnym się przyda. Zaprościę żonę/dziewczynę na spacer idzcie się przewietrzyć a nie wypalacie sobie mózgi przed monitorem, a potem biadolicie :)

Ja takzę zamówiłem Pre-Ordera, też mnei wkurza, żę niedostanę na czas ale potrafię powiedzieć to z kulturą czego innym też życzę.

Wiele wypowiedzi w komentarzach świadczy o tym że wiele osób nigdy nie powinno grać w GW... przykre ale prawdziwe...

Wiem...wiem... czekam na waszee RIPOSTY via mój komentarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem kupiłem gre , i wale tera przesylke z CDP, zamawiałęm pre order, czyli coś co ma przyjść do mnie przed premierą, CDP niedotrzymało umowy to z jakiej racji ja mam?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować