Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

Nie sugerujcie się traceroutingiem, bo to jest bujda na resorach.
Całkiem niedawno dostałem paczkę (na drugi dzień), mimo że w ogóle nie figurowała w systemie. Kilka dni później zostały uzupełnione wszystkie dane - tylko z błędnymi datami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie moge was sluchac....drobna wpadka ze strony CDP a wy tak narzekacie...ja tez czekam na swoja paczke ale nie placze z tego powodu...kiedys dojdzie...bo musi...a pisanie tu o tym nic nie zmieni....chyba mozecie wytrzymac te kilka dni jeszcze bez grania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:02, Krejt napisał:

Nie sugerujcie się traceroutingiem, bo to jest bujda na resorach.
Całkiem niedawno dostałem paczkę (na drugi dzień), mimo że w ogóle nie figurowała w systemie.
Kilka dni później zostały uzupełnione wszystkie dane - tylko z błędnymi datami. :P


Tylko ze ja dzwoniłem i do Masterlinka i do gram.pl i wiem ze Masterlink tych paczek nie ma !!
Zawalił CDProjekt i to tylko ich wina !!!
Nikt winny inny nie jest.
T teraz coś innego.
Ludzie tez piszą na forum ze nie dostają paczek z Masterlinka a to pewnie jest tak samo jak w tym przypadku.
Ze niby poczta jest dostarczona Masterlinkowi a tak nie jest !!!
Oszukiwanie jest i potem zwalanie na innych jeszcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:00, HumanGhost napisał:

> ML wogle nie ma paczek na magazynie :P

[szczęka opadła, szukam]
....
Jak to nie ma?!? Rozumiem ,ze nie ma, bo zostały już wysłane i są w samochodach kurierów?


Pobożne życzenie :P

Nawiązując do straszenia że ci co piszą blablabla zostaną wynagrodzeni jest godnym pożałowania......
Nagradzajcie, kasujcie zwisa mi to i tak wszyscy wiedzą że nie jesteście godni zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:05, peter811 napisał:

Normalnie nie moge was sluchac....drobna wpadka ze strony CDP a wy tak narzekacie...ja tez
czekam na swoja paczke ale nie placze z tego powodu...kiedys dojdzie...bo musi...a pisanie
tu o tym nic nie zmieni....chyba mozecie wytrzymac te kilka dni jeszcze bez grania?!


nie po to zamowienie zlozylem 1.09.2006 a przelew zrobilem jak tylko przyszla prosba o zaplate, zeby teraz patrzec jak wszyscy sobie graja i miec swiadomosc ze najwczesniej w poniedzialek mi sie to uda. poza tym w weekend jest najwiecej czasu na granie i teraz jest na to najlepsza pora, wiec chyba oczywiste jest to ze kazdy chce pograc teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:08, Mefowaty napisał:

> Normalnie nie moge was sluchac....drobna wpadka ze strony CDP a wy tak narzekacie...ja
tez
> czekam na swoja paczke ale nie placze z tego powodu...kiedys dojdzie...bo musi...a pisanie

> tu o tym nic nie zmieni....chyba mozecie wytrzymac te kilka dni jeszcze bez grania?!

nie po to zamowienie zlozylem 1.09.2006 a przelew zrobilem jak tylko przyszla prosba o zaplate,
zeby teraz patrzec jak wszyscy sobie graja i miec swiadomosc ze najwczesniej w poniedzialek
mi sie to uda. poza tym w weekend jest najwiecej czasu na granie i teraz jest na to najlepsza
pora, wiec chyba oczywiste jest to ze kazdy chce pograc teraz?



ale czy pisanie o tym od dwoch dni cos zmieni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:12, peter811 napisał:

> > Normalnie nie moge was sluchac....drobna wpadka ze strony CDP a wy tak narzekacie...ja

> tez
> > czekam na swoja paczke ale nie placze z tego powodu...kiedys dojdzie...bo musi...a
pisanie
>
> > tu o tym nic nie zmieni....chyba mozecie wytrzymac te kilka dni jeszcze bez grania?!

>
> nie po to zamowienie zlozylem 1.09.2006 a przelew zrobilem jak tylko przyszla prosba o
zaplate,
> zeby teraz patrzec jak wszyscy sobie graja i miec swiadomosc ze najwczesniej w poniedzialek

> mi sie to uda. poza tym w weekend jest najwiecej czasu na granie i teraz jest na to najlepsza

> pora, wiec chyba oczywiste jest to ze kazdy chce pograc teraz?


ale czy pisanie o tym od dwoch dni cos zmieni?!


tylko tych wpadek jest wiecej !!!!!!!!1np GW F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:05, peter811 napisał:

Normalnie nie moge was sluchac....drobna wpadka ze strony CDP a wy tak narzekacie...ja tez
czekam na swoja paczke ale nie placze z tego powodu...kiedys dojdzie...bo musi...a pisanie
tu o tym nic nie zmieni....chyba mozecie wytrzymac te kilka dni jeszcze bez grania?!


Może jest i drobna, ale któraś, na pewno druga z kolei, to samo było z GW:F, będę teraz stanowczo odradzał kumplom kupowanie WoW:Burning Crusade tutaj, bo znów przerośnie to możliwości działu wysyłkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:08, Tymian napisał:

mam gdzies co pier...... gry nadal nie ma masterlink twierdzi ze nie dostal takiej paczki


Ja grę zamówiłem na gram.pl i mam od wczoraj status ze wysłane ale tak nie jest !!!
Te gry nie zostały wczoraj dostarczone do Masterlinka i dlatego nie będzie jej na czas.
Oni to olewają, ponieważ jak nie odbierzesz przesyłki i polecisz do MediaMark to i tak oni dostana kasę a nie ktoś inny i dlatego nie zajmują się to sprawą w ogóle.
Oni to olewają jak ta gra zostanie sprzedana, bo i tak ona będzie sprzedana i to ich tylko interesuje a nie ludzie.
MasterLink powinien mieć zakaz sprzedaży tej gry przed premierą ale oczywiście CDProjekt tego nie będzie egzekwował ponieważ po co ?
Następnym razem polecam iść do MediaMarkt i zobaczyć czy jest gra a potem kupować ja przez gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:12, peter811 napisał:

> > Normalnie nie moge was sluchac....drobna wpadka ze strony CDP a wy tak narzekacie...ja

> tez
> > czekam na swoja paczke ale nie placze z tego powodu...kiedys dojdzie...bo musi...a
pisanie
> > > > tu o tym nic nie zmieni....chyba mozecie wytrzymac te kilka dni jeszcze bez grania?!

> > > nie po to zamowienie zlozylem 1.09.2006 a przelew zrobilem jak tylko przyszla prosba o
zaplate,
> zeby teraz patrzec jak wszyscy sobie graja i miec swiadomosc ze najwczesniej w poniedzialek

> mi sie to uda. poza tym w weekend jest najwiecej czasu na granie i teraz jest na to najlepsza

> pora, wiec chyba oczywiste jest to ze kazdy chce pograc teraz?


ale czy pisanie o tym od dwoch dni cos zmieni?!



Nawet niewiesz jak dużo to zmieni....
Strata klienta i jeszcze raz strata klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:12, peter811 napisał:

ale czy pisanie o tym od dwoch dni cos zmieni?!


no raczej kazdy ma taka nadzieje, bo najlepiej sie w ogole nie odzywac i podwinac ogonek, ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy pisanie o tym ze to nic nie zmieni nam tez pomoze? ludzie tutaj pisza bo sa zbulwersowani i maja do tego prawo , zreszta zero odzewu w stosunku co do informacji ze paczki nadal nie sa wyslane , co potwierdza sam masterlink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:17, turtlesomaniak1 napisał:

a czy pisanie o tym ze to nic nie zmieni nam tez pomoze? ludzie tutaj pisza bo sa zbulwersowani
i maja do tego prawo , zreszta zero odzewu w stosunku co do informacji ze paczki nadal nie
sa wyslane , co potwierdza sam masterlink


Odzewu jakiego odzewu lol
Mają nas gdzieś wiec odzewu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować