Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

Na wstępie zaznaczam, że wszelkie odbieganie od tematu, jak chociażby wspominanie o opóźnieniach przesyłek, będzie odpowiednio "wynagradzane" przez moderatorów.

Have a nice day ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fett

Według oficjalnych oświadczeń ArenaNet, nowa kampania Guild Wars powinna ruszyć dziś rano, dokładnie o 9:01. Fani gry, posiadający wprowadzony klucz, zostali mile zaskoczeni – stworzenie nowej postaci i rozpoczęcie zabawy było możliwe już kilka godzin wcześniej!

Przeczytaj cały tekst "Start Guild Wars: Nightfall!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:58, Fett -gram.pl- napisał:

Na wstępie zaznaczam, że wszelkie odbieganie od tematu, jak chociażby wspominanie o opóźnieniach
przesyłek, będzie odpowiednio "wynagradzane" przez moderatorów.

Have a nice day ;)



Powinniście się wstydzić i tyle.
No comments.

BTW.
Fajnie, że będzie w końcu można pograć Derwiszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja moge sie przychylic do wniosku Fetta. Juz jest wystarczajaco duzo tematow, gdzie mozecie napisac o przesunietej przesylce. Takich rozmow w tym temacie starajcie sie unikac. dziekuje :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie mnie wynagrodzic jak tylko chcecie.
Od godziny probuje sie dodzwonic do gram.pl zeby zrezygnowac z tej niefachowej obslugi jaka zaserwowaliscie graczom GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze jedno.
Kto ma status ze jest wysłane przez gram GuildWars: Nightfall to i tak dziś tej gry nie dostaną !!!
Tej przesyłki nie ma jeszcze Masterlink więc kto marzy o tej grze dziś to się przeliczy !!!
Gram.pl poległ totalnie.
Oszukują ludzi !!!
Nie polecam zakupów na tym portalu, bo na pewno nic nie dostanie się na czas.
Lepiej kupić grę w Mediamarkt, bo tam zawszę będzie wcześniej lub na czas ale na pewno nie później.
Ja tak dziś zrobię a ich cały sklep mam w d..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się tak wydaje czy do wczoraj pierwsze okienko po kliknięciui na GW było w angielskiej wersji językowej natomiast dziś jest już spolonizowane? czyżby to był przedsmak pełnej polskiej wersji językowej? Być może nightfall jest już spolonizowany (have hope)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w nightfall wprowadzili dużo nowych ciekawych rzeczy, pomysl z Herosami jest genialny, nareszcie doczekalismy sie szablonów umiejetnosci, tutuly zaczna przynosic jakis pozytek, do pelni szczesnia brakuje tylko jednej rzeczy (nic wiecej nie napisze bo mnie zdegraduja :P, a wszyscy i tak wiedza o co chodzi:P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fett, można by zaktualizować stronkę o tłumaczeniu Guild Wars. Pierwsze materiały dostałeś już spory czas temu, a wczoraj wysłałem drugą partię, łącznie z zrzutami ekranowymi z polskiej wersji. To chyba dobry czas, żeby je pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, straszenie karami moim zdaniem jest kolejną oznaką... aa nieważne. Żeby nie było offtopa. Cieszę się niezmiernie że NIEKTÓRZY mogą już grać (w Polsce może ok. 5-10% potencjalnych klientów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fett --> już to pisałem , ale wstydziłbyś sie wypisywać takie bzdury. Zero profesjonalizmu, zero przygotowania, zero myślenia marketingowego.

sklep.gram.pl : Prawie jak PRE ORDER


A powaznie mam pytanie, co będzie jak odmówię przyjęcia przesyłki, bo czuje że dam zarobić MediaMarktowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:16, Bodziotoja napisał:

Tak, straszenie karami moim zdaniem jest kolejną oznaką... aa nieważne.

Posluchaj. Obecnie na forum sa 3 tematy, w ktorych wypowiadaja sie uzytkownicy o wiadomo-o-czym ;).

gram.pl wyznacza nową definicję PRE-ORDERA cz. 2
Guild Wars - Temat ogólny
Komentarz: Ogromna aktualizacja świata Guild Wars

Rozumiem Twoje rozzalenie, ale prosilbym jednak o trzymanie sie tych kilku innych tematow. Chcialbys zalozyc temat, a potem zobaczyc, ze 90% postow w Twoim wychuchanym temacie to off-topici i spam? Pewnie nie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:20, Piotrek K. napisał:

> Tak, straszenie karami moim zdaniem jest kolejną oznaką... aa nieważne.
Posluchaj. Obecnie na forum sa 3 tematy, w ktorych wypowiadaja sie uzytkownicy o wiadomo-o-czym
;).

gram.pl wyznacza nową definicję PRE-ORDERA cz. 2
Guild Wars - Temat ogólny
Komentarz: Ogromna aktualizacja świata Guild Wars


Nie można by pozmykać części tematów i przekierować je do jakiegoś jednego wątku, w którym byłby ten problem poruszany? To rozwiązałoby problem offtopowania na temat spóźnionych przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak dasz zarobić CDProjekt jak mi to ktoś powiedział jak do nich dzwoniłem ale nic się nie stanie bo to oni nie wywiązali się z umowy więc każdemu polecam kto chce dziś mieć tą grę kupić ją w MediaMarka tak jak i inne jak się, chce mieć na premierę.
Ten supermarkiet zawsze od nich dostanie gry i nawet taniej jest niż u nich (nie liczę wirtualnych pieniędzy bo nie każdy je ma ).
Nie polecam nikomu tego sklepu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(cytat Draghmara z forum guildwars.pl)"Właśnie zakończyłem rozmowę z CDP, z której dowiedziałem się, że zamówienia zostały oddane ML, ale za późno przez co kurier nie zdążył do rozdzielni dojechać na czas. Oznacza to, że dziś przesyłek nie ujrzymy. CDP będzie próbował dogadać się z ML, żeby przesyłki doszły w sobotę, ale nie gwarantuje tego. Powiedział też, że nie ma problemu z rezygnacją. Wystarczy nie przyjąć przesyłki. Jeśli ktoś zapłacił z góry, to po tym jak się już odmówi przyjęcia, trzeba podesłać maila do CDP, podając im nr konta i dane dotyczące zamówienia, żeby mogli oddać pieniądze.

bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować