Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

W tym temacie nie ma zadnego ich wytlumaczenia a powinni wszysko wytlumaczyc co dla czego, zgadzam sie z poprzednikami nie poto zamawialem gre na gram.pl zeby grac pozniej niz ci co kupia ja w sklepie, to jest centralne olewanie konsumentow tak nie moze byc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonilem sie wlasnie do tej wspaniales instytucji i mila pani powiedziala mi tylko tyle , ze osoby mieszkajace w warszawie otrzymaja paczki w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerujcie sie tym co jest napisane na gram.pl w waszym statusie ,czy paczka wyslana czy nie. bo moja jest w statusie jako niewyslana , a mila pani mowi ze wszystko zostalo wyslane , tylko nikt nie ma czasu aktuaizowac tego na stronie. Ci co mieszkaja w Warszawie otrzymaja paczki w dniou dzisiejszym , a reszta .... go wie.


Tak wiec gratulacje dla tej wspanialej instytucji , ktora troszczy sie o swoich klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła pani z CDP mówiła że gry zostały wysłane w środę - masterlink nic o tym nie wiedział.
Miła pani z CDP mówiła że gry zostały wysłane w czwartek- masterlink nic o tym nie wiedział.
Miła pani z CDP mówiła że masterlink będzie kursował w sobotę - masterlink nic o tym nie wie.

Po co dalej się tu rozpisywać - gry dostaniemy w poniedziałek ale za to nikt już na gram.pl nic nie kupi.
Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodzwonilem sie wlasnie do CDP. Pani ktora odebrala telefon powiedziala ze wszystkie paczki sa wyslane.Mieszkancy warszawy dostana je jeszcze dzis, a pozostal jutro. Specjalnie dla nas masterlink bedzie pracowal w sobote. Uwiezylem tej pani na slowo chociaz w statusie mojej przesylki ciagle widnieje: gotowe do wysylki. Jak mnie zrobiono w konia to się wkurze."

Mieszkam w Warszawie i za nic nie dostanę paczki dziś - wczoraj sprawdzałem, było napisane, że wysłali wczoraj, co znaczy, że wysłali dzisiaj. Najwcześniej. Napisali, że dostawa dojdzie w ciągu trzech dni roboczych. Czyli przy szczęściu w środę, przy dużym szczęściu w e wtorek, a przy istnym cudzie polskiej poczty i usług kurierskich w poniedziałek.
Skoro to pre-order, to czemu wszystkim wysłali (jak napisano) wczoraj? Czyżby dostawa się spóźniła? A może dostało tylko nieliczne grono osób, bo dla innych zabrakło? To wszystko na pewno nie jest profesjonalnym podejściem, biorąc pod uwagę ambicje CDP i kampanię reklamową nowej części Guild Wars, o której tylke pisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kolekcjonerska wysyłka miała BUGA, bo w pudełkach nei było kluczy :)"

Wogóle??? czy tylko tego beznadziejnego bonusa, który i tak nic nie robi i można se go wsadzic w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że CD-Projekt nie che sięprzyznać do błędu :)

A mianowicie, oni by wysłali to na czas i prawie to zrobili, ale osoby, które dostały paczki nei miały w środku Keya. Co prawdopodobnie opóźniło wysyłke.

Znajomy zamówił Wersjękolekcjonerską dostał już przedwczoraj ale okazało siwłaśnie że nie ma klucza do gry w środku i po kontakcie z CDP musi odesłaćgrę aby mu przysłano z Kluczem :) i CDP wstrzymał wysyłki aby ci co narzekają nie dostali Pudełka bez klucza ;)

Warszawiacy ja dostałem z kluczem dziś paczuszkęwiec bądzcie dobrej nadzieii :)

Pozatym: zamiast graćiddzie na spacer piękna pogoda w weekend ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale odpowiedzcie mi co bedzie w tym wypadku : jesli mnie nie bedzie jutro (gra ma podobno jutro byc, zalozmy ze tak bedzie). To co wtedy ?? Paczka na poczcie zostanie zostawiona czy jak ?? Prosze was o odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale odpowiedzcie mi co bedzie w tym wypadku : jesli mnie nie bedzie jutro (gra ma podobno jutro byc, zalozmy ze tak bedzie). To co wtedy ?? Paczka na poczcie zostanie zostawiona czy jak ?? Prosze was o odpowiedz!!!!"

Dostaniesz avizo (taka śmieszna mała karteczka), pojedziesz z nią na najbliższą pocztę (czy tam tę, której adres jest na aviso napisany), zgłosisz się tam, pokażesz ten świstek i wręczą Ci paczuszkę prosto do ręki. To się nazywa komfort pre-orderu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować