Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

Xarodon
To moze ja zapytam o cos podobnego.
Ile razy nie wywiazales sie z umowy po czym klamales i zwodziles ze jednak zrobiles tak jak sie umawiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że "jesteśmy" maniacy. Raczej to, że gram.pl jaja sobie z nas robi. I niech nie gadają głupot, że "mieli problem z dostawą". Od kiedy to wysyła się PRE-ORDER dzień przed premierą? Dziwne, prawda? To samo się tyczy EK - "płacę to wymagam" i viola! 3 dni przed premierą. Czy to był wielki problem wysłać narmalną edycję z EK? My też przecież zapłaciliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy strace itemki z pre-ordera i dodatkowy slot, jeśli zagram trochę później??? A z resztą, ludzie, wyluzujcie. Przecież wasze gadanie nie przyspieszy wysylki, więc możecie sobie odpuścić. Parodią to jesteście Wy teraz. I tak wam powiem, O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink ma złą opinie dziwie się, żę CDP ich wybrało. Pewnie złożyli im najlepszą ofertę ale kasa to nie wszystko. Wysyłałem paczke masterlinkiem do Chorwacji przesyłka zagineła po miesiącu odnalazła się we Francjii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie strace. Strace jedynie pare godzin nie grania w Guild Wars. I co z tego? Zawsze moge wyjść na pole, albo pograć w co innego. A jeśli jest tu jakiś ziomek z Kraka to powinien wiedzieć, że teraz jest przewalone gdzieś się dostać, bo takie są korki. Ja, żeby przejechać 10km potrzebowalem 1,5 goidzny autobusem, bo tak jest wszystko zapchane. Więc lepiej połżcie się wcześniej spać, posłuchajcie głośno muzy żeby sie wychillować i lajt :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tam nie jestem maniakiem, w GW w zasadzie przestałem na razie grać, ale rozumiem waszą irytację. bo przecież PRE-ORDER z zazady ma byc wcześniej, jeśli chciałbym grę po premierze, to bym normlanie kupił w sklepie. na tym polega całe jajo, że zamawiając PRE-ORDERA (specjalnie piszę wołami), czas dostawy jest jak gdyby integralną i zasadniczą częścią usługi. to tak jakby kupić auto w specjalnej, dopasionej wersji, po czym dostac zwykłe, standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matko... ja nie moge grać w tygodniu bo mam tak postanowiła i co teraz?!?! jest PIĄTEK!! a wywsyłka miała być 25.10 a nie 26.10 zamówienie skałdałem miecha temu!! i co teraz?! na stronie masterlinku jest lipa bo nie ma mojej paczki!! co za dupodajstwo!! po prostu żenada.... militaria ma DHL i mam co chciałem w 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do polskiej wersji to nie mam żadnych miłych perspwktyw patrząć na dzisiejszy stan żeczy (na stronie cdp pisało, że spolszczenie będzie we wrześniu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:19, Fagno napisał:

kiedy CD-Projekt nauczy się na własnych błędach... ta sama sytuacja była z GW Nightfall i <b>chyba</b>
z prophecies :X

Chyba chodziło ci o Factions :P
A z Prophecies tak nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:33, Nalcor napisał:

Ja tam mam nightfalla ;] było pocztą zamówic :P a nie kurierem

Mam nadzieje że mi jutro pan listonosz przyniesie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie instaluje mój egzemplaż :D więc nie sobie jeszczepogram w weekend :D ale kurier musiał do mnie dzwonic bo nie wiedział gdzie jest szajnowicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila z wytłumaczeniem i przeprosinami i taki mail to rozumiem nie mozna bylo go wczesniej napisac no ale cóz trudno sie mowi moje zdenerwowanie przeminelo wraz z tym mialem ale mam nadzieje ze to sie wiecej nie powtorzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować