Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

Niektorzy gracze dostali gre w sobote , myslalem ze ja tez ja dostane ale nadal jej u mnie niema :/ Mam tez problem bo niemam numeru numeru przesylki przewozowej !! Oto scr mojego zamowienia cos nie tak bo bylo wyslane w srode a jauz sie weekend konczy!!! Link : http://img135.imageshack.us/img135/3038/beztytuudo7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:48, mateuszwielki napisał:

Niektorzy gracze dostali gre w sobote , myslalem ze ja tez ja dostane ale nadal jej u mnie
niema :/ Mam tez problem bo niemam numeru numeru przesylki przewozowej !! Oto scr mojego zamowienia
cos nie tak bo bylo wyslane w srode a jauz sie weekend konczy!!! Link : http://img135.imageshack.us/img135/3038/beztytuudo7.jpg


nie masz numeru przesylki bo zamowiles dostawe poczta polska a nie kurierem (wiec najpozniej we wtorek powinenes dostac paczke, ale z poczta polska nigdy nic nie wiadomo)

tylko zamowienie kurierem mialo gwarantowac dostawe przed premiera

ps. zamazales numer zamowienia, ale zostawiles adres dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo i jeszcze na stronie masterlinka kłamią ze nieudana próba dostarczenia przesyłki... Kpina... Zrezygnujcie z masterlinka bo daleko nie zajdziecie, tak samo jak nasze paczki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 01:25, BlackSephir napisał:

Po 1-sze wersje polska i tak bedziesz miec za darmo- wystarczy ze poczekasz
Po 2-gie w oczekiwaniu na spolszczenie mozesz nad swoim "jenzykiem polskim" popracowac... Chociaz...
Ja tam zamowilem Guild Wars, moze ty zamuwiles, nie wiem ;d


Wiesz co jeb** j polski i cala Polske. czekam a wyjazd do angli gdzie kumpla mam, bo mnie tam sciagnie. Bede zdala od kaczorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej kurde mam klucz preorderowy gram godzinke patrze napisane (po angielsku) grasz juz 60 min z 10 godz z 14 dni no to ok to mówie zmienie postać i jest napisane your account is authorized to play guild wars dlaczego?? i nie moge wejść i sobie pograć a ja dopiero nightfalla dostane w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heeh..czemu mi nic hamy nie odpisuja..:/ zamówiłem pocztą i się zastanawiam kiedy mi odpowiedzą..:/ do wtorku poczekam ale w środe jeżeli paczki nię bedzie to będe naprawde zły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heeh..czemu mi nic hamy nie odpisuja..:/ zamówiłem pocztą i się zastanawiam kiedy mi odpowiedzą..:/ do wtorku poczekam ale w środe jeżeli paczki nię bedzie to będe naprawde zły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:54, kupciu12 napisał:

ej kurde mam klucz preorderowy gram godzinke patrze napisane (po angielsku) grasz juz 60 min
z 10 godz z 14 dni no to ok to mówie zmienie postać i jest napisane your account is authorized
to play guild wars dlaczego?? i nie moge wejść i sobie pograć a ja dopiero nightfalla dostane
w poniedzialek


U mnie jest cos nie tak, bo mi wogule GWN nie ruszylo na kluczu. Pisze ciagle:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:04, Neo3DSMax napisał:

U mnie jest cos nie tak, bo mi wogule GWN nie ruszylo na kluczu. Pisze ciagle:

Klucz ''Play Key'' nie SLUZY do grania w Nightfalla. Jest to demo Prohpecies oraz Factions, wiec Tobie, jako, ze masz obie kampanie zainstalowane, sie nie przyda. Musisz pocekac na paczke z gram.pl, bo narazie sobie nie pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:12, Piotrek K. napisał:

> U mnie jest cos nie tak, bo mi wogule GWN nie ruszylo na kluczu. Pisze ciagle:
Klucz ''Play Key'' nie SLUZYC do grania w Nightfalla. Jest to demo Prohpecies oraz Factions,
wiec Tobie, jako, ze masz obie kampanie zainstalwoane, sie nie przyda. Musisz pocekac na pczake
z gram.pl, bo narazie sobie nie pograsz...


Dzieki za odpowiedz, bo juz myslalem ze cos konto zwarjowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 20:47, mateuszwielki napisał:

Ja wybralem wirtualne pieniadze , niewiedzialem ze jak wybieram ta forme zaplaty za dostawe
to moja paczka bedzie szla poczta :/


niezaleznie od tego jaka forme zaplaty wybrales mogles wybrac dowolny sposob dostawy (oraz dokupic zeton darmowej przesylki)

ja za moj tzw. preorder zaplacilem 89,90zl; reszte ceny i oplate za przesylke kurierska zaplacilem wPLN''ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:18, kupciu12 napisał:

i co daje jeszcze bonus key??


bonus key = 2 fajne itemy (pojawiaja sie w inventory po wpisaniu /preorder lub /bonusitem podczas pobytu w miastach) oraz 1 dodatkowy slot na postac (ja juz mam 10 slotow:P akurat zeby starczylo na wszystkie profesje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byl moj 1 zakup na gram.pl , ja za swoja gre zaplace 99,00 zł z przesylka za wirtualne pieniadze. Widocznie duzo jeszcze sie musze nauczyc :) Skoro moja gra ma dojsc do mnie poczta to odwoluje wszystko co pisalem , myslalem ze gre dostane kurierem a sie pomylilem. Naleza sie odemnie dla cdp przeprosiny : przepraszam. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja też zamówiłem przesyłką pocztową... I w sobotę otrzymałem ;) Tylko musiałem pójść sam na Pocztę i sprawdzić czy coś aby do mnie nie przyszło (bo nikomu nie chciało się do mnie z paczką wybrać) - ale tu akurat nie mogę narzekać na CDP.

Tak więc cieszę się że nie zamawiałem kurierem.

I jeszcze tylko mały żal do CDP - zamawiałem preorder we wrześniu kiedy jeszcze nie było możliwości dostawy za wPLN bo chętnie bym skorzystał. Nikt też o tym nie poinformował oczekujących ;( Jako że nie mam zwyczaju wchodzenia do sklepu często (tylko wtedy gdy na coś już jestem zdecydowany) to niestety dowiedziałem się o tym już po dokonaniu przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować