• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
astroex

Przesyłka w 24h (Masterlink)

Pytanie

Chcialem sie dowiedziec ile czasu ludzia idzie taka przesylka ... bo ja juz czekam 3 dzień i nic ... ''ani widu ani slychu''.
Czy to aby na pewno 24h czy moze 24dni? Czy ktos tez mial juz takie problemy? Czy moge gdzie napisac zazalenie i poprosic o zwrot kasy za przesylke?

Pozdrawiam ccala ekpie gram.pl ... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

202 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.11.2005 o 16:18, astroex napisał:

Chcialem sie dowiedziec ile czasu ludzia idzie taka przesylka ... bo ja juz czekam 3 dzień i nic ... ''ani widu ani slychu''.

Czy to aby na pewno 24h czy moze 24dni? Czy ktos tez mial juz takie problemy? Czy moge gdzie napisac zazalenie i poprosic
o zwrot kasy za przesylke?

Pozdrawiam ccala ekpie gram.pl ... ;[

Najpierw powiedz kiedy zamówiłeś,zobacz w opcjach czy został wysłany,którego dnia zamówiłeś i zobacz kiedy planują wysyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.11.2005 o 16:39, pajson napisał:

Najpierw powiedz
kiedy zamówiłeś,zobacz w opcjach czy został wysłany,którego dnia zamówiłeś i zobacz kiedy planują wysyłke.


" 09/11/2005 / 17:01:19 / Przesyłka wchodząca do sortowni / WAW "
" 10/11/2005 / 10:48:53 / Przesyłka wychodząca z sortowni / GDN "

Zamowienie zostalo zlozone ósmego, wysłane dziewiatgo ... dzis mamy jedenasty i paczki niema, specialnie zamawialem kurierem (24h) by miec paczke przed dlugim weekendem. Ale widze ze nic z tego, moze dojdzie jutro (dzis chyba nie pracuja, a powinni) jezeli nie dostane jutro to ... ARGH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 16:51, astroex napisał:


> Najpierw powiedz
> kiedy zamówiłeś,zobacz w opcjach czy został wysłany,którego dnia zamówiłeś i zobacz kiedy planują
wysyłke.

" 09/11/2005 / 17:01:19 / Przesyłka wchodząca do sortowni / WAW "
" 10/11/2005 / 10:48:53 / Przesyłka wychodząca
z sortowni / GDN "

Zamowienie zostalo zlozone ósmego, wysłane dziewiatgo ... dzis mamy jedenasty i paczki niema, specialnie
zamawialem kurierem (24h) by miec paczke przed dlugim weekendem. Ale widze ze nic z tego, moze dojdzie jutro (dzis chyba
nie pracuja, a powinni) jezeli nie dostane jutro to ... ARGH!

dostaniesz może w sobote,bo 11 listopada jest wolne,jeśli ci 9 wysłali,to nie licz że 9 przyjdzie,jeszcze gra musi być dostarczana od poczty do poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zamówiłem Stolicą przesyłkę w czwartek ok. 15.30 dostanę ją jutro o 10.00 :)
Ale płacić trzeba 150% usługi i 20 zł za wskazanie godziny. Przesyłkę z Barcelony dostałem w 48 godzin. Opłaty jeszcze lepsze. W Waszym przypadku, może czas uwierzyć w Pocztę Polską i awizowanie przesyłek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 17:10, Pan_Sza napisał:

W Waszym przypadku, może czas uwierzyć w Pocztę Polską i awizowanie przesyłek? :)

Dokładnie. Uważają, że dodatkowy dzień czekania już nie wytrzymają. A kurier sprawdza się wyłącznie w przypadku przesyłki w miejsce gdzie zawsze ktoś jest. Bo informacji o tym że był to on na pewno nie zostawi.
Kłopot w tym, że przesyłki pocztowe póki co tutejszy sklep wysyła dość opieszale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 17:24, mkaa napisał:

Kłopot w tym, że przesyłki pocztowe póki co tutejszy sklep wysyła
dość opieszale...


Nie wiem. Nie zamawiałem. Ciężko mi to ocenić.
Mogę natomiast zrozumieć, że jeśli nawala kurier to CDP potrzebuje czasu na znalezienie nowego partnera.
Problem mnie nie dotyczy, mimo wszystko warto się zastanowić, czy wina leży tylko po stronie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 17:29, Pan_Sza napisał:

Mogę natomiast zrozumieć, że jeśli nawala kurier to CDP potrzebuje czasu na znalezienie nowego partnera.
Problem mnie nie dotyczy, mimo wszystko warto się zastanowić, czy wina leży tylko po stronie gram.pl

W przypadku kuriera praktycznie wszystkie firmy tak działają. Niemniej ja kupuję w internecie bardzo często i tym samym wiem, ile czasu idzie przesyłka pocztowa. Zazwyczaj jednak priorytet jest dostarczany następnego dnia. W przypadku sklepu gram.pl tylko jedna na 6 przesyłek szła tyle (w stosunku do daty wysłania wyświetlanej na stronie z zamówieniem). Jedna zaginęła, jedna idzie już tydzień, a pozostałe "zaledwie" kilka dni. Ale nie wiadomo, ile jeszcze przyjdzie na nie czekać (bo wciąż w drodze)...

Ja rozumiem, że poczta nie gwarantuje przesyłki 1 dzień. Ale jeśli prawie żadna w tym czasie nie dociera, to albo coś nie tak ze sklepem, albo z oddziałem poczty, na której są nadawane przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak pisałem, nie wiem. Nie korzystam ze sklepu gram.pl. Nie mogę prowadzić z Tobą konstruktywnej dyskusji.
Moge Ci tylko życzyć jak najszybszego rozwiązania tej logistycznej zagadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 16:55, Air napisał:

Pewnie, nie zastali nikogo w domu, a dzisiaj jest wolne. Dostaniesz ją jutro lub w poniedziałek.


W domu zawsze ktos jest, na 100% nie było kuriera. Mam nadzieje ze paczka jutro nadejdzie. A na przyszlosc bede kupowal gdzie indziej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 18:10, astroex napisał:

> Pewnie, nie zastali nikogo w domu, a dzisiaj jest wolne. Dostaniesz ją jutro lub w poniedziałek.

W domu zawsze ktos
jest, na 100% nie było kuriera. Mam nadzieje ze paczka jutro nadejdzie. A na przyszlosc bede kupowal gdzie indziej. Pozdrawiam.

A co zamowiłes bo jak jakas gre, ktora ma premiere w przyszłym tygodniu to nie przyjdzie ci jutro...???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 18:11, graczomaniak napisał:

gdzie indziej. Pozdrawiam.
A co zamowiłes bo jak jakas gre, ktora ma premiere w przyszłym tygodniu to nie przyjdzie ci
jutro...???:D:D:D



Masz Mnie za idiote? Czy masz 11lat? Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 16:51, astroex napisał:

" 09/11/2005 / 17:01:19 / Przesyłka wchodząca do sortowni / WAW "
" 10/11/2005 / 10:48:53 / Przesyłka wychodząca z sortowni / GDN "


jeśli gierę zamówiłeś 8mego, to 9tego jest ona wysyłana i 10tego powinna być doręczona. jeżeli mieszkasz gdzieś w okolicy Trójmiasta (gdańsk?), to ewidentnie 10tego powinieneś paczkę otrzymać, szczególnie że jak widać o 11 rano wyszła z sortowni czyli najpewniej przejął ją kurier w celu doręczenia do ciebie.

sugeruję skontaktować się z lokalnym oddziałem masterlinka - http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp . (nie wiem czy dziś odbierają tel, jak nie to jutro z samiusienikiego rana!) i po prostu spytać dlaczego Twoja paczka nie została doręczona 10tego i zażądać dostawy natychmiast tj 12tego. ja obstawiam jednak że nikogo nie było w domu kuriera piorun trafił na slużbie.

napisz nam czego się dowiedziałeś i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 18:35, astroex napisał:

> gdzie indziej. Pozdrawiam.
> A co zamowiłes bo jak jakas gre, ktora ma premiere w przyszłym tygodniu to nie przyjdzie
ci
> jutro...???:D:D:D


Masz Mnie za idiote? Czy masz 11lat? Hmmm?

No wiesz ja mam 16 lat i za idote czy cie mam??? Chyba raczej nie...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 19:29, graczomaniak napisał:

> " 09/11/2005 / 17:01:19 / Przesyłka wchodząca do sortowni / WAW "
> " 10/11/2005 / 10:48:53 / Przesyłka wychodząca
z sortowni / GDN "

jeśli gierę zamówiłeś 8mego, to 9tego jest ona wysyłana i 10tego powinna być doręczona. jeżeli mieszkasz
gdzieś w okolicy Trójmiasta (gdańsk?), to ewidentnie 10tego powinieneś paczkę otrzymać, szczególnie że jak widać o 11 rano
wyszła z sortowni czyli najpewniej przejął ją kurier w celu doręczenia do ciebie.

sugeruję skontaktować się z lokalnym
oddziałem masterlinka - http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp . (nie wiem czy dziś odbierają tel, jak nie to jutro z
samiusienikiego rana!) i po prostu spytać dlaczego Twoja paczka nie została doręczona 10tego i zażądać dostawy natychmiast
tj 12tego. ja obstawiam jednak że nikogo nie było w domu kuriera piorun trafił na slużbie.

napisz nam czego się dowiedziałeś
i już



Ok, napisze. Jednak w domu ktos byl na 100%. Zawsze u Mnie ktos jest bo mam liczna rodzine, a tak sie skalda ze mialeszkam 3min. (samochodem) od centrum Gdańska. Wiec z tym nie powinno byc problemow. Zadzwonie jutro i sie zapytam, dzieki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co sie dowiedziałem siadła im baza danych. Dzis (sobota) przesyłek nie dostarczaja bo to niby jakis inny typ przesyłki musi byc. Jestem ze tak powiem bardzo zdenerwowany ;[

Prosze kogos z druzyny gram.pl o spostowanie tego w trybie natychmiastowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2005 o 12:21, astroex napisał:

Z tego co sie dowiedziałem siadła im baza danych.

im znaczy masterlinkowi, tak? no coz, w takim razie przypadek losowy i miales pecha :(.

Dnia 12.11.2005 o 12:21, astroex napisał:

Dzis (sobota) przesyłek nie dostarczaja bo to niby jakis inny typ przesyłki musi byc.

to sie jak najbardziej zgadza. przesylki z dostawa w sobote sa platne +50%. jesli jednak to firma kurierska nawalila (baza danych) to trzeba bylo zadac dostarczenia dzis. nie zawsze sie udaje ale jesli fizyczne mozliwosci mieli to przy takiej argumentacji mogliby dostarczyc. sam raz czy dwa z wlasnej winy nie moglem odebrac przesylki ale udawalo mi sie dogadac na dostawe w sobote za free. co jak co ale masterlink jest wporzo.

Dnia 12.11.2005 o 12:21, astroex napisał:

Prosze kogos z druzyny gram.pl o spostowanie tego w trybie natychmiastowym.

nie bardzo wiem co tu ma byc prostowane? jesli firmie kurierskiej nawalila baza danych to ew uwagi powinienes wg mnie kierowac tam. a jako rekompensaty np. zazadac dostawy dzis (ale to trzeba bylo dzwonic rano!) ALBO napisac skarge i poprosic o zwrot kosztow przesylki.
cdprojekt/gram moze powiedziec ci tyle ile wiesz i przeprosic za firmie kurierska. tyle ze wczesniej beda musieli skontaktowac sie z firma kurierska i dowiedza sie tego co sam wiesz. ale nawet jesli to nie dzis tylko w poniedzialek bo wtedy pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rozumiem Cie, ale jestem strasznie zly. Kupilem gre w srode (wyslana) czyli w czwartek powinna dojsc.

------------------------------------------------
Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 9 listopada 2005
Przewidywana data dostawy: 10 - 11 listopada
Data złożenia: Wt, 08.11.2005 o godz. 11:26
------------------------------------------------

Specialnie zamawialem przesylka w 24h by miec girke przed dlugim weekendem. A tu GUZIK niema, wiem ze to nie wina cdp, ale mogli by lepiej dobrac firme odpowiedzalna za przesylki. Z tego co zdazylem w piatek jeszcze wyczytac na stronie masterlinka do przesylka w czwartek okolo 8 rano trafila do sortowni w Gdyni, do mnie powinna dojsc w ten sam dzien bo to kawaleczek drogi. Jednaknie doszla az do dzis.
Dzwonilem do nich jeszcze raz, chcialem tam dzis pojechac i odebrac ja osobiscie, jednak maja otwarte tylko do 14. Juz nie zdaze tam (kolejka/skm ;[), wiec sie jeszcze bardziej zdenerwowalem. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Esh zwracam honor :) Dostalem wlasnie przesylke oraz wielkie przeprosiny. Tak sie ucieszylem widzac moje world of warcraft ze nie mialem ochoty juz sie z nikim klucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2005 o 13:50, astroex napisał:

Esh zwracam honor :) Dostalem wlasnie przesylke oraz wielkie przeprosiny. Tak sie ucieszylem widzac moje world of warcraft
ze nie mialem ochoty juz sie z nikim klucic :)


haha no to gratuluję, miłej zabawy wowem :P. fajnie że wszystko zakończyło się pomyślnie. Na przyszłość mówię, jakby co to od razu dzwoń do nich - firma jest na serio ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować