Zaloguj się, aby obserwować  
PretoGCC

Masterlink+1 Listopada=Dostane Gothica 3 ??

44 postów w tym temacie

Mam pytanie mianowicie czy 1 Listopada(2 dni przd premierą ) dostane G3 Edyscjie Kolekcionerską ??
No ba miało byc 2 dni przed ale teraz sie skapłem zę to święto no ale jak ktos jest Kurirem no to chyba składał przysienge"... Gothica 3 przyniose nawet w świeta..."no reszta nieważna to najważniejsze a teraz na poważniew no to jak ??

Z góry dzięki i Pozdro ALL ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:24, Xsardas pl napisał:

Mam pytanie mianowicie czy 1 Listopada(2 dni przd premierą ) dostane G3 Edyscjie Kolekcionerską
??
No ba miało byc 2 dni przed ale teraz sie skapłem zę to święto no ale jak ktos jest Kurirem
no to chyba składał przysienge"... Gothica 3 przyniose nawet w świeta..."no reszta nieważna
to najważniejsze a teraz na poważniew no to jak ??

Z góry dzięki i Pozdro ALL ;D


Myslęze dostniesz 2 listopada albo jutro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:24, Xsardas pl napisał:

Mam pytanie mianowicie czy 1 Listopada(2 dni przd premierą ) dostane G3 Edyscjie Kolekcionerską
??
No ba miało byc 2 dni przed ale teraz sie skapłem zę to święto no ale jak ktos jest Kurirem
no to chyba składał przysienge"... Gothica 3 przyniose nawet w świeta..."no reszta nieważna
to najważniejsze a teraz na poważniew no to jak ??


W święta chyba nie pracują więc nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:24, Xsardas pl napisał:

Mam pytanie mianowicie czy 1 Listopada(2 dni przd premierą ) dostane G3 Edyscjie Kolekcionerską
??
No ba miało byc 2 dni przed ale teraz sie skapłem zę to święto no ale jak ktos jest Kurirem
no to chyba składał przysienge"... Gothica 3 przyniose nawet w świeta..."no reszta nieważna
to najważniejsze a teraz na poważniew no to jak ??

Z góry dzięki i Pozdro ALL ;D


nie ma szans ;/ sam będe czekał do 2 tak przy naj miej myślę bo dłuższego zwlekania normalnie bym nie zniósł :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;(((((((((((((((((((( niechto to mają mi to jutro przywieść xD ja nie chce mieć 1 dzień przed premierą bo 1 to liczba nieparzysta a ja lubie parzyste xD choć nie jutro to 3 dni... ej to nie fer mają mi to przynieśc teraz !! xD ok dzięki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja to chyba jak to dorwe to polece do kumpla, moja strasza siora musi napisać jakaś ....chlip pracę!! będe mogł dopiero najwcześniej w piątek w to zagrać a jak zostanie na weekend to po mnie IM DEAD!!! normalnie to będzie szczyt SADYZMU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:47, donaan napisał:

> ....chlip pracę!!


kuchnia wielkiego wspołczucia tyle czekania a tu praca ... trzymaj sie do piatku i do dostway blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEE niewytrzymam tyle lat odliczanie nie nie to zaduzo ja go chce mieć jutro !!!! (lub 1) niewytrzymym kurierzy co my wam zrobilismy dajcie nam to wcześniej !!


Jezus maria całkiem mi ODbija ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok nato nie mamy wpływu x_X
Prponujew pomyśłec co mozna by dać do G4Edycji kolekcionerskiej xD wiem może to dziwne ale niewolno nam sie poddać i musimy myśleć przyszłosciowo!!(jezu skąd u mnie takie słowa...)
Ja bym dał tak
-Mapa(Do G3 już mam antyrame zamuwiną ;D)
-Uriziel+wnęka na amulet z EK G3
I JAK SIE WKłADA AMULET TO SIE ZCZYNA uRIZLEL swiecići możasz podpalać ludzi(nudzi mi się ;D)

A wy co prponujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:13, Xsardas pl napisał:

ok nato nie mamy wpływu x_X
Prponujew pomyśłec co mozna by dać do G4Edycji kolekcionerskiej xD wiem może to dziwne ale
niewolno nam sie poddać i musimy myśleć przyszłosciowo!!(jezu skąd u mnie takie słowa...)
Ja bym dał tak
-Mapa(Do G3 już mam antyrame zamuwiną ;D)
-Uriziel+wnęka na amulet z EK G3
I JAK SIE WKłADA AMULET TO SIE ZCZYNA uRIZLEL swiecići możasz podpalać ludzi(nudzi mi się ;D)

A wy co prponujecie ??



Zestaw zrób to sam:
kawałek kija, starą szmatę, trochę nafty i krzesiwo
A będziesz mógł zrobić swoją własną pochodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:13, Xsardas pl napisał:

> OBY! Podobno masterlink zawsze spieprza robote i czeba czekac nawet tydzien dluzej


Prosze nie strasz mnie ...


Nie celowo:)

Panowie z GW NG tez tak było, nastepnie z NWN DE też tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:15, spectralheaven napisał:

> ok nato nie mamy wpływu x_X
> Prponujew pomyśłec co mozna by dać do G4Edycji kolekcionerskiej xD wiem może to dziwne
ale
> niewolno nam sie poddać i musimy myśleć przyszłosciowo!!(jezu skąd u mnie takie słowa...)

> Ja bym dał tak
> -Mapa(Do G3 już mam antyrame zamuwiną ;D)
> -Uriziel+wnęka na amulet z EK G3
> I JAK SIE WKłADA AMULET TO SIE ZCZYNA uRIZLEL swiecići możasz podpalać ludzi(nudzi mi
się ;D)
>
> A wy co prponujecie ??
>


Zestaw zrób to sam:
kawałek kija, starą szmatę, trochę nafty i krzesiwo
A będziesz mógł zrobić swoją własną pochodnie:P



Mocne..mocne z krzesła spadłem ale dobra hahahah... jezu myślałem że zdechne xD.... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:15, DC666 napisał:

> > OBY! Podobno masterlink zawsze spieprza robote i czeba czekac nawet tydzien dluzej

>
>
> Prosze nie strasz mnie ...

Nie celowo:)

Panowie z GW NG tez tak było, nastepnie z NWN DE też tak jest!


aa ja wiem coś otym mój kumpel to zamówił rózwno ze mną GW:F i dostał 1,5 tygodnia pużniej xD...a jak przyszed do niego kurier to dostał buta na pożegnanie xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować