Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

pan FASOLA - POLSAT - TEMAT OGÓLNY

36 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 11:52, qothic napisał:

wczoraj zafajny był odcinek z ta mucha :)) FASOLA RZADZI

nie to była osa..............
Widziałeś zdjęcie jak się szanuje książki? to zdjęcie podpis: Szacunek dla literatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:58, kris2005a napisał:

> wczoraj zafajny był odcinek z ta mucha :)) FASOLA RZADZI
nie to była osa..............
Widziałeś zdjęcie jak się szanuje książki? to zdjęcie podpis: Szacunek dla literatury


To byla mucha... Po czym poznales, ze to osa? Po bzykaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:24, ProChaoS napisał:

> > wczoraj zafajny był odcinek z ta mucha :)) FASOLA RZADZI
> nie to była osa..............
> Widziałeś zdjęcie jak się szanuje książki? to zdjęcie podpis: Szacunek dla literatury


To byla mucha... Po czym poznales, ze to osa? Po bzykaniu?

na muchę to było za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:34, tosz napisał:

> > > wczoraj zafajny był odcinek z ta mucha :)) FASOLA RZADZI
> > nie to była osa..............
> > Widziałeś zdjęcie jak się szanuje książki? to zdjęcie podpis: Szacunek dla literatury

>
>
> To byla mucha... Po czym poznales, ze to osa? Po bzykaniu?
na muchę to było za małe

zgdzam sie to była osa (bzykanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajne fajne, ale ile można się śmiać z tego samego, co rusz przerywanego reklamami. Szkoda, że już nie emitują serialu "czarna żmija". Fasaola też tam gra głownego bochaterał i to całkiem nieźle. Ogółnie nie przepadam za polsatem. Tylko 1% ich pozycji mnie interesuje - Świat według bundych i czasami, ale bardzo rzadko jakiś film. Reszta to reklamy i denne telenowele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:17, Larry Laffer napisał:

No fajne fajne, ale ile można się śmiać z tego samego, co rusz przerywanego reklamami. Szkoda,
że już nie emitują serialu "czarna żmija". Fasaola też tam gra głownego bochaterał i to całkiem
nieźle. Ogółnie nie przepadam za polsatem. Tylko 1% ich pozycji mnie interesuje - Świat według
bundych i czasami, ale bardzo rzadko jakiś film. Reszta to reklamy i denne telenowele.

coś cieńko z tym postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem. Mam się zachwycać porazkolejny tym samym? Jest śmieszny, ale jak już znasz wszystkie akcje na pamięć to robi się trochę nudne, nie sądziesz? Dobre to było z 10 lat temu (bo wtedy było nowe, przynajmniej jak na nasze Polskie warunki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak kilka lat temu pierwszy raz oglądałem odcinek w kościele - myślałem, że umrę ze śmiechu. :) Generalnie bawią mnie wszystkie żarty z tą instytucją... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 16:48, kris2005a napisał:

oglądacie cieńką Niebieską linię? Pan fasola pedant + glina

Oglądałem dwa pierwsze odcinki, ale ani razu się nie zaśmiałem :\ To juz nie jest to co Mr. Bean.
Odcinek w kościele to mistrzostwo :D Do dzisiaj słyszę w głowie głośne ALLELUJA! He he... Fajne też było jak pisał jakiś test. Zachowywał sie prawie jak ja na matmie: przez cały czas nic nie pisał, bo nie wiedział o co chodzi i pod koniec czasu - olśnienie!
Rowan Atkinson jest na 2. miejscu w moim prywatnym rankingu na najśmieszniejszego aktora. Króluje w nim Jim Carrey (Ace Ventura, Bruce wszechmogący).
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować