Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

hahah są fani Gothica i są fani FF, jak ktoś nie przepada za któraś z nich to niech się nie wypowiada bo to nie ma sensu. Jestem fanem obu gier i z chęcią zobaczyłbym kolejny raz FF na PC (mam i FF7 i FF8) ale raczej szybko się na to nie doczekam, chyba że zmienią zdanie co do wydawania gier tylko na konsole, poczekamy zobaczymy.

Co do osoby mówiace że gra się dziećmi to radze zainteresować się FFX albo FFXII, wątpię abyś tam miał dziecko jako głównego bochatera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:53, nadol91 napisał:

gothic vs FF
...
...
...
...
wynik:
...
...
...
...
100000:0,5
WNIOSEK - GOTHIC ZWYCIERZA !!!


pfff....coraz więcej tutaj dzieci neostrady

Dnia 31.10.2006 o 15:53, nadol91 napisał:

Co do osoby mówiace że gra się dziećmi to radze zainteresować się FFX albo FFXII, wątpię abyś tam miał
dziecko jako głównego bochatera :P


Ale wygląda jak metroseksualny dzieciak. to mi wystarcza. W końcu ile można grać w to samo? Z FF robi się po prostu nabijacz kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupić bo się zamienie w smoka bagiennego a mój pokój w legowisko. Ale pozostała kwestia rzodziców i kasy od nich. Ale się napaliłem na grę po tych komentarzach. (jak wszyscy to i ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć przez jaki czas będzie wersja kolekcjonerska tej gry ??? Będę miał ją dopiero na święta i niewiem czy jeszcze będzie więc chcem się upewnić. Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:27, zientek106 napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć przez jaki czas będzie wersja kolekcjonerska tej gry ??? Będę miał
ją dopiero na święta i niewiem czy jeszcze będzie więc chcem się upewnić. Z góry dziękuje ;)


He he chłopie już nie ma egzemplarzy EK
chyba ze natafisz w sklepach typu media markt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:27, zientek106 napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć przez jaki czas będzie wersja kolekcjonerska tej gry ??? Będę miał
ją dopiero na święta i niewiem czy jeszcze będzie więc chcem się upewnić. Z góry dziękuje ;)

Nestety było tylko 1500 sztuk(CDP nie wykręci juź takiego numeru jak z "limitowaną" edycją Herosa V) , możesz kupić na allegro niestety ytam kosztuje pod 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalosne... imo i tak ta gra nawet z spatchem 1.08 jest zbyt zbugowana - tą gre powinni duzo pozniej wydac, a tak nawet do dzisiaj jest full bugow ;-/ B. duzo osob zawiodlo sie na G3, ale mam nadzieje ze wkoncu PB go "naprawi" po tych kilkunastu patchach ;p
Na waszym miejscu poczekalbym z 2-3 miesiace az gra stanieje, a miedzyczasie wyjdzie kilka patchy, ktore mam nadzieje sprawia ze gra stanie sie grywalna.
Brawa dla CDP, za to, ze stara sie na kazdym kroku udogodnic graczom ;]

P.S. Uspokojcie sie, bo autorzy niektorych tutaj postow sa godni na miano "dziecka neo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:36, zientek106 napisał:

Co do tych 1500 sztuk to chyba przesada. Napewno więcej zrobią.


To źle myślisz ;) Bo to jest specjalna edycja która została wydana tylko po to by mogli ją kupić nieliczni ( w tym ja ;) ) i jak zapowiadali nie będzie już więcej egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja codziennie, CODZIENNIE !!!!!!!!!!!!!!! Sprawdzałem czy moje zmówienie na edycję kolekcjonerską Gothica 3 jest w dziale wysłanych, aż tu nagle ni stąd ni z owąd news mówiący Gothic''u :-)))))) Rany chciałby znaleźć paru kurierów co akurat jutro nie mają gdzie na jaki cmentarz iść :-PPPP Ale prawdziwy fan ma anielską cierpliwość, więc czwartek to dla mnie też święto :- )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować