Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 17:22, Frogger2048 napisał:

Nie podniecajcie się tak:P bo gierka jest mocno przeciętna, niestety...:/


Ps. Frogger bez obrazy ale sam musisz być mocno przeciętny skoro niedoceniasz Gothica ;] Już druga czesc byla naprawde genialna a co dopiero czesc trzecia ^^ Zreszta wszyscy oficjalnie bedziemy mogli sie przekonac juz niedlugo jak gry dojda do naszego DeVeDe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:31, Andi0000 napisał:

@ Therror

Ja takze nieotrzymalem maila aby potwierdzic zamowienie ale u mnie widnieje, ze gra zostala
wyslana. U Ciebie jest ze wyslana, masz numer wysylki kurierem?


Chodzi o to, że zapomniałem że trzeba potwierdzić. Gdybym dostał maila potwierdziłbym od razu. Ale nie dostałem. Wchodze przed chwilą w swoją kartę zamówień i zonk - zamówienie niepotwierdzone. Potwierdziłem, ale chyba nieco za późno :P. Już przecież nie zdążą dzisiaj wysłać. Mam tylko "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty". Wyślą pewnie w czwartek. Ech ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:15, lis899 napisał:

Mi jeszcze nie pisze, że wysłane jest, ale mam nadzieje, ze zaraz się to zmieni. A jak odbior
epaczke... to chce zachorowac, żeby nie chodzić do szkoły:P

No widzisz ty chcez zachorować a ja już mam plan czwartek boli mnie brzuch i jedyne co moge robic to grac na kompie w piątek poprawa lecz nie mogę iść jeszcze do szkoły, a w poniedziałek to nie wiem jeszcze się zastanawiam. Tylko 1 problem dowiedziałem się od swoich kumpli, że jak nauczyciele sprawdzają obecność i widzą że mnie znowu nie ma (często udaje chorobę) dostają szału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 31 października 2006

Jak cudownie to brzmi :D

Już nie mogę doczekać, w czwartek po szkole dostanę Gothica, a w piątek nagle zachoruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, a ja czekam aż ktoś tą przeklętą paczke z przeklętymi Gothicami w końcu do mnie wyśle :P
Eh, ostatni raz zamawiam różne wersje jednej gry na raz, więcej z tym kłopotów niż pożytku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz nadany nr listu przewozowgo, teraz tylko czekac na paczuszke z "zielem" Gothiciem ;)) Ciekaw jestem czy kurierzy Masterlinka jutro pracuja ? jak nie trudno trzeba do czwartku czekac, ale w koncu bedzie install i zarwana nocka, jedna, druga, trzecia... ;))
Pozdro dla fanow Gothica ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK Gothica 3 zamówiłem 10.10 zapłaciłem przelewem 30.10, przesyłka dalej nie wysłana :/ A z tego co widze do części osób już gierka jedzie, mam nadzieję że nie nie zabraknie dla mnie EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ale w koncu bedzie install i zarwana nocka, jedna, druga, trzecia... ;))"

taa, aż do przejścia gry będzie zarywanie nocek i w moim przypadku - nieuczenie się na sprawdziany... (a w 2 gimnazjum nie ma już tak lekko :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was w ostatnim czasie przypomnialem sobie Gothica II z Noca Kruka, ot tak przed premiera III ??
Ja wlasnie zblizam sie q koncowi, ale chyba nie dogram do konca, III jest priorytetowa ;)
praca nie zajac nie ucieknie, cywilizowany to kraj to urlop przysluguje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować