Zaloguj się, aby obserwować  
gizd26

Przesyłki gier(główny wątek przesyłka gothic 3)

257 postów w tym temacie

Tworzę ten temat aby ludzie nie zaśmiecali innych tematów np."GOTHIC III(jaki będzie?)".
Jeśli by było coś nie w porządku np. dublowany temat albo złamanie regulaminu to bardzo przepraszam moderatorów i całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:12, gizd26 napisał:

Tworzę ten temat aby ludzie nie zaśmiecali innych tematów np."GOTHIC III(jaki będzie?)".
Jeśli by było coś nie w porządku np. dublowany temat albo złamanie regulaminu to bardzo przepraszam
moderatorów i całą resztę.


Więc o czym jest ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o przesyłkach gier (jak,gdzie i kiedy np.działają poczty,odziały mastelink ) bo ludzie ciągle się o to pytają i robią posty nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Przyjęcie linehaul 01/11/2006 02:06:52 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:18 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 12:27:51 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Wydaje mi się, że czasami kurierzy są nieudolni. Z tego jasno wynika że odebrał przesyłkę z sortowni o 18:58, żeby 7 godzin później odstawić ją do tej samej sortowni! Wiem, że to nie zależy od CDP, ale niestety jest to trochę denerwujące. Jakby się kurier postarał, to do 21 mógłby mi przywieźć. W razie czego zawsze mogli zadzwonić, bo przecież numer telefonu podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale coż takie jest życie, jednak ci z W-wy powinni juz miec gry od wczoraj :)
ale moze nie dlai wam zeby było sprawiedliwie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:18, Ufo2 napisał:

1 Przyjęcie linehaul 01/11/2006 02:06:52 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:18 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

3 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 12:27:51 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Wydaje mi się, że czasami kurierzy są nieudolni. Z tego jasno wynika że odebrał przesyłkę z
sortowni o 18:58, żeby 7 godzin później odstawić ją do tej samej sortowni! Wiem, że to nie
zależy od CDP, ale niestety jest to trochę denerwujące. Jakby się kurier postarał, to do 21
mógłby mi przywieźć. W razie czego zawsze mogli zadzwonić, bo przecież numer telefonu podałem.


heh takie życie moim zdaniem dzis nie dostaniemy G3 ja tez mam swoją paczuszke miasto obok i siedzi tam juz od 10 a domnie jedzie sie góra 30 min wiec powinnem ją już mieć ale jeszcze niemam i dzis raczej nie będziemy mieć.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:20, nadol91 napisał:

ale coż takie jest życie, jednak ci z W-wy powinni juz miec gry od wczoraj :)
ale moze nie dlai wam zeby było sprawiedliwie :D:D:D


Pewnie CDP załatwił, żeby wszyscy dostali w tym samym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mówiliście że to nie na temat więc postanowiłem żeby tam było pisane o GRZE a tu o przesyłkach i będzie porządek SEGREGACJA.(tak jak śmieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:18, gizd26 napisał:

o przesyłkach gier (jak,gdzie i kiedy np.działają poczty,odziały mastelink ) bo ludzie ciągle
się o to pytają i robią posty nie na temat.


Ale człowieku popatrz już na post Ufo2 - jak każdy tak będzie wypisywał godziny przyjęcia itp to czemu ten temat ma służyć? Pomyślcie trochę co chcecie pisać...

PS: Wpiszcie w wyszukiwarce słowo Masterlink i tam się dopisujcie, albo pozostaje wam temat o Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom żeby jak jużwspomniałęm było sprawiedliwie,
pozniej poczekamy i bedzie tydzień w Gothicem 3 i bedzie poprosty zarąbczascie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawcie sie na miejscu kurierów. To nie jest łatwa i przyjemna praca jak musisz objezdzic cala polske i rozwozic Gothica w ogromnych ilosciach a jak sie nie pospieszysz to dostajesz ochrzan od maniakalnych fanów za spozniona przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:24, Markus89 napisał:

> o przesyłkach gier (jak,gdzie i kiedy np.działają poczty,odziały mastelink ) bo ludzie
ciągle
> się o to pytają i robią posty nie na temat.

Ale człowieku popatrz już na post Ufo2 - jak każdy tak będzie wypisywał godziny przyjęcia itp
to czemu ten temat ma służyć? Pomyślcie trochę co chcecie pisać...

PS: Wpiszcie w wyszukiwarce słowo Masterlink i tam się dopisujcie, albo pozostaje wam temat
o Gothic 3


spokojnie temacik jest jak narazie nei spodoba sie to modkom to zablokuja ja nie widze problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:31, gizd26 napisał:

A co wy robicie gdy przesyłka się spóżnia??(tylko bez przekleństw i innych takich)


w takim dniu jak dziś nic bo mają prawo zrobić sobie wolne tak samo jak mamy my ale w przypadku normalnego tygodnia co niema święta poprostu nie daje mu kasy za dojazd domnei tylko płace za gre.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:32, nadol91 napisał:

ja nie mialem takiego problemu choc jestem ze wsi :)) przesylka dochodzi na czas !!


Ja miałem raz taki przypadek ale to nei z CDP tylko z play
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować