Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 21:58, Mistic napisał:


BTW. Czy NWN2 będzie miał również jakies specjalne pudełko? Świetnie komponowałoby mi sie na
szafce obok H5 i G3 :-)


walczymy dzielnie i odwaznie bronic kolekcjonerskiej edycji nwn 2 bedziemy.
i zapewne niedlugo mroczne czelusci dzialu naszych magow dizajnu i produkcji opusci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:59, Diabolum napisał:

sorki ale tak to wyjolem z tego twojego Posta moze zle to wzielem moze miale sinne intencje
jezeli tak to SORRY !!! ja mam 45 lat i gramw gry wiec niewiem czy jestes starszy odemnie ale
sory i szacuneczek jak miales co innego na myśli!!!!


Lubisz Gothica, ok. Chwała Ci za to. Ale na Teutatesa, nie racz nas głupimi kłamstwami, a bardziej pracuj nad ortografią, proszę. Jeśli przeczytanie posta przed wysłaniem to za dużo, możesz zawsze zainstalować jakąś wtyczkę do przeglądarki internetowej, która podkreśla błędy. Bez urazy, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę taką pisownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sie ciesze, ze sie zrozumielismy!!!!
A, co do tych przecinków to sorra, ale jakso niejestem przyzwyczajony do tego dziki za przypomnienie postaram sie pisac z przecinkami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie przyszedlem z pracy i patrze w sledzeniu paczki kurjer mi napisal awizo o 11.45 a ja bylem w domu specjalnie czekalem na paczke bo na 16 do pracy powiem dak drogi CDP ta firma to jest jedno wielkie oszustwo nie bede uzywac niecenzuralnych slow juz 2 raz u was zamawiam pacze i mam cyrki ostatnio jak zamawialem WOW`a musialem sobie isc do centrali w kaliszu samemu odebrac bo kurjerowi sie nie chcialo doreczyc nie wiem czy zrobicie cos z tym fantem za co ja place !!!!!!!!!!!!!!!! jutro pisze do tej firmy MASTERLINK bo to jest zenada jak nie mial czasu to sie pisze a nie ze zostawil awizo KLAMSTWO prosze zrobcie cos z tym to nie pierwszy raz w moim przypadku i jestem strasznie oburzony bo to jest jednym slowem kradziez pozdrawiam i mam nadzieje na odzew w tej spawie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jesli dzisaj zamówiłem to kiedy dostane EKG3 (ale tak sobie mysile że chyba w poniedziałek .

P.S
Gratuluje wszystkim cierpliwym którzy zdążyli zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłanczam sie do Baxika, Sam kiedys zamawialem i na paczke czekam prawie tydzien bo jemu sie niechcialo albo zapominal o mojej paczce jechal na BAZE wypic kawe!!! Co to za firma ktora zapomina, lub niechce sie jej podejchać do mojego domu!!!!!???? Szanowne CDP moze czas zmienic firme dostawczą na jakaś inna albo wysylac POCZTĄ POLSKĄ!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie!! :) jak zwykle nie zdążyłem zamówić na czas EK (lol) więc kupię zwykłą...czy ktoś może podać własną opinię o tej wersji??a jak gra działa??piszcie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ps
Probowalem przez 6 godzin dodzwonic sie do master link oddzial kalisz nie odbierali telefonu a jak zadzwonilem do centrali w warszawie sama sie nie mogla do nich dodzwonic i mnie przerpaszala trzeba cos z tym zrobic.
A wiem jak to powinno wygladac bo sam pracuje w firmie kurjerskiej nie bede dawac nazwy bo wiadomo lecz u nas mozna dostac telefon kurjera i sie z nim umowic albo sam dzwoni do klienta na podany nr kontaktowy zanim zekomo zostawi awizo. Z checia napisal bym skarge ale wlasnie szukam gdzie ty mozna do CDP napisac :(

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:21, Diabolum napisał:

Szanowne CDP moze czas zmienic
firme dostawczą na jakaś inna albo wysylac POCZTĄ POLSKĄ!!!!????


oczywiscie, jak najbardziej w przypadku pre-orderow umozliwic dostawe przez poczte-polska,
ale wtedy dostawy przed premiera zdecydowanie nie zapewniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz racje całkowitą ale czy to nie dziwne ze Masterlink robi takie jaja ze ludzie zamawiaja gre a ona przychodzi nie w ten dzien co powinna tylko 2 dni 3 dni a nawet wiecej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:26, BaxiK napisał:

teraz tez nie zapewniacie !! 2 raz !! z WOW mialem to samo i po co mi preorder i wydane pieniadze
?


przeczytaj prosze dokladnie zanim sie dopiszesz. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem zamówić 2 szt. a zamówiłem przez ten bajzel 3szt + jedną przesyłkę pocztową bez żadnej
> gry :-)
> Nic nie szkodzi jedną grę odsprzedam na allegro.
>


>Czy byś mi odsprzedał jedną sztuke ??

Już można polować na mój nadmiarowy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:27, Diabolum napisał:

masz racje całkowitą ale czy to nie dziwne ze Masterlink robi takie jaja ze ludzie zamawiaja
gre a ona przychodzi nie w ten dzien co powinna tylko 2 dni 3 dni a nawet wiecej ???


wiesz, juz w drugim temacie to przedstawilem - za jakosc uslug firmy odpowiadaja ludzie, ktorzy w niej pracuja.
w firmie kurierskiej jest to szczegolnie wazne. niestety nie kazdy kurier jest taki sam.
niestety takie przypadki zdazaja sie (a wspolpracowalismy z kazda firma kurierska), zapewniam Was,
ze sa to bardzo nieliczne przypadki - w skali calej wysylki, a ze niektore osoby dopisuja sie w kazdym mozliwym
temacie to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Masz racje są różni ludzie, kazdy jest inny to nie ja wybieram dl awas firme tylko Wy ja tylko powiedzailem to co myslalem niechcialem nikogo urazić i wogole !! Tylko napisalem ze raz mi sie tak zdarzy z Ta firmą kurierską!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować