Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Podpisuje się pod apelem. Czy to tak dużo napisać będzie albo nie będzie, a jak będzie to kiedy i w tym miejscu podać dobrą godzine????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,sluchajcie, jest jeszcze realna szansa, ze jutro tez beda jakies wolne sztuki.
Dzisiaj musielismy jeszcze pozostawic rezerwacje osob, ktorym nie udalo sie potwierdzic w terminie, jutro
powinnismy juz miec wszystko wyjasnione, wiec na pewno poinformujemy co i jak - ale tez nie wczesniej jak o 16.: tak wczoraj pisano wieczorem a jest juz 19godzina zaraz i nic nie ma tez sie podpisuję pod apelem


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 18:53, Bumara napisał:

Solidaryzuje się w bulu ze wszystkimi. Ja siedże od 14.30 bez przerwy przy kompie i tylko F5.

ja czekam tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie ze calkiem ladnie komponuje sie napis "naklad wyczerpany" z tym kremowym tlem:D I jeszcze ten napis dodaj do mojej listy zyczen tak podkresla beznadziejnosc sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrzę i widzę że na głównej stronie pojawiają się informację cały czas ale w sprawie tak dręczącej nikt nie chce się wypowiedzieć no nie wierzę że nie ma choć jednej tam osoby która mogłaby napisac jakies info o tym mogli by nawet chociaz napisac że dadzą jakies,,oświadczenie" o którejś tam,nie wiem czy tak cięzko jest coś napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo nauczylem sie odswiezac na 5 sposobow... a tak serio to niestety musze isc i jestem cholernie wkurzony... jak juz bedzie to zarezerwujcie jedna dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Humanitarne. Siedze na kompie bez przerwy 5 H 30 min i n ic niewiem. Informacje miały być 0 16.00 jest 20.02 Błagam kogoś z Gram.pl/CDProjekt dajcie chociaż znak życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować