Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

hej,

co do dzisiejszej dostepnosci Gothica 3 EK. to sprawa wygladala w ten sposob, ze Domek nie zdazyl dodac newsa.....
sprzedaz uruchomilismy chwilke po 17.00, Domek juz konczyl pisac informacje, kiedy za sekunde Venom
krzynknal, ze chyba to nie ma wiekszego sensu bo wlasnie wszystkie egzemplarze juz zostaly zamowione.

Ale newsa zachowalismy - sluchajcie, jest jeszcze realna szansa, ze jutro tez beda jakies wolne sztuki.
Dzisiaj musielismy jeszcze pozostawic rezerwacje osob, ktorym nie udalo sie potwierdzic w terminie, jutro
powinnismy juz miec wszystko wyjasnione, wiec na pewno poinformujemy co i jak - ale tez nie wczesniej jak o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:36, Albatross napisał:

Chętnie spróbuję, bo dziś mi się nie udało, ale pewnie znowu cały serwis padnie, i znowu nie
zdążę :(


nie padnie, dzisiaj chlopaki z IT weszli nam troche w temat z przerzucaniem danych :/
ale jutro przypilnujemy zeby nie bylo takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mam pytanko skoro widzę admina. Otóz miałem już gothica 3 EK w koszyku i kliknąłem zamów i już się ładowało i po chwili wyskoczył napis że już wszystko jest wyprzedane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście straszni, CDP. I co żeście zrobili? Macie teraz w większości najazd dzieci neostrady, którzy chcą kupić EK, bo mają za dużo kasy i się poniecają breloczkiem.

A ja się zastanawiałem, czemu dziś tak wolno gram.pl chodziło...

Pozdro dla całej ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:40, Lerten napisał:

Jesteście straszni, CDP. I co żeście zrobili? Macie teraz w większości najazd dzieci neostrady,
którzy chcą kupić EK, bo mają za dużo kasy i się poniecają breloczkiem.

A ja się zastanawiałem, czemu dziś tak wolno gram.pl chodziło...

Pozdro dla całej ekipy


Zapoznaj się z postem Tuddrussel''a, to będziesz wiedział dlaczego gram.pl dzisiaj niedomagało. Polecam więcej czytać, mniej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dołanczam sie do Albatrosa daj szancuku troche fanom takim jak ja Ghotica kazdy czekal z niecierpliwością nietylko dzieci o tą gre sie upominali ale takze starsi tacy jak ja i moi koledzy z miasta !!!! Nietylko dzieci graja w Gry bo kazdy w nie gra niema podzialu na wiek ze mlodzi graja a starzy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam, Bruli. To była ironia.

Diabolum - dołączasz się do Albatrossa? Sam jestem fanem Gothica, i szanuje tych ludzi, którzy faktycznie kupuję grę dla samej gry, a nie dla breloczka. Nie, nie chciałem powiedzieć, że każdy kto kupi EK jest debilem. Broń Boże! Tylko po prostu jak widzę pisownie niektórych postów, z których ledwo co da się odczytać "MAM EK!!!", to mnie krew zalewa...

I taka mała dygresja - sam do najmnłodszych nie należę.

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze ortografia nie jest Twoja mocna strona, "fanie Gothica". Nie wiem tez, za co nalezy sie szacunek? Za wywalenie na pierdoly 180zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lerten>> Diabolum>> My potworni i okrutni... tia. jednak przyznac musze, ze prawie zaden tytul,
no moze poza Diablo 2, takich emocji we wszystkich grupach wiekowych nie wywoluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:53, Garett napisał:

Szkoda tylko, ze ortografia nie jest Twoja mocna strona, "fanie Gothica". Nie wiem tez, za
co nalezy sie szacunek? Za wywalenie na pierdoly 180zl?


To z ortografią to nie było do mnie jak mniemam? Szkoda, że tu nie można edytować posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niepowiedzialem tak jak LERTEn tylko przylacylem sie do pozsta Albatrosa i chcialem przyznac mu racje zeby dał troche sazcunku fanom takim jak ja ja niepowiedzialem ze Wy jestes potworami sam przyznales ze nic niewzbudzilo takich emocji w kazdej grupie wiekowej niewywołało takiej emocji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajno, tak czy siak czekamy jeszcze na obiecane wyniki ostatniego konkursu urodzinowego i czekamy również na wyłonienie zwyćiezcy ^^

A gothic panowie po prostu wymiata, wydanie super ekstra, jak kumpel zobaczył to chciał mi już album zakosić, ale mam wzrok jak orzeł ii nie udało mu sie ^^ Dobra robota :D

BTW. Czy NWN2 będzie miał również jakies specjalne pudełko? Świetnie komponowałoby mi sie na szafce obok H5 i G3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ale tak to wyjolem z tego twojego Posta moze zle to wzielem moze miale sinne intencje jezeli tak to SORRY !!! ja mam 45 lat i gramw gry wiec niewiem czy jestes starszy odemnie ale sory i szacuneczek jak miales co innego na myśli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:50, Lerten napisał:

Czytam, Bruli. To była ironia.


Niestety, jako że to ironia pisana, nie dane mi jest łatwe jej rozpoznawanie, szczególnie jeśli w tekście nie ma żadnych emotikon. =]
Trochę mnie denerwuje, że tyle ludzi naskakuje na tych, którzy próbowali "wyrwać" sobie dzisiaj EK, że to przez nich niby gram.pl dzisiaj kulało etc. Jak się okazuje przyczyna niedomagań była zgoła inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:57, Diabolum napisał:

ja niepowiedzialem tak jak LERTEn tylko przylacylem sie do pozsta Albatrosa i chcialem przyznac
mu racje zeby dał troche sazcunku fanom takim jak ja ja niepowiedzialem ze Wy jestes potworami
sam przyznales ze nic niewzbudzilo takich emocji w kazdej grupie wiekowej niewywołało takiej
emocji!!!!


Diabolum - proszę, korzystaj z przecinków. Taki bezprzecinkowy strumień świadomości dobija człowieka i utrudnia zrozumienie posta. Heh, nie chciałem nikogo obrazić, tylko stwierdziłem, że nie ma sensu wydawanie dodatkowej kasy, na jakieś pierdoły. To się nazywa mania, nie "bycie fanem". Podejrzewam, że nie jestem od ciebie starszy, jeżeli wiek który podajesz jest prawdziwy. Nie mam zamiaru tego dociekać, nie interesuje mnie to ;-), w każdym razie - ciesze się, że się zrozumieliśmy...

Pozdrawiam,
Lerten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Masterlink znowu dał ciała... ja sie cieszę że kurier dzoni, a on mi mówi że już dzisiaj nie zdąży i będzie jutro xD xD xD CDP proszę zieńcie firmę transportową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować