Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 16:03, Bumber napisał:

> To dość daleko. A w centrum Myrtany ?

W każdej z kapliczek Innosa lub Beliara możesz, za małą opłatą, nauczyć się prastarej magii.
Kapilcziki są porozmieszczane po całej Myrtanie. Jedna tuż obok Cape Dun, Inna niedaleko Montery,
jeszcze inna w samej Okarze. Poszukaj, a na pewno znajdziesz. :)


Tobie też THX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 15:57, Huksi napisał:

To dość daleko. A w centrum Myrtany ?


zajrzyj do tego posta:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1122

pod żółto-złotą jedynką jest mag ognia Rakus on również może cie uczyć.
Poza tym możesz pobierać nauki u szamana orków-przywódcy miasta Geldern, oraz szamana orków-doradcy przywódcy miasta Silden, ale żeby oni cię uczyli musisz najpierw mieć co najmniej 75 reputacji w tych miastach.
Poza tym druidzi Runak i Torn również mogą cię uczyć ale im również najpierw będziesz musiał oddać parę przysług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:17, Reizel napisał:

Gdzie można się nauczyć walki dwoma mieczami?


Tylko w Varanicie np. w miastach Ben Sala i Bakaresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:46, Czarkinson napisał:

Czy wgrywaliscie juz patch 1.9 ?? Czy duzo on zmienia lub ulepsza ?? Jak mozecie to prosze
o podanie linka do changeloga o ile taki istnieje.

Patch 1.09 naprawia save buga i tyle :) changelog jest na downloadzie gram.pl razem z patchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo PB nie napracowali sie nad latka. Dobrze ze nie zmienili systemu walki bo ten okropnie mi sie podoba chociaz ma troche niedoróbek. 10 listopada powinno wyjsc demo ale po co one komu skoro wszyscy gramy w pelniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to odpowiedni temat mam pytanie czy idzie jakos przyspieszyc i porawic plynosc gry i na jakich dedalach grac moj komp:
-Intel Pentium 4
-3.00GHz
-1 GB RAM
-ATI Radeon 9800 series

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:58, WorldWar3PL napisał:

Średnie detale i gra będzie chodzić płynnie ;-)

No czekałeś na oficjalne potwierdzenie patcha 1.09 zajrzyj do downloadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Uzyskałem już raz pomoc na tym forum i mam nadziję, że znów pomożecie :). Komputer (opis niżej) dobrze sobie radził z Gothic''em przez pierwszy tydzień grania. Teraz gra wywala mnie na pulpit co 5 minut. Nie wydaje mi się, żeby był to roblem przegrzania - temperatury wszytskich podzespołów są normie. Nie isntalowałem żadnych nowych sterwoników itp. Dlaczego gra nagle zaczęła się tak zachowywać?? Proszę o pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilku-pl nie słuchaj popatrz na jego rangę i to wystarczy.Na średnich spokojnie.Na przyspieszenie gry jest dużo sposobów np.zmienienie ustawień w pliku .ini., podkręcenie kompa,defragmentacja dysków(a najlepiej format),poustawianie różnych ustawień w samej grze,jest też taki mini program bat_start,możesz też wyłączyć w menedżeże zadań różne programy np.explorer.exe zwolin ci się wtedy trochę ram,są też tweak''s i mini program do nich i jest jeszcze wiele innych sposobów na przyspieszenie gry>Tweaki,patche albo tam inne o wiele wiem coś tam przyspieszają wczytywanie i poprawiają wiele bugów.A ile ci się wczytuje gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, mam następujący problem: niedawno miałem formata i chciałem zainstalować z powrotem gothica. Jednak pod koniec instalacji wyskakuje błąd z nieprawidłową biblioteką DLL. Czy ktoś ma podobne błędy? Już pare razy próbowałem. Przed formatem było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki proble. Wszyscy orkowie, którzy mnie zobaczą koło Trelis mnie atakują(może i na cały świecie, nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem).
Właśnie odbiłem Geldern, co odbyło się baaaaardzo spontanicznie, bo zdobyłem 75% repy aby dostać się do świątyni i porozmawiać z "bossem" kiedy on powiedział że nie może ryzykować i będzie zabijać wszystkie podejrzane morry. Zabiłem sporo orków itp, dostałem repe do buntowników, kupiłem zbroje paladyna ;p.
Chciałem też zaznaczyć że w Myrtanie tylko Faring i Trelis nie zostało odbite.
Domyślałem że może zbroja paladyna powodowała u nich że mnie atakowali, ale jak takiej nawet nie miałem na sobie(tylko szate maga, co im NIGDY nie przeszkadzało) też mnie atakowali.
Próbowałem użyć czaru amnezja ale to nie działa ;/

btw. czytałem w tym porodniku dodawanym z grą, że powinienem w Gerden dostać mape z artefatktami, ale takiej nie dostałem, bo mnie od razu zaatakował "boss". Lootowałem go ale takiej nie miał. Skąd wziąść innym sposobem tą mapę? Plz help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz dokładnie tak samo jak ja, za dużo miast odbiłeś z rąk orków i teraz wszyscy orkowie będą Cię zabijali jak tylko Cię zobaczą, troche to przeszkadza w grze i ją utrudnia, ale grać można tylko trzeba uważać na orków.

Dnia 09.11.2006 o 20:03, Fifczak napisał:

Skąd wziąść innym sposobem tą mapę? Plz help me


mapy już nie dostaniesz, aczkolwiek można się obejść bez niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz bezkarnie wyzwolić: Ardeę, Gothę i Vengard, oraz DWA inne miasta. Jeśli wyzwolisz więcej wszyscy orkowi przywódcy miast będą cię atakować natychmiast jak cię zobaczą.
Jeśli odbijesz kolejne miasto/a orki już w ogóle przestaną cię lubić

Dnia 09.11.2006 o 20:03, Fifczak napisał:

btw. czytałem w tym porodniku dodawanym z grą, że powinienem w Gerden dostać mape z artefatktami,
ale takiej nie dostałem, bo mnie od razu zaatakował "boss". Lootowałem go ale takiej nie miał.
Skąd wziąść innym sposobem tą mapę? Plz help me


Nie dostaniesz jej kapłan "wyczarowuje" mapę z własnej (cenzura) w czasie rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować