Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 14:30, Gall historyk napisał:

dobra a wie ktos gdzie znalezc mlot kowala z klanu ognia??


powinien leżeć on zaraz przy miejscu gdzie tego kowala znalazłeś, zresztą znalezienie tego młota nie jest Ci do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:30, Gall historyk napisał:

dobra a wie ktos gdzie znalezc mlot kowala z klanu ognia??


Jest w krzakach niedaleko miejsca gdzie był więziony, najłatwiej go znaleźć wybierając i "uzbrajając" czar telekinezy - nie trzeba go nawet rzucać, tak długo jak jest aktywny podświetla przedmioty ze znacznie większej odległości niż dzieje się to normalnie. Ale tak naprawdę nie kłopocz się tym młotem za bardzo - to zwykły młot kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:35, żdzisiek napisał:

kto ma je w varrant i nordmar albo jak je znaleźć??


Obydwa Artefakty z Varantu znajdują się w starożytnych świątyniach (jedna jest na wschód od Mora Sul, druga na południe). Nie przegapisz ich - to gigantyczne morza ruin z pojedyńczym dużym budynkiem pośrodku. Do każdej ze świątyń potrzebujesz 5 kluczy te ze świątyni na wschód od Mora Sul są:
3 leżą w ruinach (musisz je znaleźć), 1 ma Saturas, 1 ma Lester
Do świątyni na południu tak naprawdę możesz wejść wspinając się po piasku na dach i wskakując do środka (używasz potem kamienia teleprortacyjnego żeby się wydostać) klucze są w posiadaniu różnych osób w Mora Sul i okolic.
W Nordmarze pierścień Adanosa znajduje się w grobowcu Akashy (leży za ołtarzykiem na końcu grobowca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:02, Mateusz9214 napisał:

a wie ktos moze gdzie moge zdobyc normadzka siarke czy jakos tak potrzebuje jej do wykucia
miecza dla jednego kowala w klanie mlota


Jedna sztuka znajduje się w którymś z sześciu grobowców w Nordmarze (nie pamiętam w którym) stoi zaraz za ołtarzem w który wkładasz kamień.
Przepisu na ten alkohol może cię nauczyć facet który mieszka w chatce niedaleko mostu pod Farring (tego na rzece nie tego do przełęczy) ale najpierw musisz się dowiedzieć od karczmarza w Farring kto może przyżądzić ten trunek (quest związany ze zdobyciem poparcia u orkowych kapitanów w Faring)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:05, Azgalor napisał:

Mam pytanie, odpalam gothica 3 i robi mi się czarny ekren. czekam i czekam i zero reakcji.
Ktoś wie czym to może być spowodowane?


Czy czarny ekran robi ci się po tym jak pojawią ci się logach Piranha Byte, JoWood i tak dalej?
Jeśli tak to zajrzyj tutaj:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=2507000&#post2507000
Jeśli czarny ekran pojawia ci się od razu to nie wiem jak ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:32, Cord napisał:

Kto mi powie gdzie znajde bądz kupie szczaw królewski prócz miasta geldern bo tam już zebrałem


Kilka sztuk rośnie niedaleko Ardei, ale tak napradę to ta roślina jest rozsiana po całym świecie, możesz ją znaleźć od Varrant po Nordmar, musisz po prostu uważnie rozglądać się za roślinami gdziekolwiek pójdziesz.
Nawiasem mówiąc - zbieraj wszystko co ci w ręce wpadnie i nigdy tego zielska nie sprzedawaj. Nigdy nie wiesz kiedy ktoś zażyczy sobie 50 sztuk jakiegoś chwasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:36, Karharot napisał:

> Kto mi powie gdzie znajde bądz kupie szczaw królewski prócz miasta geldern bo tam już
zebrałem

Kilka sztuk rośnie niedaleko Ardei, ale tak napradę to ta roślina jest rozsiana po całym świecie,
możesz ją znaleźć od Varrant po Nordmar, musisz po prostu uważnie rozglądać się za roślinami
gdziekolwiek pójdziesz.
Nawiasem mówiąc - zbieraj wszystko co ci w ręce wpadnie i nigdy tego zielska nie sprzedawaj.
Nigdy nie wiesz kiedy ktoś zażyczy sobie 50 sztuk jakiegoś chwasta.


Ok thx przejde sie do ardei przy okazji zrobie tam kilka questów które zostawiłem na potem
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak moznaby zdobyć sporo punktów reputacji u Asasynów? bo potrzebuję mieć 75 żeby wejść do Ishtar gdyż muszę się nauczyć mistrzowskiej obsługi dwóch ostrzy, narazie mam 50.

*********SPOILER********

wiem, że można sporo zdobyć za zabicie magów wody, narazie zabiłem już czterech, pozostało mi jeszcze 3 wiec 9 procent jeszcze zdobędę, więc potrzebuję zdobyć z 16 a już nie bardzo wiem gdzie można, byłem w każdym mieście Varrantu oprócz Ben Sali do którego nie wchodziłem, bo było tam sporo orków i wszelkie próby wejścia kończyły się bitwą z orkami i Asasynami, a ja nie chcę sobie psuć relacji z Asasynami póki nie nauczę się obsługi mistrzowskiej dwóch broni, bo prędzej czy później w Mora Sul będę musiał wszystkich wytłuc, bo chyba mam buga który uniemozliwia mi odkupienie ostatniego klucza do świątyni od Gonzalesa, więc będę musiał mu go wyrwać siłą.

spróbuję jeszcze poszukać jakichś kryjówek koczowników na zachodzi, bo tam jeszcze praktycznie nie łaziłem to może jeszcze się gdzieś jakieś punkty reputacji złapie, ale nie sądzę aby to coś dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:40, cinus` napisał:

byłem w każdym mieście Varrantu oprócz Ben Sali do którego nie wchodziłem,


W Ben Sala dostajesz zadanie ze złapaniem złodzieja który ukradł sztaby rudy przeznaczone na daninę dla świątyni, ale być może można tego questa też załapać w Mora Sul przy okazji rozwiązywania morderstwa Ramireza, bo te questy są powiązane.

Dnia 10.11.2006 o 18:40, cinus` napisał:

w Mora Sul będę musiał wszystkich wytłuc, bo chyba mam buga który uniemozliwia
mi odkupienie ostatniego klucza do świątyni od Gonzalesa


A które klucze już masz, ja znalazłem wszystkie więc może ci pomogę (nawiasem mówiąc do tej świątyni można wejść przez dach nie szukając kluczy)

Dużo reputacji dostaje się za dostarczenie listu od burmistrza Ben Erai do czarnego maga w Bakaresh a także za rozbicie koczowników w oazie na zlecenie innego maga z Bakaresh - ale pewnie już to rozwiązałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować