Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 22:07, ChrisOS napisał:

siemka mam pytanko czy w gothicu 3 dostane kiedykolwiek jakąs zbroje czy zawsze musze kupywac??

Hmm jak narazie to wszystki zbroje mogłem kupic z czego Lekki armor(odpowiednik najgorszego) dostałem w normandrze za zadanie
:D ale w 99% trzeba kupywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od Stejnara, albo jakiegoś innego kowala z Nordmaru tez można dostać zbroję (chyba lekka zbroja nordmarczyka), ale trzeba mu przynieść 50 albo 100 bryłek rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:22, cinus` napisał:

od Stejnara, albo jakiegoś innego kowala z Nordmaru tez można dostać zbroję (chyba lekka zbroja
nordmarczyka), ale trzeba mu przynieść 50 albo 100 bryłek rudy.


Wolałbym mu zapłacić złotem. Ruda jest cenniejsza (ah ten G 1 gdzie miało sie 40 tys bryłek rudy). Tak czy siak G 3 jest bardziej materialistyczny od G 1 (niby kolonia karna) i G 2 razem wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE JESZCZE RAZ BARDZO PROSZE O NAPISANIE CZY KOMUS TAK JAK MI ZNIKNĄŁ YORIK????ORK Z MONTERY KTORY CHCE ODE MNIE 20 PACZEK Z BRONIĄ????????CZY ON SIE GDZIES MOZE PRZEMIESCIL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:28, kabanos4 napisał:

LUDZIE JESZCZE RAZ BARDZO PROSZE O NAPISANIE CZY KOMUS TAK JAK MI ZNIKNĄŁ YORIK????ORK Z MONTERY
KTORY CHCE ODE MNIE 20 PACZEK Z BRONIĄ????????CZY ON SIE GDZIES MOZE PRZEMIESCIL?


wpisz w konsoli:
goto Vorik
(jeśli dokładnie tak się nazywa) a gra natychmiast cię przeniesie tam gdzie on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:30, Karharot napisał:

> LUDZIE JESZCZE RAZ BARDZO PROSZE O NAPISANIE CZY KOMUS TAK JAK MI ZNIKNĄŁ YORIK????ORK
Z MONTERY
> KTORY CHCE ODE MNIE 20 PACZEK Z BRONIĄ????????CZY ON SIE GDZIES MOZE PRZEMIESCIL?

wpisz w konsoli:
goto Vorik
(jeśli dokładnie tak się nazywa) a gra natychmiast cię przeniesie tam gdzie on jest.


yyy ok a jak sie jeszcze wlacza konsole bo nigdy z tego nie korzystalem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:35, kabanos4 napisał:

yyy ok a jak sie jeszcze wlacza konsole bo nigdy z tego nie korzystalem....:)


W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
potem otwierasz konsolę tyldą (na lewo od 1 jakby co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Farring...Kan??? jaki Kan??? byłem w Farring ale doszedłem tylko do areny, więc czy tam, gdzie potrzeba 75% reputacji u orków, jest Kan czy Ty pomyliłeś mniasta (w co szczerze wątpię)??? i jeszcze jedno......jakie to były zadania??:P:P (no wiesz muszę się przygotować itd. ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:40, Bambadil napisał:

w Farring...Kan??? jaki Kan??? byłem w Farring ale doszedłem tylko do areny, więc czy tam,
gdzie potrzeba 75% reputacji u orków???


Tak to właśnie tam. Kan jest militarnym przywódcą wszystkich orków w Myrtanie.

Dnia 12.11.2006 o 22:40, Bambadil napisał:

i jeszcze jedno......jakie to były zadania??:P:P (no wiesz muszę się przygotować itd. ;p)


******SPOILER******
Zabić króla Rhobara. Zniszczyć wszystkie obozy rebeliantów.
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:12, DCP666THC napisał:

Witam!
Mam problem, wykonuje zad dla Buntowików i teraz jestem w Silden, mam udac sie do jakiegós
gościa do lasu niepamietma imienia on jest w lasach niedaleko przełęczy, jakiś na litere A.
Wiec ide do niego i mu mowie co i jak ale on mi daje zad, zebym wybił orków na przełenczy i
zbrął im towary i mu przekazał problem w tym ze niewiem gdzie to orki sa! Prosze o dokładne
wyjasniene gdzie je znajde bo nie moge ich znalezc!! Jak ide przelencza do toche do miejsca
gdzie pare orkow i ich przywodca i szaman ale tam niema zadnego towaru! PLS o szybka pomoc!


PS. W grze już miałem przypadki że musialem uzyć kodu bo nie było NPC który powinien być a
zakańczał by misje!


Ok a wieć tak w Silden w więzieniu w jednej z chat jest Najemnik z Nordmaru Lars jak wykupisz go u zapoteka to on będzie cie mógł zabrać an przełecz która prowadzi z silden do nordmaru gdzie też stoją orkowie z ta dostawą.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naucz się obalania przeciwnika (70 do złodziejstwa + 5 PN) idź do klasztoru w Nordmarze walnij z TYŁU (i tak żeby nikt nie zobaczył) w głowę tego gościa co pilnuje miejsca w którym przebywa Milten i zabierz jego rzeczy wtedy dostaniesz tarczę Palladyna (co prawda zepsutą ale zawsze można się nią bronić) i błogosławiony miecz Palladyna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:36, Karharot napisał:

> yyy ok a jak sie jeszcze wlacza konsole bo nigdy z tego nie korzystalem....:)

W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
potem otwierasz konsolę tyldą (na lewo od 1 jakby co)


Kar zrobilem wszystko tak jak pisales ale gdy otwieram konsole jest cala czarna i nic w niej nie widac nie moge nic wpisac......jakies sugestie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 23:02, kabanos4 napisał:

Kar zrobilem wszystko tak jak pisales ale gdy otwieram konsole jest cala czarna i nic w niej
nie widac nie moge nic wpisac......jakies sugestie?:)


Jak odkrył Kodi127:
rozwiązanie jest banalnie proste - wystarczy w folderze "data", w katalogu gry utworzyć nowy folder o nazwie "_compiledImage", a w tym z kolei folderze utworzyć jeszcze jeden folder o nazwie "_Intern"... i tyle, mnie to pomogło, rozwiązanie znalazłem po Polsku, więc nie musiałem się z przekładem męczyć (pamiętaj o kreseczkach _ i nie pisz nazw z códzysłowiami)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 23:05, Karharot napisał:

> Kar zrobilem wszystko tak jak pisales ale gdy otwieram konsole jest cala czarna i nic
w niej
> nie widac nie moge nic wpisac......jakies sugestie?:)

Jak odkrył Kodi127:
rozwiązanie jest banalnie proste - wystarczy w folderze "data", w katalogu gry utworzyć nowy
folder o nazwie "_compiledImage", a w tym z kolei folderze utworzyć jeszcze jeden folder o
nazwie "_Intern"... i tyle, mnie to pomogło, rozwiązanie znalazłem po Polsku, więc nie musiałem
się z przekładem męczyć (pamiętaj o kreseczkach _ i nie pisz nazw z códzysłowiami)...


aha no to rzeczywiscie fest proste rozwiazanie kazdy by sie domysli (lol);)wielkie dzieki po raz kolejny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 23:09, kabanos4 napisał:

aha no to rzeczywiscie fest proste rozwiazanie kazdy by sie domysli (lol);)wielkie dzieki
po raz kolejny:)


W porównaniu z solucją którą oferowali na angielskim forum to żeczywiście JEST proste (uwierz mi na słowo) dopóki Kodi127 nie znalazł tego rozwiązania wpisywałem kody "na ślepo" (to jest możliwe - w konsoli co prawda nic nie widać ale to co piszesz się tam pojawia, a kody działają) bo alternatywą było rozpakowywanie plików gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować