Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Ja czekam do jutra! Jak jutro wruce z budy i nie bede mial
gothica to wylane na te cale gram.pl nie przyjme paczki jesli
na next dzien wpadnie do mnie pan listonosz.
Wole se juz pojechac do IKEA.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że nie tylko ja mam problem z panami z Masterlinka:) paczka juz od wtorkowego wieczora jest w mojej okolicy i nikomu nie chce sie ruszyc 4 liter by mi ją dostarczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 2 gry Gothic edycja kolekcjonerska na 5 dni przed wyjściem miałem otrzymać e-maila,ale go nie otrzymałem dobrze że wszedłem w piątek na Cdprojekt i okazało się że muszę potwierdzić że chcę otrzymac gry.
W sobotę miałem otrzymać być może otrzymam dopiero w poniedziałek równie dobrze mogłem kupić w sklepie.
Widocznie za mało ich kupiłem trzeba było kupić z 20 sztuk wtedy być może dostałbym na czas.
Wszystko to o tyłek potłuc.
Wiesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jumboPL DZIĘKI!
Jutro mam zamiar kupić dodatkowe 512RAM i myślę że gierka będzie chodzić jak należy bo teraz zacina i trzeba długo czekać zanim wejdzie, zapisze lub wczyta.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak moi drodzy święto było chuczne. Zaprosiłem z 10 fanów i wiecie gorzoła lała sie litrami, jeden przyniusł pathe do gry (nie wiem po co jak jej wtedy nie miałem jeszcze :/) drugi przyniusł Soundtrack to sobie posłuchaliśmy, następny przyniusł jakiś program i kody do gry :? dziwne a inni przynieśli tą płytke na której pokazano jak gra powstała. Jedne przyniusł nawet G3 EK ale wolałem poczekac na moją edycje :D

No ale popiło sie nieźle. Potem dalej żygałem niż widziałem:D:D oczywiście żartuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem ze tak debilnedo systemu walki co w tej grze to jeszcze chyba nigdy nie wiedzialem!!! Zgroza! Zanim wyciągniesz kose to zapierdzieli Cie byle jaka szuja ! dziadostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie oryginalnego gothica 3 po polsku za 120 zł i gdy instaluje pojawia mi sie komuniNie można uruchomić biblioteki DLL wymaganej do ukończenia instalacji" i potem kończe instalacje i gdy próbuje włączyć pisze mi Nie można uruchomic aplikacji,ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa.Problem ten może rozwiązac ponowne zainstalowanie aplikacji . ??co mam zrobić kupiłem ją wczoraj 5 listopada i nei wiem czemu nie działa ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja ez mialem szczescie ze wszedlem na swoje konto na gram.pl bo nie potwierdzilbym zamowienia mialo to potwierdzenie przyjsc na email a ie przyszlo ale tyle dobrze ze gre dostalem na nastepny dzien po potwierdzeniu tylko troche ten ch%$ z masterlink sie stwial jak do mnie zazwonil i mnie nie bylo w domu zaczol po mnie krzyczec matol i narzekac ze kazdy musi miec gre o innej godzinie idiota poprostu ale poprawilem sobie humor grajac zaluje tylko ze nie zamowilem wiecej tych Ek bo troche by sie zarobilo na aukcji :P (chodza po 250 kup teraz) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak Motorek192 tyle że wiem jak zrobic to z biblioteka wystarczy ze zainstalujesz direkta tego co jest na płycie ale póżniej to niwiem jak to z konfiguracja moze to jest problem ze mam Pentium(R) 4 CPU Bardzo prosze o szybko odpowiedz poniewaz juz nie moge wytrzymac bez gothica 3. PLEASE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypas no nie.....widze, ze wszysy maja klopot z dostawa paczek......dobrze, ze juz 3 listopada wyszedl gothic 3 i dobrze by jeszcze bylo gdyby dowozili na czas te paczki wg mnie PRE-ORDER to dostarczenie paczki 2 dni przed premiera a nie 5 dni po:/.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrescie dostalem gothica3. Ale gram.pl/cdp nalezy sie opierdol za klamstwo i olewanie klienta. Bo wg tego co jest w karcie zakupow i zapewnien calej ekipy moj pre-order zamowiony 14paz zostal wyslany 2listopada (data wystawienia faktury). Takze wkrecaliscie wiele osob. Uzywam specjalnie ostrych slow bo moze ktos z ekipy zauwazy, a i forumowicze maja prawo wiedziec co wy robicie. Nie wiem co by bylo jakbym do was nie dzwonil juz 2listopada. Wklejam to w 3 tematach. Jesli mnie zdegradujecie przezyje - bo to nic - mam pelna swiadomosc tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego gothica 3 w media markt i nie czekam na przesyłkę :) ... mam pewien problem:gdy odwracam kamerę w inną stronę to pokazują się białe plamy , a później cały ekran jest biały.czasem tez robi się czarny :( dopiero gdy odwrócę kamerę na poprzednią pozycję jest dobrze.i jak tu grac??!!PROSZĘ O POMOC!!! ps.czasem się tak nie robi ale teraz prawie ciągle pps.moj komp to : intel pentium 4 630 3GHz 64bit 2mb cache , 1024ram kingston 533 mhz,ati radeon x1600pro 256 mb BŁAGAM POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować