Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Z grą spędziłem narazie kilka godzin i z radością swierdzam, że jest miodna! Ach, ten klimat, te dialogi!

Niestety, co do silnika graficznego to jest niedopracowany. Ma sporo zawyżone wymagania, i gra tnie mi się niemiłosiernie nawet na niskich ustawieniach - dla porównania w Oblivionie ma moim sprzęcie mogłem wyciągnąć o wiele lepszą grafikę i cięło się, ale nie tak strasznie jak tutaj. *wzdycha* Tak naprawdę, to z chęcią grałbym na niskich ustawieniach graficznych, bo grafika jak wiemy to ta mniejsza część frajdy, byleby tylko wszystko chodziło normalnie.

Także mam problem z tymi białymi "błyskami" ekranu, i jeszcze nie znalazłem na to rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: Chyba znalazłem rozwiązanie (Czytaj: znalazłem, ale jeszcze nie wypróbowałem). ;]

Białemu miganiu można ponoć zaradzić zmieniając w ustawieniach "Postprocessing". Komuś pomogło włączenie efektu "Bloom" (środkowe ustawienie na suwaku, zdaje się). Zaraz samemu to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety haczy niesamowicie... A taki uradowany do domu wracałem po pracy z moim nowym artefaktem w reklamówce z empiku... zainstalowałem i... musze teraz komuś odsprzedać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od deklarowanej przez cdp daty wyslania paczki mija dzis juz TYDZIEN a ja wciaz na nia czekam !!!!! Czy to nie jest kpina z klientow ktorzy zaufali ze bedzie PRZED premiera??? Zaluje ze dalem sie nabrac gram.pl i wiecej tego nie zrobie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bede mial kompa intel core 2 duo e6600 4mb plyte msi p965 neof 2gb ramu 667mhz dual i gf7900gs 512mb i chcial bym wiedziec czy pojdzie mi to plynnie na pelnych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wroce do domu to sprobuje zmienic Postprocessing na bloom...moze to cos da....bialy ekran pojawia się zaraz po odwróceniu kamery...a moze ktos ma jakiegos patcha/moda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, ja też czekam nadaaaal.

ale - prokonsul czy ty nie jestes z gdanska czasem?

ja jestem iw lasnie wczoraj doszedl do mnie list z uniwerku - pilny :P - ze stemplem pocztowym 06-10-27 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem test przez system req lab i nastapil taki efekt:
Vertex Shader Ver.: Required - 2.0 , You have - 1.1
Pixel Shader Ver.: Required - 2.0 , You have - 1.3
pozostałe cechy zaliczyłem, chciałbym sie teraz zapytać czy uniemożliwi mi to granie czy tez jedynie spowolni nieco gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wlaczyc gry!!!!. Posiadam gothica od piatku , gram sobie przyjemnie chce ja wlaczyc teraz a tutaj mi wyskakuje ze nie moge gry uruchomic !!!. I to wcale nie chodzi mi o o plik game.dll tylko po prostu jakis plik mi sie skasowal czy nie wiem?? Pomocy ludzie ! Pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim. Ile jeszcze trzeba bedzie lez wylac zeby naprawde moc nacieszyc sie ta gra !!. Nawet jak mi sie autorun wlacza to ikonka z uruchom gre jest na szaro czyli ze nie moge jej uruchomic !!. Ludzie pomozcie bo ja juz nie wiem !! Z gory dziekuje za wszystkie rady i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mierna, cieszę się, że nie kupiłem bo na cenę nie zasługuje. Fabuła kiepska tak samo jak system walki, który właściwie sprowadza się do losowych kombosów i liczeniu na szczęście. Miernota.
Zaraz będą odpowiedzi, że to nieprawda, ale zbyt długo siedzę w RPG żeby coś mogło mnie zaskoczyć, a jak dotąd byłem wielkim fanem serii. Niestety zniszczono dwa elementy gry na których się ona opiera, a to karygodne. budowa świata też nie zachwyca, gdzie te lasy które znamy. Klimat uciekł. Szkoda, wielka szkoda. Poczekam kilka lat wtedy zostanie wydany taniej. Szkoda tylko, że PB zarobi na swojim tumiwisizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co oni robia z tymi paczkami? Hoduja? Nie bede wiecej czekac!!! Jak nie dojdzie do piatku to ide do empiku!
To jest szczyt hamstwa!! I wogóle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem na poczte, paczki ciagle nie ma, mowili ze maja prbolemuy z listonoszami - mało ich wiec w iec w wielu regionach pracuja wahadłowo, dzis ta dzielnica, jutro inna, tak wiec ci co jeszcze nie mają gry moga troche poczekać ach przyjdzie kolej na nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy przyslali mi Gothica3 cieszylem sie jak dziecko, teraz kiedy proboje go zainstalowac jestem w stanie teraz zabic. NIE CHCE MI SIE ON WLACZYC!!!! Ciagle wyskakuje mi blad pliku Gothic.exe co ja biedny mam poczac by mi ona odpalila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tolem nie strasz ;p ja dopiero zaczałem grać w g3 i siedze tez troche w RPG i musze stwierdzić że brakuje tego "czegoś". mam nadzieje ze im dalej w grze zajde tym moje obawy zostana rozwiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować