• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zupka_Chinska

Gothic 3 nowa gra, nowe problemy

Pytanie

Sprawa ma sie tak - zainstalowałem gothica i wyświetla mi się to "Please insert Gothic III CD/DVD into your start the game again. Do not remove the disc while playing." Co jest, przeciesz płyte mam w napedzie DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.11.2006 o 18:35, matma3 napisał:

Gdzie zmienic to DMA na PIO??
Jak ktos mzoe niech to dokladnie opisze


Panel Sterowania > System > Sprzet > Menedżer urzadzeń > Kontrolery IDE ATA/ATAPI > (i w kontrolerach idf(właściwości)) > Ustawienia zaawansowane > Urządzenia podrzedne na PIO (ale u mnie i tak nie działa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam problem taki mianowicie gra do dzis chodziła dobrze, odpalam dzis spokojnie udeje sie w strone wykopalisk koło Mora Sul i nagle przez ekran zaczynają migac białe paski zauwazyłem ze te paski pojawiaja sie gdy odwroce sie w odpowietni kat plX HHHHHHHHHeeelllppp


P.S- Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 18:36, arwena30 napisał:

[m]
No i kwak, znów pudło, może to wina karty?

To że komp nie widzi płyty w napędzie to nie wina karty graficznej. Może masz jakieś wirtualne napędy ? Jeżeli nie to chyba pozostaje zmiana napędu optycznego na jakiś lepszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 18:52, zebara napisał:

[m]
To że komp nie widzi płyty w napędzie to nie wina karty graficznej. Może masz jakieś wirtualne
napędy ? Jeżeli nie to chyba pozostaje zmiana napędu optycznego na jakiś lepszy :(


Wirtualne napędy mam odinstalowane, przecież już mówiłem, a płyte czyta (przynajmniej na począdku, jest auto run i przecież wgrałem, a CD normalnie się otwiera...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam takie 2 problemy:kiedy chce zalaczyc g3 to-albo mi sie nie zalacza i nic sie nie dzieje albo mi wyskakuje blad albo zalacza sie i reklamowki leca a potem w memu glownym nic nie widac tylko leci muzyka(zajeb****)albo mi sie zalacza i w czasie reklamowek mi wyskakuje jakis blad ze "sterownik ekranu przestal normalnie pracowac"!co mam robic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 14:12, Sawko napisał:

A ja mam takie 2 problemy:kiedy chce zalaczyc g3 to-albo mi sie nie zalacza i nic sie nie dzieje
albo mi wyskakuje blad albo zalacza sie i reklamowki leca a potem w memu glownym nic nie widac
tylko leci muzyka(zajeb****)albo mi sie zalacza i w czasie reklamowek mi wyskakuje jakis blad
ze "sterownik ekranu przestal normalnie pracowac"!co mam robic?!

w sumie to nie dwa tylko wiecej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry ze post pod postem ale nie da sie chyba edytowac postow.Spelniam wszystkie minimalne wymagania oprocz RAMu mam 256 i dwa optymalizatory dzieki ktorych mam 664 RAM i mam tez zainstalowanego TWEIKa.Mam Pentium 4 2.60 Radeon 9000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 18:09, zebara napisał:

Piszą o tym w pomocy do gry / CDprojekt/ Ogólnie chodzi o to, ze musisz w IDE napędu optycznego
zmienić DMA na PIO.


zdajesz sobie sprawe ze przelaczenie cdromu w tryb PIO oznacza wieksze zuzycie czasu procesora w czasie odczytu z plyty, wolniejszy transfer i ogolnie jest to nie fajne. jesli w taki sposob aktualnie sie rozwiazuje problemy techniczne to ja dziekuje za taki support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować