• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zygomir

Brak CD-Key''a - WH40K: Dawn Of War ;(

Pytanie

Kupiłem ostatnio na gram.pl Warhammera 40K: Dawn of War. Po kilku dniach przychodzi upragniona paczuszka, otwieram ją drżacymi rękami (^^) wyciagam płytkę wkładam do CD-Romu, klikam ''Zainstaluj'' i gra prosi o CD-key - norma, zaczynam przeglądać pudełko... hmmm... nie ma. - Nic to - pomyślałem - na stówę jest na instrukcji. Niestety - BK. Zacząłem przeglądać wszystko co jest w pudełku - nigdzie nie ma CD-Key''a :O wyciągnąłem nawet okładkę z pudełka żeby się jej dokładnie przyjrzeć (wszak w instrukcji pisze, że klucz jest na opakowaniu), ale dalej kicha. Przeglądnąłem absolutnie wszsytko - nicht, null, zero jak jajo :( -_-'' Grę zarejestrowałem na gram.pl i nie za bardzo wiedziałem do kogo się zwrócić w sprawie tego CD-Key''a ;( plz pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Klucz jest na tzw. "drugiej stronie okładki" i jest nadrukowany dość małą czcionką. Można łatwo przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 09:41, Zygomir napisał:

Kupiłem ostatnio na gram.pl Warhammera 40K: Dawn of War. Po kilku dniach przychodzi upragniona
paczuszka, otwieram ją drżacymi rękami (^^) wyciagam płytkę wkładam do CD-Romu, klikam ''Zainstaluj''
i gra prosi o CD-key - norma, zaczynam przeglądać pudełko... hmmm... nie ma. - Nic to - pomyślałem
- na stówę jest na instrukcji. Niestety - BK. Zacząłem przeglądać wszystko co jest w pudełku
- nigdzie nie ma CD-Key''a :O wyciągnąłem nawet okładkę z pudełka żeby się jej dokładnie przyjrzeć
(wszak w instrukcji pisze, że klucz jest na opakowaniu), ale dalej kicha. Przeglądnąłem absolutnie
wszsytko - nicht, null, zero jak jajo :( -_-'' Grę zarejestrowałem na gram.pl i nie za bardzo
wiedziałem do kogo się zwrócić w sprawie tego CD-Key''a ;( plz pomocy

Ja właśnie odebrałem Dawn of War i mam identyczny problem co ty. Pomocy! Czy ty już znalazłeś klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 09:41, Zygomir napisał:

Kupiłem ostatnio na gram.pl Warhammera 40K: Dawn of War. Po kilku dniach przychodzi upragniona
paczuszka, otwieram ją drżacymi rękami (^^) wyciagam płytkę wkładam do CD-Romu, klikam ''Zainstaluj''
i gra prosi o CD-key - norma, zaczynam przeglądać pudełko... hmmm... nie ma. - Nic to - pomyślałem
- na stówę jest na instrukcji. Niestety - BK. Zacząłem przeglądać wszystko co jest w pudełku
- nigdzie nie ma CD-Key''a :O wyciągnąłem nawet okładkę z pudełka żeby się jej dokładnie przyjrzeć
(wszak w instrukcji pisze, że klucz jest na opakowaniu), ale dalej kicha. Przeglądnąłem absolutnie
wszsytko - nicht, null, zero jak jajo :( -_-'' Grę zarejestrowałem na gram.pl i nie za bardzo
wiedziałem do kogo się zwrócić w sprawie tego CD-Key''a ;( plz pomocy



lepiej wyślij gram.pl maila albo na pomoc techniczna że niedostałeś tego. powinni ci wysłać w kopercie kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować