Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 23:54, shinian napisał:

Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Twierdzisz, że po śmierci modele upadają zbyt ciężko
na ziemię? Jeżeli tak to może nie popadajmy w pedantyzm:P I tak są one ''niematerialne'' -
można przechodzić przez nie bez żadnych problemów więc ten aspekt czysto wizualny można sobie
darować;) Pozatym nie mam skali porównawczej- nigdy nie widziałem (w świecie rzeczywistym)
jak padają osoby po oberwaniu kilkoma kulkami:P


Wg mnie jak bys dostal HS na krancu dachu to jakbys spadał to twoje cialo obróciłoby się przynajmniej raz. A tu ciało spada w takim locie w jakiej było pozycji w momencie zerwania kulki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 10:12, WorldWar3PL napisał:

Kurcze, mam problem w cs 1.6 :| Przy próbie podłączenia do servera, zawiesza się, stało się
to po dzisiejszym update :( Co robić :( Napisałem już na forum steampowered.com, ale coś nie
odpisują ;(
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?s=&threadid=434574


To dziwne, ponieważ dzisiejszy update dotyczył jedynie samego steama (dodano zakładkę moje media). Poza tym u mnie wszystko działa bez problemu, połączyłem się z serverem i wszystko chodzi pięknie. Ja bym Ci polecał, jak nikt nie znajdzie lepszego rozwiązania, przeinstalować steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... apropos, source działa u mnie normalnie :| i cs 1.6 wiesza się dopiero gdy się włączy i pokazuje się "Establishing Connection to Server"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż pożyczyłem konto (Steam-CS) kumplowi, a on po jakimś czasie nie mógł się logować (przynajmniej tak twierdzi). Gdy je odzyskałem zauważyłem, że jest zbanowane (za cheaty!!!... esh...). Czy mam szansę na odzyskanie go? Ban obejmuje serwery na VACu, - na tych bez zabezpieczeń mogę grać, ale tam masa cheaterów i wiekszość lepszych serwów ma VACa, więc na nie wejdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no poprostu ty masz neo a ktos inny inna siec i tak pisze .Ma ktoś jakis klan który mógłby zagrać spara będe wdzieczny jak ktos odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyboraz sobie taka sytuacje. Serwer do ktorego chcesz sie polaczyc znajduje sie na komputerze podlaczonym do seici lokalnej/osiedlowej. Nie jest on w gruncie rzeczy ''widoczny'' na zewnatrz takiej sieci (zapewne otrzymales numer ip od znajomego). Ty, jako osoba ''z zewnatrz'' nie masz do niego dostepu. Aby moc sie polaczyc z tym konkretnym serwerem musialbys wykupic internet u uslugodawcy do korego nalezy komputer na ktorym stoi dany serwer...
Musisz znalezc inny serwer - najlepiej przez wyszukiwarke serwerow zintegrowana ze Steamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.counter-strike.pl i sciągasz z Downloadu cs 1.6+steam :] Potem (jak masz konto) to po prostu się logujesz, gra się zupdateuje i graj :] Chyba, że na koncie nie masz zarejestrowanego CS 1.6- musisz takowego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na

www.steampowered.com

Tam zalogować/zarejestrować się na konto i zarejestrować CS1.6 i już za moment będziesz pobierał z Neta tego najpopularniejszego moda do HalfLife''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w counter strike''a już ok. 10 dni. konter jest dobry, ale jest (według mnie ) coś lepszego. oczywiście mam na myśli DAY OF DEFEAT. dlaczego podoba mi się bardziej?- a dla tego (między innymi) że już na samym mamy wybraną przez nas broń. plansze są wieksze (oczywiście łaczy się to z więkrzym użyciem pamięci) i bardziej rozbudowana. moją ulubioną planszą jest AVALANGE, gdzie snajperzy mają co postrzelać. mogę się nawet pochwalić że gdy byłem snajperem w avalange to spośród wszyskich aliantów zajełem 2 miejsce. a co wy sądzicie o day of defeat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:28, rafał b. napisał:

AVALANGE, gdzie snajperzy mają co postrzelać. mogę się nawet pochwalić że gdy byłem snajperem
w avalange to spośród wszyskich aliantów zajełem 2 miejsce. a co wy sądzicie o day of defeat???


No obecnie DoD1.6 zszedł konkurowania o tytuł najlepszego shootera wojennego, a za niego przystąpiły:
CoD2
ET
DoD;S (spadkobierca DoDka)

Ja również lubię czasem pograć w DoDa na silniku pierwszego HalfLife''a, jednak to wciąż nie jest ta dynamiczna i przemyślana taktycznie rozgrywka jak w przypadku CSka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować