Zaloguj się, aby obserwować  
krzanek400

nie uda sie

14 postów w tym temacie

Nie wiem czy wiesz ale nikt nie zwraca na ciebie uwagi. A przez to ze tak przymulasz, to nikt nie wejdzie na tego timsofta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:48, krzanek400 napisał:

mam pare kompów debilu

Jak czytam twoje posty to przypomina się pewna choroba....nazywała się chyba "down", podobnie do pewneg zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:54, azur64 napisał:

Jak czytam twoje posty to przypomina się pewna choroba....nazywała się chyba "down", podobnie
do pewneg zespołu.

Mi jego posty kojarzą sie z chorobą wściekłych krów;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzanek400 - Już pal licho, że się robisz nudny i robisz śmietnik na forum. Inna sprawa to obrażanie innych userów, modków i samego gram.pl - Wiesz, że to jest karalne(już to ktoś pisal) - więc jezeli nie chcesz skończyc jak internet49 z FA(czyt. net zablokowany, koleś znaleziony, prawdopodobnie czeka na proces bądź na grzywnę już) to odpuśc sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ten gościu chce spamem udowodnić. Chyba swą mądrość inaczej. A co do posta Skywalkera560 to on ma rację bo taki spamer będzie tylko zapychał forum. Trzeba coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!!!!!!!!!!!!
Dałoby się pozbyć gdybyście POMIJALI TE TEMATY!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy osoby, które przed chwilą dostału -1 ponownie chcą???

Wszystkie osoby, które pojawiły się w tym wątku (z pominięciem osób z drugiego znanego im wątku, z który owe już otrzymały należność) dostaja -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować