Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Gotham Racing 3

43 postów w tym temacie

Komentarzy nie widzę ;) czyżby pecetowców zatkało :D ? Fanem wyścigów nie jestem, ale nie oszukujmy się w europie motorem napędowym każdej konsoli są gry sportowe (football szczególnie) i wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Dziś mamy coś specjalnie dla miłośników czterech kółek. Jeżeli lubicie szybką jazdę i ekskluzywne samochody ten tytuł na pewno was zainteresuje. Dostaniecie w nim wszystko: szybkie i luksusowe samochody, piękne trasy i zastrzyk adrenaliny. Oddajmy jednak głos Zaixowi. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Project Gotham Racing 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest b.dobra choc trasy sa podobne do tras z Metropolis Streat Racer na Dc i Project Gotham1 na Ixa (trasy te same ale ich wykonanie CUDO) tylko grac a cena ok 130zl,naprawde warto Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ja niestety już sobie kupiłem NFS:MW i Burnout Revenge, a miłośnikiem samochodówek nie jestem :P czekam bardziej na Marvel: Ultimate Alliance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:50, Lord Phoenixx napisał:

Gra jest napewno extra. Czy ktos ma zamiar oprocz mnie kupic x360? :P


Ja nie zamierzam. Już mam:P Co do samej gry to grałem tylko w demo. Mam małą styczność z samochodówkami i stopień trudności na platinium wydawał mi się wicked sick. Chociaż znam jednego gościa, który jest specjalistą od Project Gotham i twierdzi, że gra jest najłatwiejszą w serii. Zaliczenie wszystkich platyn zajęło mu parę dni. Teraz męczy się z najtrudniejszym achievementem- zakwalifikowanie się do sieciowego turnieju PGR. Narazie to się chyba tylko jednemu polakowi udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie artykuł niedopracowany. Zauważyłem, że praktycznie zawsze gdy pojawi się nowy art wszyscy piszą jaki on falny itp. Osobiście uważam, że można chwalić, lecz trzeba też trochę krytykować, aby nikt nie popadł w samozachwyt - konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

Przede wszystkim brakuje mi ujednolicenia. Niektóre nazwy są pisane raz po Polsku, raz po Angielsku z polskimi słowami.

np. Need for Speed: Karbon & oprócz Carbona

Kolejne, co mi się nie podoba to stosowanie angielskojęzycznych nazw, bez których i tak wiadomo było by o co chodzi. Wystarczyło by użyć polskich słów. (Przecież Gram.pl i CDP właśnie chodzi o spolszczanie xD)

np. "Samochody next-generation" -> "Samochody nowej generacji"
w jednym z "packów" -> w jednej z paczek dodatkowych / w jednym z pakietów (dodatkowych)

Następną rzeczą, jak zwróciła moją uwagę jest stosowanie cudzysłowów. Są one po prostu błędnie stawiane. Czasami ich brakuje.

np. superwozami -> "superwozami" lub super wozami
Gotham TV -> "Gotham TV"

Na koniec pragnę poruszyć jeszcze kwestię powtórzeń, które są błędami stylistycznymi. Nie wiem czy to "ubogi" język autora, czy po prostu brak koncentracji cy sprawdzenia napisanego artykułu.

np. ...na liście są także BMW, Nissan, Mercedes czy Chrysler. Także wszyscy powinni być (...) darmowe nie były, ale ceny zbyt wygórowana także nie są... -> "także" w trzech kolejnych zdaniach

W artykule znajdziemy też kilkanaście błędów interpunkcyjnych, rzeczowych oraz literówek. Oto niektóre z nich:

np. ale ceny zbyt wygórowana także nie są -> wygórowane

..Z kim i gdzie odbędzie się pojedynek wybiera nam komputer, biorąc jednak pod uwagę nasze umiejętności... -> Hmm.. Wydaje mi się jednak, że robi to konsola a nie komputer xD

kontynuuować -> kontynuować

(jeszcze innych nie zadowoli sam Veyron, no ale cóż.). -> (jeszcze innych nie zadowoli sam Veyron, no ale cóż). lub . (Jeszcze innych nie zadowoli sam Veyron, no ale cóż.)

Mam nadzieję, że zauważycie teraz, że wiem o czym piszę i nie wypowiadam opinii, które nie są poparte argumentami. (Niestety tak robi 80% osób.) Artykuł naprawdę można by dopracować. Te błędy nie są aż tak bardzo rażące, ale portal Gram.pl jest "poważną" stroną internetową i posinień dbać o szczegóły.

Pozdrawiam i życze miłej lektury!

PS. Miłem to o wiele wcześniej napisać, ale gdy już wysyłałem padł mi net ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w Demo tej gry, w sklepie z grami w Szwecji :). Naprawde robi wrazenie. Grafika jest naprawde CUDNA, ale szczegoly ktora sa bardzo daleko od nas, nie wygladaja juz jakos tak pieknie...Kibice wyscigowi tez nie sa jak dla mnie piekni. Jednak reszta? SUPER. Te zabrudzenia na przedniej szybie kiedy umiejscowimy kamere z kokpitu kierowcy...Naprawde polecam kazdemu, kto posiada w swoim cieplym domku Xbox''a 360. Gra jest naprawde swietna na dluuuuuugie, zimowie wieczory :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na PC tez bylo pare fajnych scigalek Flatout 2 , G.T.R 2 , RBR , NFS:porsche , NFS4 ;) Choc musze przyznac ze na konsole wychodzi tego wiecej a szkoda :(

BTW HoMMV nie rzadzi bo nie ma generatora map :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem wątpliwą przyjemność zagrać w ten wielce wychwalany tytuł na X360. Jeździ się owszem całkiem przyjemnie, ale graficznie dobrze wygląda tylko na zrzutach ekranu. Mimo HDTV chyba brakło porządnej opcji wygładzania krawędzi, cóż po pięknych samochodach jak i tak nie spędzamy dużo czasu na ich podziwianiu, tory wychodzą kanciasto i po prostu ubogo. Nie pomagają efekty specjalne, niestety to jedna z tych gier które pokazały że nie warto zaopatrywać się w X360. Liczę że zmieni się to po premierze Gears of War na razie jakoś mocy tej 3 generacji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaszpir może grałeś w 480p? nie wystarczy podłączyć X`a do HDTV żeby mieć 720p trzeba to jeszcze ustawić w menu konsoli (standardowo jest 480p) na 720p gra wygląda bardzo dobrze, a o jakie kanciaste tory ci chodzi? że budynki są kwadratowe? a jakie mają być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować