Zaloguj się, aby obserwować  
FeniX39

World of Warcraft Pre-Order

25 postów w tym temacie

Mam takie pytanko odnośnie WoW''a

Bo chce sobie zakupic tylko napisane jest, że przesyłka w listopadzie. Wie ktoś kiedy bedzie dostępne? Mam nadzieje, że jak najszybciej :)

PS Sorka jeśli było to gdzieś poruszone i siepowtarza, ale przeglądnięcie 460 postów to jednak nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukanie nie boli:)
Co do World of Warcarft to chodzi o podstawke czy o dodatek Burning Crusade, jeżeli o podstawke to jest cał czas dostępna, jeżeli o dodatek to Blizzard podaje, że będzie to w styczniiu, tak więc preordery będą realizowane w czasie wydania jak zresztą jest napisane na stronie wydawcy w Polsce czyli CDP.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... sory diakon22 ale mi sie wydaje ze chodzi jednak o podstawke, ktora faktycznie ma wpisane pre - order listopad 2006 i faktycznie jest to przyblizona data wyslania podstawki wow, gdyz aktualnie nie maja jej na stanie i nie wiadomo kiedy bedzie. ja sam czekam na jakies konkrety gdyz zamowilem gre 9 pazdziernika i jak narazie wciaz jej nie maja a date wysylki przesuneli z 24 pazdziernika na listopad
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje o dostepnosci produktow sa podane na kartach katalogowych:

World of Warcraft powinien byc dostepny w tym miesiacu
World of Warcraft: Burning Crusade bedzie dostepny w styczniu 2007

Sa to daty orientacyjne i moga ulec zmianie. Jak tylko bedziemy wiedzieli cos wiecej na temat ktorejkolwiek czesci taka informacja pojawi sie na karcie produktu.

Pytanie na forum "kiedy bedzie produkt aaa" nie ma wiekszego sensu. Jezeli bedziemy dysponowac jakakolwiek blizsza informacja na temat dostepnosci ktoregokolwiek produktu na pewno opublikujemy ja na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja np nie jestem na tyle cierpliwy zeby czekac tu na WoWa (zamowilem wow + prepaid no i anulowalem) i zamowilem tylko sama karte prepaid, a gre w serwisie www.3kropki.pl i wyslali juz nastepnego dnia (jutro powinno przyjsc) :) coprawda zaplacilem troche wiecej ale mam juz dosc czekania =] PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 00:12, FeniX39 napisał:

PS Sorka jeśli było to gdzieś poruszone i siepowtarza, ale przeglądnięcie 460 postów to jednak
nie dla mnie :P

Szukasz dużego istniejącego tematu o WoW, w wyszukiwarce wewnątrz tematu wpisujesz: "WoW dostępny", albo "preorder" i znajdzie Ci wszystkie posty z tymi słowami. To naprawdę trwa kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Może po prostu na oficjalnej stronie dystrybutora ludzie wolą kupować?
I nakład się skończył w zastraszającym tempie...
Ja chcę mojego WoWa!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh no wlasnie ja tez chce mojego wowa, za ktorego juz zaplacilem jak dostalem info 5 dni przed planowana wysylka (wtedy mial to byc 24 pazdziernika) no i od tego czasu jestem 200 pln w plecy no bo i karta zamowiona, data wysylki zostala zmieniona jakos przed 24 na listopad, a panstwo z gram.pl nie potrafia mi odpowiedziec kiedy bedzie dostepna moja gra :(
heh
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że CDP powinien Ci zwrócić kasę. Dlaczego oni mają nią obracać aż do czasu ponownego pojawienia się gry w ich sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:36, ferbi napisał:

Uważam, że CDP powinien Ci zwrócić kasę. Dlaczego oni mają nią obracać aż do czasu ponownego
pojawienia się gry w ich sklepie?


no coz na mojego maila z zapytaniem o anulowanie zlecenia nie raczono juz odpisac (wczesniej napisalem 2 z zapytaniem o moje zamowienie oraz z wyrazami mojego oburzenia na odpowiedz jaka otrzymalem). w kazdym razie czekam juz od 9 pazdziernika qmpel co siedzi w irlandii mnie cisnie ze chce juz ze mna grac, w robocie sie smieja ze gry nie dostane, zona odeszla, nawed pies uciekl ;) a tak powaznie to troche sie niecierpliwie i troche mnie zaczyna denerwowac cala ta sytuacja.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 5-6 dni przed Listopadem i do teraz czekam na maila "5 dni przed wysyłką"
Zdenerwować się można.

P.S.
Czy jak zamówię samą grę to będzie w niej miesiąc grania?
Gdzieś mi się coś takiego obiło o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:30, Wolfer napisał:

P.S.
Czy jak zamówię samą grę to będzie w niej miesiąc grania?
Gdzieś mi się coś takiego obiło o uszy


tak będziesz miał 30 dni za free i jeszcze Guest Pass Key który umożliwia granie bez zobowiązań przez 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:58, Karpiu002 napisał:

Tzn. ze bedzie 37 dni za darmo?:)


oj sorki .. jest 30 + 10 dni za free :) to 10 dni powinno się oddać koledze (taka mała reklama dla Blizzarda) ale jeśli zostawisz dla siebie to bedziesz miał właśnie 40 dni za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!! czy ktos moze zamawial zamowienie na ten pre-order??
ja zakladalem i widze ze w karcie gry jest ze naklad wyczerpany a na moim zleceniu sie nic nie zmienilo (brak informacji czy wyslano). moze u kogos sie pojawila informacja ze wyslano czy cos?
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować