Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Welin – ogłoszenie wyników

78 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 17:32, Soleila napisał:

> Lipa :-) Tak czy siak punktów mam AŻ 44.
> Czekamy na zwycięzce, kiedy mozna spodziewać się wyniku?
> I maile z pytaniem o adres do wysyłki nagrody dostaniemy po ogłoszeniu zwycięzcy? :-)

>


Dokładnie wtedy. ;) Nie wcześniej.

A o wyniki męczcie .. wiecie kogo?:)))



Co prawda trochę nie ten konkurs, ale temat w sam raz, a dokładniej dane adresowe. Czy po dostaniu maila z informacją żeby wysłać te dane trzeba je wysłać na maila konkursowego ?? Czy temat ma być jakiś określony, czy można byle co wpisać, byle żeby dane były i mail z którego się wysyła ten sam ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:46, Alexei Kaumanavardze napisał:

A ja nie dostałem maila jeszcze... To jak bedzie rozumiem, ze milczenie oznacza zgode :D:D:D


Alex! Frer pisze o innym konkursie! ;) Gubicie się już, oj gubicie.. Dość konkursów.

Przyjdzie na Ciebie czas, spokojnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:43, Soleila napisał:

Ech, ech.. :)

Czekam na Twoje dane, chłopaku. Klikaj "odpowiedz" i pisz. ;)


Magwisienka - dostaniesz. Pochwały do Tudd''a :)))


Ale ten tekst zabrzmiał, prawie jak jakaś propozycja. ;)
A odpowiedz na maila już wysyłam, aż trudno mi uwierzyć, że coś wygrałem w końcu. Na gry-online brałem udział w każdym konkursie przez ponad rok i zonk, a tu pierwszy raz i zarobie książeczkę z Discworld''a z którego już dawno chciałem coś przeczytać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wyniki i według mnie wygra bubus0000. Jedyna osoba która zajęła punktowane mniej miejsca w 3 konkursach, czyli pewnie syriusz.b, który mówił dzisiaj o wygraniu 3 z 4 konkursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:51, Mistic napisał:

Przejrzałem wyniki i według mnie wygra bubus0000. Jedyna osoba która zajęła punktowane mniej
miejsca w 3 konkursach, czyli pewnie syriusz.b, który mówił dzisiaj o wygraniu 3 z 4 konkursów.


nawet jaj sobie nie rob... jesli ja wygram (tak ja to bubus0000) to normalnie gram pl dostanie odemnie ... ehhh pomysle co :p (jakis prezent wam wysle na swieta :p) no ale dobra... nie mowie nic bo nie chce sie nakrecac ze mam szanse ... :p ale to by bylo spelnienie moich marzen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 17:48, Soleila napisał:

Alex! Frer pisze o innym konkursie! ;) Gubicie się już, oj gubicie.. Dość konkursów.

Przyjdzie na Ciebie czas, spokojnie ;>

Ja jestem spokojny ( no może troszke nabuzowany (podniecony), bo to moja pierwsza wygrana tutaj ( nie licze jednej bombki za 10 zł) a dodatkowo dzień był BARDZO udany)...

Ale już co do tego czy moge tu wkleić moje wypociny to nikt mi nie odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, masz minimum 38 punktów, slave99 mógł cię przegonić, bo zwyciężając w dwóch konkursach i zajmując dalsze pozycje w pozostałych dwóch ma 39 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się źle przypadkiem nie wyraziłem. Możesz mieć najwięcej 38 punktów, jesli zająłeś dopiero 10 miejsce. Więc tak czy siak wszystko wskazuje na ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:58, Mistic napisał:

Nah, masz minimum 38 punktów, slave99 mógł cię przegonić, bo zwyciężając w dwóch konkursach
i zajmując dalsze pozycje w pozostałych dwóch ma 39 punktów.


uuuu ... to co mi nadzieje robicie .... :p nie no ... wiecie co byc na 10, lub dalszym miejscu to juz wytrzymam ake jak bede 2 i przegram kilkoma pkt to sie chyba ... chyba ... wywale monitor przez okno ... dlatego nie chcialem sobie nadziei robic... wlasnie zeby sie pozniej nie zawiesc :p ... ale moze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 18:02, syriusz.b napisał:


uuuu ... to co mi nadzieje robicie .... :p nie no ... wiecie co byc na 10, lub dalszym miejscu
to juz wytrzymam ake jak bede 2 i przegram kilkoma pkt to sie chyba ... chyba ... wywale monitor
przez okno ... dlatego nie chcialem sobie nadziei robic... wlasnie zeby sie pozniej nie zawiesc
:p ... ale moze sie uda...


Ja się cieszę, bo wygrałem tylko książkę i nie mam dylematów związanych z jakimś punktowym wyścigiem szczurów. Panowie (i zapewne jakieś Panie) to jest zabawa i trzeba się cieszyć z tego co się trafi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować