Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 21:52, WorldWar3PL napisał:

Czy ktoś może wie gdzie jest ta waza pokryta napisami w świątyni Mora Sul? Szukam szukam znaleźć
nie mogę... nie mam wytrychów, to może w skrzyniach są? Chcę być pewny, proszę o odpowiedź.

W świątyni poszukaj po kątach ale bardziej prawdopodobne że waza jest w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 21:52, Michal2504 napisał:

mam takie pytanie gothic 3 to pierwsza czesc w ktora gram, oplaca mi sie kupowac pozostale,
warto

Tak. Naprawdę warto. Zobaczysz co to znaczy świetna gra z klimatem i najdzie Cię myśl, jak po czymś takim można było wydalić G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 21:55, Yary5 napisał:


> Ze zbrojami to się z tobą niezgadzam bo co by z tego było jeżeli pokonał był kogoś bardzo
trudnego
> na początku gry i wziął bym mu np: najlepszą zbroję w grze?
No nie wiem. Taka sytuacja pewnie mogła by sie zdarzyć, ale tak jak w G1, G2NK aby pokonać
np orka, to musiałeś sie naprawdę rozwinąć, więc ryzyko, że na starcie mielibyśmy najlepszą
zbroję jest bardzo małe. A czary typu Bryła Lodu z G2NK mogły by być dostępne dopiero po pewnym
czasie - tak samo jak projekty mieczy. Z resztą powracająć do G2NK nawet jak kogoś się trafiło
tym czarem, a miało się słabą broń, to przeciwnik zdążał odtajeć i dwoma cięciami nas załatwiał.


Zbroje można by było założyc dopiero wtedy kiedy posiadało by się wystarczająco dużo siły lub zręczności i to by było dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze ludzie nareszcie w gothicu idzie normalnie powalczyc a nie to co w poprzednich czesciach gdzie przychodziło do walki odrazu chciało mi sie płakac mojim znaniem obok grafiki system walki najlepiej prezetuje ta gre.A ja mam pytanie moze ktos z was wyzwolił Montere?? Ile wam to zajeło bo ja juz sie 1h trudze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 20:04, Krzysiekmaster napisał:

> > kto mi powie gdzie sa te pierscienie alchemika w Geldren.. mam juz 6 ale potrzebny
mi
> jest
> > 7...
> > wie ktos gdzie sa??
>
> Może podaruj sobie te podżędne zadanie :L
> Hmmm ale mimo wszystko podejrzewam że nie zebrałeś tego który znajduje się zaraz przy
bramie
> frontowej [ tej od północy chyba] - tam gdzie są zamknięte drzwi i dwóch orczych strażników

> przed nimi - leży na stole :L [ jest tam spory skład złota :L ]
a wziełeś z chaty tego orka co daje ci misje zabicia druida???? ja go szukałem dość długo jest
też jeszcze u maga ognia i u szamanów


"a wziełeś z chaty tego orka co daje ci misje zabicia druida???? " nie wiem o co chodzi - przechodzę gothica pracując dla rebeli i wszystkie orcze miasta jak i hasa.. coś tam - już dawno wyrżnąłem :L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:03, JogaTv napisał:

Boze ludzie nareszcie w gothicu idzie normalnie powalczyc a nie to co w poprzednich czesciach
gdzie przychodziło do walki odrazu chciało mi sie płakac mojim znaniem obok grafiki system
walki najlepiej prezetuje ta gre.A ja mam pytanie moze ktos z was wyzwolił Montere?? Ile wam
to zajeło bo ja juz sie 1h trudze :/

Mnie około 20 min.Bo oswobadzałem na końcu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 22:00, DragonXXXX napisał:

Zbroje można by było założyc dopiero wtedy kiedy posiadało by się wystarczająco dużo siły lub
zręczności i to by było dobre rozwiązanie.

No na przykład. Generalnie sprawa ograbienia zwłok z pancerza to nie jest problem, tylko jakieś dziwne podwyższanie poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 21:58, Przemek t74 napisał:

kurde, ja ich zabiłem z 50 saaaaaaaaaaaaam, to ile jeszcze ? ;/


Dużo, spróbuj zabić jeszcze kilkanaście, sprawdź czy zabiłeś wodza (!) i główne postacie orków etc. Główne postacie współpracujące z Orkami, orkowych najemników, etc.

Wiem, że ja przy odbijaniu montery też mocno się gryzłem w język byle nie klnąć... szczególnie jak zobaczyłem że nie wystarczy zabić to co było w mieście i zamku bo Orki i najemnicy się spawnują...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:07, Lord KronosOrlisty III napisał:

> > > kto mi powie gdzie sa te pierscienie alchemika w Geldren.. mam juz 6 ale potrzebny

> mi
> > jest
> > > 7...
> > > wie ktos gdzie sa??
> >
> > Może podaruj sobie te podżędne zadanie :L
> > Hmmm ale mimo wszystko podejrzewam że nie zebrałeś tego który znajduje się zaraz
przy
> bramie
> > frontowej [ tej od północy chyba] - tam gdzie są zamknięte drzwi i dwóch orczych
strażników
>
> > przed nimi - leży na stole :L [ jest tam spory skład złota :L ]
> a wziełeś z chaty tego orka co daje ci misje zabicia druida???? ja go szukałem dość długo
jest
> też jeszcze u maga ognia i u szamanów

"a wziełeś z chaty tego orka co daje ci misje zabicia druida???? " nie wiem o co chodzi -
przechodzę gothica pracując dla rebeli i wszystkie orcze miasta jak i hasa.. coś tam - już
dawno wyrżnąłem :L

A zabiłeś Runaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:09, Keroth napisał:

> kurde, ja ich zabiłem z 50 saaaaaaaaaaaaam, to ile jeszcze ? ;/

Dużo, spróbuj zabić jeszcze kilkanaście, sprawdź czy zabiłeś wodza (!) i główne postacie orków
etc. Główne postacie współpracujące z Orkami, orkowych najemników, etc.

Wiem, że ja przy odbijaniu montery też mocno się gryzłem w język byle nie klnąć... szczególnie
jak zobaczyłem że nie wystarczy zabić to co było w mieście i zamku bo Orki i najemnicy się
spawnują...

Pozdrawiam

ja gram 2 raz. teraz magiem i montere odbiłem ani rzu nie ginąc:D:D jak masz łuk albo dużo zaklęć to sprubuj wejść na domek onok bramy do środka zamku (tam gdzie sie wchodzi od 75%) i wal do nich ja miałem 20 mikstur many i 300 strzqał i sie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:03, JogaTv napisał:

Boze ludzie nareszcie w gothicu idzie normalnie powalczyc a nie to co w poprzednich czesciach
gdzie przychodziło do walki odrazu chciało mi sie płakac mojim znaniem obok grafiki system
walki najlepiej prezetuje ta gre.A ja mam pytanie moze ktos z was wyzwolił Montere?? Ile wam
to zajeło bo ja juz sie 1h trudze :/

początki zawsze sa trudne, ale mnie to zajelo ok 30 min, po zabiciu grupki orków poprostu sejwowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:17, Michal2504 napisał:

> Boze ludzie nareszcie w gothicu idzie normalnie powalczyc a nie to co w poprzednich czesciach

> gdzie przychodziło do walki odrazu chciało mi sie płakac mojim znaniem obok grafiki system

> walki najlepiej prezetuje ta gre.A ja mam pytanie moze ktos z was wyzwolił Montere?? Ile
wam
> to zajeło bo ja juz sie 1h trudze :/
początki zawsze sa trudne, ale mnie to zajelo ok 30 min, po zabiciu grupki orków poprostu sejwowalem

zabij przywódce orków w jego siedzibie i wszystkich co tam są póżniej idzie to szybko uwaga tylko przy bramie wyjściowej z zamku kusznicy i łucznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz bo musze wreście sobie w cos pograc ;P :mam taki gdziwny bląd przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg (to jest strona po wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++ i mam servis packa2 bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są), też myślałem ze mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm) XP 2400+,~2.0GHz i 1,00GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się