Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No to z obliczeń wynika, że chyba nie uda mi się tego dokonać.. Ehh.. ale cóż, spróbuję, dzięki ;-)
Albo źle liczę albo mam rację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:05, JogaTv napisał:

Nie mogł uciec bo jesli nie zabijesz dowutcy to niezdobedziesz miasta, a sposub oczywiscie
jest wczytaj save ;]

Musiało mi jego ciało umknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no racja nie chcialo mi sie tutaj pisac ale dobra :p

Poniewaz towary Urkussa(nie wiem czy dobre imie)
powinny byc albo w jaskini albo w tamtym małym obozie ale nie ma ani tutaj ani tutaj moze mi ktos powiedziec czemu czy w skrzyni sa moze ?? jestem magiem wiec nie szkole sie w złodziejkich umiej a tak jest 3 skrzynie metalowe i moze tam sa wie ktos ????????


PISZE JESZCZE RAZ BO NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:01, kozak40 napisał:

Mam problem, dostałem zadanie aby odnaleźć artefakty adanosa wiem że jeden z nich znajduje
się w Trelis i artefakt ma Vak dowódca orków jednak zanim z nim rozmawiałem zaatakowałem miasto
wraz z buntownikami zdobyłem je ale nie mogłem znaleźć ciała vaka,podejrzewam że uciekł po
przegranej bitwie! Czy jest sposób żeby zdobyć ten artefakt?


Sejv, ewentualnie kod... tak myśle. Możesz jeszcze przeszukać całe miasto moze gdzieśleży ciało dowódcy/ewentualnie artefakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL-czy mogłbys podac str. na której jest opisne to jak przyspieszyc prace gothica albo ktos kto wie na której to str. plx help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku niechcący pomagałem Koczownikom ale wykonałem dla nich 1 zadanie. Teraz robię dla Asasynów i nie mogę dojść do 75% reputacji :/

A gdyby tak zacząć bić strażników, odciągnąć ich od miasta, to może coś by było.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 20:08, Lestat1555 napisał:

Poniewaz towary Urkussa(nie wiem czy dobre imie)
powinny byc albo w jaskini albo w tamtym małym obozie ale nie ma ani tutaj ani tutaj moze mi
ktos powiedziec czemu czy w skrzyni sa moze ?? jestem magiem wiec nie szkole sie w złodziejkich
umiej a tak jest 3 skrzynie metalowe i moze tam sa wie ktos ????????



Te towary powinny stać tam gdzie bylo to małe obozowisko bandytów. Takie skrzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem miałem równiez jedyne wyjscie to albo zacząc grac odnowa albo wczytywac stan gry przed zaczęciem tej misji !! Ja się niezle męczyłem bo niemiałem wczesniejszego stanu zaczołem 8 razu od nowa
grac bo ty skrzyn niebyło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:23, Mmaro12 napisał:

Siema ktos mi powie gdzie w Gothicu jak zaczynam gre moge sprzedac lub kupic broń ??

Najbliżej do masz chyba do obozu buntowników w Reddock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:23, Mmaro12 napisał:

Siema ktos mi powie gdzie w Gothicu jak zaczynam gre moge sprzedac lub kupic broń ??


Możesz ją kupić\sprzedać u bezimiennego kowala (buntownik) w Ardei. Tak jak wspomniałem nie ma on imienia (pisze tylko Buntownik) ale możesz prowadzić z nim handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:23, Mmaro12 napisał:

Siema ktos mi powie gdzie w Gothicu jak zaczynam gre moge sprzedac lub kupic broń ??

Najlepiej w obozie buntowniczym reddrock , bo napoczątku w ardea niemożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:22, Arhont napisał:

Ten problem miałem równiez jedyne wyjscie to albo zacząc grac odnowa albo wczytywac stan gry
przed zaczęciem tej misji !! Ja się niezle męczyłem bo niemiałem wczesniejszego stanu zaczołem
8 razu od nowa
grac bo ty skrzyn niebyło !



KURDE !!!! i od nowa ja nie wyrobie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:08, Lestat1555 napisał:

no racja nie chcialo mi sie tutaj pisac ale dobra :p

Poniewaz towary Urkussa(nie wiem czy dobre imie)
powinny byc albo w jaskini albo w tamtym małym obozie ale nie ma ani tutaj ani tutaj moze mi
ktos powiedziec czemu czy w skrzyni sa moze ?? jestem magiem wiec nie szkole sie w złodziejkich
umiej a tak jest 3 skrzynie metalowe i moze tam sa wie ktos ????????


PISZE JESZCZE RAZ BO NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI :P:P:P:P

w małym obozie przy wybrzeżu duże skrzynie kieruj sie wzdłurz wybrzeza w kierunku Ardei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:49, jarekstary123 napisał:

> no racja nie chcialo mi sie tutaj pisac ale dobra :p
>
> Poniewaz towary Urkussa(nie wiem czy dobre imie)
> powinny byc albo w jaskini albo w tamtym małym obozie ale nie ma ani tutaj ani tutaj moze
mi
> ktos powiedziec czemu czy w skrzyni sa moze ?? jestem magiem wiec nie szkole sie w złodziejkich

> umiej a tak jest 3 skrzynie metalowe i moze tam sa wie ktos ????????
>
>
> PISZE JESZCZE RAZ BO NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI :P:P:P:P
w małym obozie przy wybrzeżu duże skrzynie kieruj sie wzdłurz wybrzeza w kierunku Ardei



Kurde, ja schodzę w Cape dun za chatką na wybrzeże, idę sobie w kierunku Ardei, i nawet nie mogę spotkać tego obozu. Dochodzę do takiego zielonego, trawiastego jęzora, a dalej to nie wiem co jest... (MOŻE JAKIŚ DOKŁADNY OPISIK JAK TAM DOJŚĆ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się