Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pytanie. Bardzo męcze się z odnalezieniem wilków w mąterze (wilki które atakują bydło) bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:29, Yary5 napisał:

> /.../ MI orknarok odmówił pomocy i wrócił do Mora Sul, a puchar
dostałem.

Ty puchar dostałeś, a ja nie dostałem. Orknarok poszedł w siną dal, pewnie do Nordmaru a ja zostałem na lodzie.
Aha, tak przy okazji, wam też giną przedmioty z ekwipunku? Zginęła mi ruda żelaza i nie pojawiły się wcale listy, znalezione u bandytów i jeden liścik, który zabrałem z namiotu orka przy świątyni w Mora Sul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:11, Brzezin87 napisał:

Czesc, czy moze ktos mi powiedziec gdzie i u kogo najpredzej naucze sie wladac dwoma mieczami??

na pustyni w mieście Bakaresh, u Sylvio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 22:11, KrzysztofMarek napisał:

Ty puchar dostałeś, a ja nie dostałem. Orknarok poszedł w siną dal, pewnie do Nordmaru a ja
zostałem na lodzie.
Aha, tak przy okazji, wam też giną przedmioty z ekwipunku? Zginęła mi ruda żelaza i nie pojawiły
się wcale listy, znalezione u bandytów i jeden liścik, który zabrałem z namiotu orka przy świątyni
w Mora Sul.

Jeśli Orknaroka szakale nie zjadły, to powinien być na wybiegu dla niewolników w Mora Sul. Przynajmniej u mnie tam wrócił. No to pałką kupca.
Mi chyba, chyba nic nie zgineło, za to nie mam pojęcia po co mi te liściki, skoro u mnie do niczego nie posłużyły. Np. ta lista szefa areny z Montery, list kupca z Bragi do zbójów i itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:11, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ MI orknarok odmówił pomocy i wrócił do Mora Sul, a puchar
> dostałem.
Ty puchar dostałeś, a ja nie dostałem. Orknarok poszedł w siną dal, pewnie do Nordmaru a ja
zostałem na lodzie.
Aha, tak przy okazji, wam też giną przedmioty z ekwipunku? Zginęła mi ruda żelaza i nie pojawiły
się wcale listy, znalezione u bandytów i jeden liścik, który zabrałem z namiotu orka przy świątyni
w Mora Sul.

Ja miałem tak samo, ale tylko z tym liścikiem, podniosłem go, chce przeczytać i go niema <<wyparował>>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Dennisem w Mąterze , podobno on ma mi wyznaczac zadania z niewolnikami , a nic nie mówi. Czy wyznaczy on zadania dopiero po zabiciu agresywnych wilków ? Gdzie znajdują się te wilki (dokładnie) podobno pilnują miecza paladyna Wenzela!? Ale gdzie to , prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O super! dzieki za szybka odpowiedz. A to mam jeszcze jedno pytanie :D bo w poradniku dolaczonym do gry pisze ze kamien teleportacyjny znaleziony w Gothcie przeniesie nas odrazu do sali tronowej krola, ale tak sie nie dzieje bo laduje w kaplicy Innosa pod zamkiem... czyli musze sobie wyciac droge przez zastepy orkow czy jest jakis inny sposob jeszcze ?? :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:20, Prateorian napisał:

Mam problem z Dennisem w Mąterze , podobno on ma mi wyznaczac zadania z niewolnikami , a nic
nie mówi. Czy wyznaczy on zadania dopiero po zabiciu agresywnych wilków ? Gdzie znajdują się
te wilki (dokładnie) podobno pilnują miecza paladyna Wenzela!? Ale gdzie to , prosze pomóżcie.


Jaskinia z wilkami znajduje sie na poludnie od Montery tam tez znajdziesz miecz paladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:20, Brzezin87 napisał:

O super! dzieki za szybka odpowiedz. A to mam jeszcze jedno pytanie :D bo w poradniku dolaczonym
do gry pisze ze kamien teleportacyjny znaleziony w Gothcie przeniesie nas odrazu do sali tronowej
krola, ale tak sie nie dzieje bo laduje w kaplicy Innosa pod zamkiem... czyli musze sobie wyciac
droge przez zastepy orkow czy jest jakis inny sposob jeszcze ?? :D pzdr

W poradniku jest wiele błedów, jeżeli niechcesz zobie exp. dowalić do możesz przebiedz między orkami, ale radze ci ich powybijać bo dużo śmieci po nich zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:20, Brzezin87 napisał:

O super! dzieki za szybka odpowiedz. A to mam jeszcze jedno pytanie :D bo w poradniku dolaczonym
do gry pisze ze kamien teleportacyjny znaleziony w Gothcie przeniesie nas odrazu do sali tronowej
krola, ale tak sie nie dzieje bo laduje w kaplicy Innosa pod zamkiem... czyli musze sobie wyciac
droge przez zastepy orkow czy jest jakis inny sposob jeszcze ?? :D pzdr


Niestety musisz się przedzierać :) Kamień do sali tronowej Rhobara znajdziesz na szczycie wieży w zamku tzn. tam gdzie przebywa król.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:27, marcinlaska napisał:

Niestety musisz się przedzierać :)

Może spróbować szybki sprint - da się dobiegnąć nie zraniwszy orka - ale osobiście nie polecam - połowa buntowników walczy z orkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:17, Yary5 napisał:

/.../> Jeśli Orknaroka szakale nie zjadły, to powinien być na wybiegu dla niewolników w Mora Sul.
Przynajmniej u mnie tam wrócił. No to pałką kupca.

Tak, u mnie wrócił i siedział przy ognisku, po rozmowie poszedł w cho....to jest pewnie wrócił do Nordmaru. A kupiec ni. Chyba dam mu pałą...

Dnia 26.12.2006 o 22:17, Yary5 napisał:

Mi chyba, chyba nic nie zgineło, za to nie mam pojęcia po co mi te liściki, skoro u mnie do
niczego nie posłużyły. Np. ta lista szefa areny z Montery, list kupca z Bragi do zbójów i itd.

No właśnie o to mi chodzi, nawet, jak listy do niczego się nie przydają, to chciałbym je przeczytać, a tu fiuuuu i listów nie ma. To po co wogóle były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 21:08, Kermit5738 napisał:

> Gdzie, najszybciej mogę dostaćdobry miecz półtoraręczny ??
Miecz półtoraręczny można Kupic nawet na początku gry w reddock lub ewentualnie po oswobodzeniu
Cape Dun zebrac od najemników <lecz te miecze beda zuzyte>, lepiej kupic projekt tego
miecza w reddock od kowala i samemu go zrobic wtedy beda wieksze obrazenia


a CO TRZEBA MIEĆ ŻEBY WYKUĆ TEN MIECZ, I JAKIE OBRAŻENIA ON ZADAJE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 22:32, KrzysztofMarek napisał:

Tak, u mnie wrócił i siedział przy ognisku, po rozmowie poszedł w cho....to jest pewnie wrócił
do Nordmaru. A kupiec ni. Chyba dam mu pałą...

A co. Ulżyj sobie. Mnie też ta gra wkurza. Tylko poczekaj do nocy i przygotuj sie na to, że pozostali kupcy mogą Cię zaatakować.

Dnia 26.12.2006 o 22:32, KrzysztofMarek napisał:

No właśnie o to mi chodzi, nawet, jak listy do niczego się nie przydają, to chciałbym je przeczytać,
a tu fiuuuu i listów nie ma. To po co wogóle były?

Pewnie piranha o nich zapomniała. Zresztą w edycji na Europę zachodnią zapomnieli wielu NPC. :))) Wyobrażasz to sobie? Biegać po całym świecie i szukać jakiegoś delikwenta, którego nie ma. I z tego co wiem, to jeszcze nie ma patcha, który to naprawia. A co do liścików, to ja przynajmniej mogę je przeczytać. :) Choć też nie wszystkie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 22:40, Przemek t74 napisał:

a CO TRZEBA MIEĆ ŻEBY WYKUĆ TEN MIECZ, I JAKIE OBRAŻENIA ON ZADAJE ??

90 kupiony, 100 wykuty własnoręcznie, 110 zaostrzony, 120 pobłogosławiony. Nie pamietam, ale żadnych specjalnych składników. Na pewno nie trzeba magicznej rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:09, Prateorian napisał:

Mam pytanie. Bardzo męcze się z odnalezieniem wilków w mąterze (wilki które atakują bydło)
bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

bardzo łatwo tam trafić:P:P musisz wyjść z montery drogą przez wykopaliska( to nie ta gdzie idze siękoło farm) itą drogą kawałek aż chyba do zakrętu i będziesz miał przed sobą jaskinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:41, kasztanek napisał:

oplaca sie wspierac koczownikow czy lepiej pomagac asasynom?

To zależy od tego jakiego boga chcesz poprzeć. Jak Beliara to bij koczowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:12, DragonXXXX napisał:

> > > > kto mi powie gdzie sa te pierscienie alchemika w Geldren.. mam juz 6 ale
potrzebny
>
> > mi
> > > jest
> > > > 7...
> > > > wie ktos gdzie sa??
> > >
> > > Może podaruj sobie te podżędne zadanie :L
> > > Hmmm ale mimo wszystko podejrzewam że nie zebrałeś tego który znajduje się zaraz

> przy
> > bramie
> > > frontowej [ tej od północy chyba] - tam gdzie są zamknięte drzwi i dwóch orczych

> strażników
> >
> > > przed nimi - leży na stole :L [ jest tam spory skład złota :L ]
> > a wziełeś z chaty tego orka co daje ci misje zabicia druida???? ja go szukałem dość
długo
> jest
> > też jeszcze u maga ognia i u szamanów
>
> "a wziełeś z chaty tego orka co daje ci misje zabicia druida???? " nie wiem o co chodzi
-
> przechodzę gothica pracując dla rebeli i wszystkie orcze miasta jak i hasa.. coś tam -
już
> dawno wyrżnąłem :L
>
> A zabiłeś Runaka

Jeżeli to ork - ma zgona, jeżeli hasishin - też z pewnością, Orki są już chyba na wyginięciu - teren zamku oczyszczony, nordmar, wszystkie miasta , oraz przeczesana pustynia :L haha lol pokaże screeny z pola bitwy lol mam zwyczaj używania frapsa i robienia screenshotów z tego co fajnie wygląda ;)
Najlepszy :
http://img214.imageshack.us/img214/9215/gothic32006121219460975kg7.jpg
Przed bitwą :
http://img352.imageshack.us/img352/8906/gothic32006122319233715tk1.jpg
Pole Bitwy :
http://img75.imageshack.us/img75/1452/gothic32006122319334654or0.jpg
http://img59.imageshack.us/img59/4538/gothic32006122320045181xv4.jpg
http://img77.imageshack.us/img77/8495/gothic32006122320051165ty6.jpg
Podobnie wygląda każde z podbitych miast :L tyle że mniej efektywnie bo trupy leżą na ulicach i takie tam :L

Hmmm niedawno odkryłem - jak się ma fireballa + regeneracje manny - to chyba nic nie jest wstanie graczowi naprwadę zaszkodzić :L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się