Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Czy możecie mi powiedzieć jak najlepiej zwiekszyc pamięc wirtualna do gothica ??? Mam tak: Dostepne miejsce: 12059 MB, Rozmiar początkowy : 1536 MB, Rozmiar maksymalny: 3072 MB. Czy można to jakoś dobrze zmienić aby gothic chodził lepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:17, YahooPL napisał:

Człowieku jak ja bym miał takiego kompa jak ty to bym z domu nie wyszedł. Masz najwyższe detale
25 klatek i jeszcze narzekasz !!!???!!! Niektórzy za taki luksus wiele by oddali ... Niektórzy
naprawdę niue potrafią się cieszyć z pięknych rzeczy ...

PS. Radziłbym tak jak koledzy wcześniej dodatkowy Ram. Przynakmniej 512 ...

Ja mam 50. Ale widać jak rwie, spada wtedy do 20 kilku.... Na max detalach. Temu wszystko obniżyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktos zaznaczyc na mapie gdzie jest skrzynia w ktorym obozie orkow na nordmarze bo na tej mapie z zanaczonymi skrzyniami i z opisu wynika ze autor nie jest pewny jej ulozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:52, Radzisz napisał:

Ja mam 50. Ale widać jak rwie, spada wtedy do 20 kilku.... Na max detalach. Temu wszystko obniżyłem
:P


Jak myśle, że miałbym w Gothicu III więcej jak 15 klatek to wychodzę z siebie i staję obok.
Ale co hardcoreowcy grają na takich konfiguracjach jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:26, Sandro-Seth napisał:

A może wiecie kiedy będzie patch polepszający płynność gry i optymalizujące trochę gre ?

Będzie oznaczony może 1.666 :D ważący 2 GB ;p

Akurat bym się nie zdziwił. Spieprzony jest engine. Twór niemieckich programistów nie zetknął się z leczeniem zwanym optymalizacją kodu. A na domiar złego nie widać, żeby te wymagania sprzętowe jakoś się przekładały na grafikę. Ładnie, nowowcześnie, kolorowo, ale nie przesadzajmy.

Patchy będzie jeszcze wiele, ale na poprawę enginu to raczej bym nie liczył. Za jakieś 2-3 lata sobie pogramy jak normą będzie ze 4GB RAMu, bo u mnie na 1GB i przy karcie GF 7600 GS gra idzie jako tako, ale wyraźnie odczuwam mega wielkie lagi przy doczytywaniu terenu. To już wolałbym normalny load screen, bo teraz zamiast niego mam długą stop klatkę co jakiś czas.

Demo u mnie testu wydajności nie przeszło. Dobrze, że nie kupiłem pełnej wersji bo bym się rozczarował (zresztą sama gra też robi jakieś średnie wrażenie niestety).

Niedorobiony crap, wracam do Nocy Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:52, Czarkinson napisał:

A występuje u ciebie blad Where is Guru ??? Ja niestety nie moge przejsc przez niego gry wiec
musze podjąć odpowiednie kroki aby go zlikwidować :-)


No właśnie jak masz mało pamięci wirtualnej to wtedy pokazuję się ten błąd. polecam moje ustawinie pamięci wirtualnej. Mam dysk Segate Barracuda 80 GB i 20 GB wolnego więc nie mam z tym problemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:49, YahooPL napisał:

Rozmiar początkowy 0 a rozmiar końcowy 4096. Ja tak mam i chula :)

Na wszystkich dyskach, czy tylko na tym, na którym jest zainstalowana gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:03, sługa Innosa napisał:

Na wszystkich dyskach, czy tylko na tym, na którym jest zainstalowana gra?


Nie no ja mam na tym co jest zainstalowana gra ale myśle, że nie ma to wpływu. Wybierz oczywiście tam gdzie masz więcej miejsca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:58, Melchah napisał:

Niedorobiony crap, wracam do Nocy Kruka.


Nie przesadzaj, owszem, Gothic 3 trochę grywalności utracił, ale to dalej ta sama wspaniała gra.
Ale z określeniem ''niedorobiony'' nie można się nie zgodzić, niestety... Cóż, czekamy na Gothica 4 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:15, squeglee napisał:

> Niedorobiony crap, wracam do Nocy Kruka.

Nie przesadzaj, owszem, Gothic 3 trochę grywalności utracił, ale to dalej ta sama wspaniała
gra.
Ale z określeniem ''niedorobiony'' nie można się nie zgodzić, niestety... Cóż, czekamy na Gothica
4 :-).

to prawda wszyscy mówią(nawet ja) że ta gra ma dużo błędów i źle se walczy itp. ale spójżmy też na dobre strony to w ciąż gothic świetna fabuła :D:D: itp. owszem jest nie dp-racowana ale jest dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:19, Czarkinson napisał:

Niestety u mnie minimum wynosi 2 MB :-) Wiec ustawiłem tak Początkowo: 1536 maksymalnie 4096.
Czy tak też jest dobrze ???


Co mi się pytasz jeżeli wyskoczy ci Where is Guru to znaczy że jest źle jak nie wyskoczy to graj i ciesz się płynną grą. Proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:27, Przemek t74 napisał:

Gdzie można dostać najprędzej szate druida czy gońca leśnego?

Najbliższy obóz jest koło Montery i można ją kupić u druida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:28, Unreal11 napisał:

> Gdzie można dostać najprędzej szate druida czy gońca leśnego?
Najbliższy obóz jest koło Montery i można ją kupić u druida

tam jest obóz ale nie kupisz tam szaty druida:P:P:P:P tamten druid tylko uczy magi itp. ale ma opcji handel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się