Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 15:28, squeglee napisał:

Ludzie, naprawdę, nie wiem już co robić. Larson mnie prowadzi, a co chwile ginie. W pewnym
momecnie mijamy klka nosorożców, stado wilków i grupkę goblinów i on MUSI się z tym rozprawić
(z wiadomym skutkiem). Co robić?

Idz tam sam napoczatku bez niego i zabij bestie a potem idz z nim, kiedy teren bedzie oczyszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 15:24, Kermit5738 napisał:

Mogli by dac poprostu konia szybciej by sie zwiedzalo krainy :-)


kiedyś gdzieś czytałem że mieli dać wielkiego jaszczura coś w rodzaju konia ale niestarczyło im czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że kiedy on ginie, nie wiem, w którą stronę iść i gdzie wybić potwory. Wie ktoś gdzie jest cel tej bezsensownej tułaczki, ta jaskinia ze snów Larsona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 15:28, squeglee napisał:

/.../ Co robić?

Najlepiej wczytać save''a, kazać mu czekać, pójść przodem i rozprawić się ze zwierzakami. Gdy będzie już po wszystkim wrócić do niego i dalej za nim podążać. Ja zawsze tak robie, gdy NPC ginie pod nawałem wrogów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 15:24, Kermit5738 napisał:

Mogli by dac poprostu konia szybciej by sie zwiedzalo krainy :-)

Ta, i byłby jeszcze większy lag ;P
Pewnie dodatek będzie podobny do NK: małe zmiany w wersji podstawowej, dodanie jakiegoś wątku i nowych obszarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 15:35, squeglee napisał:

Nie ma dostępnych żadnych opcji dialogowych. Nic nie można powiedzieć, on tylko cię prowadzi,
albo, kiedy zostajesz w tyle, czeka.

To możesz zrobić jeszcze inaczej... Gdy dojdzie do walki, trzymaj się blisko Larsona i atakuj te stwory, z którymi on walczy. Dzięki temu kowal za bardzo nie ucierpi, a Ty i tak zabijesz przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:35, Lee123 napisał:

Ja to bym wolał żeby zrobili Gothic 4 znowu w Khorinis bo jednak Khorinis bardziej mi przypadł
do gustu niż kontynent


No co ty, to by mało troche było miejsca :) Mogli by zrobić tak jak jest na kontynęcie tylko z możliwością płyniecia na Wyspe Khorinis. Tak to by było. I coś takiego jak przyłączanie sie do gildii normalnie tz tak jak w Gothicu 1 i 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem mógłby ktos mi powiedziec gdzie znajde niejakiego Hansona w nordmarze moze ktos by zarzucił mapka z zaznaczonym połozeniem Hansona z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:39, Bioły25 napisał:

> Ja to bym wolał żeby zrobili Gothic 4 znowu w Khorinis bo jednak Khorinis bardziej mi
przypadł
> do gustu niż kontynent

No co ty, to by mało troche było miejsca :) Mogli by zrobić tak jak jest na kontynęcie tylko
z możliwością płyniecia na Wyspe Khorinis. Tak to by było. I coś takiego jak przyłączanie sie
do gildii normalnie tz tak jak w Gothicu 1 i 2. :)



khorinis to dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:42, Mroczny Elf99 napisał:

witam. mam problem mógłby ktos mi powiedziec gdzie znajde niejakiego Hansona w nordmarze moze
ktos by zarzucił mapka z zaznaczonym połozeniem Hansona z góry dzięki

Wyszukiwarka postów się kłania: http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812. Miłej gry życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:44, Bioły25 napisał:

> khorinis to dziura

Z kąd wiesz że dziura jak nie grałeś w poprzednie części ???


Byłem u kolegi a on ma 2 czesci i dodatek i widziałem jak grał nawet spoko te czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się