Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 11:25, KannX napisał:

Bez urazy, ale jak czasami coś napiszesz to normalnie masakra :D


Ano :-D

Prawie z krzesla spadlem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:24, Kris_bla napisał:

> Treafiłą ci się wyjątkowo paskudnie zabugowana wersja.

LOL... chyba wszystkie sa takie same ;-D


Mi chodziło o to że każdemu się trafiają inne bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:47, Ecko09 napisał:

Mi chodziło o to że każdemu się trafiają inne bugi.


Ale napisales to przekomicznie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:49, Ecko09 napisał:

Bo pisałem to bez namyślenia, na szybko...


Spox :-D, ale lepiej czasem przeczytac to co sie napisalo za nim sie wysle ;-D

Chociaz mnie tez sie czasem zdarza puscic jakis babol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris_bla u mnie ten błąd też czasami wyskakuje i zawsze myślałem że jest związany z mała iloscią pamięci RAM (1GB) a teraz widzę że chyba nie :).
Co do kontaktu z CDP to muszę powiedzieć, że szybko odpisują, lecz nigdy nie rozwiązali problemu. U mnie np. po wyjściu z gry, Gothic cały czas obciąża kompa i za każdym razem wyłączam go menadżerem zadań w zakładce "procesy".Panowie z CDP zaproponowali stworzyć w pliku z grą kilka pustych folderów (z jakimiś nazwami teraz nie pamiętam), lecz nic to nie zmieniło. Teraz piszę do nich o problemie z Diablo 3 lecz jak na razie nic konkretnego sie nie dowiedziałem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:55, klaudit napisał:

Kris_bla u mnie ten błąd też czasami wyskakuje i zawsze myślałem że jest związany z mała iloscią
pamięci RAM (1GB) a teraz widzę że chyba nie :).


No raczej nie ;-P

Dnia 04.05.2007 o 11:55, klaudit napisał:

Co do kontaktu z CDP to muszę powiedzieć, że szybko odpisują, lecz nigdy nie rozwiązali problemu.


Brzmi pocieszajaco ;-P
/ciach

Dnia 04.05.2007 o 11:55, klaudit napisał:

Teraz piszę do nich
o problemie z Diablo 3 lecz jak na razie nic konkretnego sie nie dowiedziałem.


Wiem, ze to pomylka i chodzilo Ci o Diablo 2, ale powiem Ci, ze i tak niezle mnie rozbawiles :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz piszę do nich
o problemie z Diablo 3 lecz jak na razie nic konkretnego sie nie dowiedziałem.

Dnia 04.05.2007 o 12:04, Kris_bla napisał:

Wiem, ze to pomylka i chodzilo Ci o Diablo 2, ale powiem Ci, ze i tak niezle mnie rozbawiles
:-D



Jasne, że pomyłka i ciche pragnienie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:29, klaudit napisał:

Jasne, że pomyłka i ciche pragnienie :-D


Bo mnie sie zdaje, ze jedyny problem z Diablo 3 to jego brak poki co ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam taką oto ciekawostkę. Kupując kartę graficzną kupiłem od razu "lepszy" zasilacz niż ten co miałem, a miałem Codegena 300W. Kupiony zasilacz (350W) sprawował sie dobrze do momentu zakupu Gothica 3. Na nowym "lepszym" zasilaczu nie ma mowy o grze, co chwila jest reset kompa i zdarza się to tylko podczas próby gry w Gothica 3 na innych jest ok. Zmieniłem zasilacz na starszy "gorszy" Codegena i problem z resetem kompa podczas gry znikną. Sprawdziłem jeszcze napięcia jakie daje ten zasilacz i okazało sie, że napięcie -5V wynosi +3,5V. Oddałem zasilacz do naprawy gdzie panowie z serwisu stwierdzili, że zasilacz działa prawidłowo a napięcie -5V jest aktualnie nie używane. Nowy "lepszy" zasilacz kurzy się na półce a stary "gorszy" jest używany, a tylko dlatego by móc grać w Gothica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:38, Kris_bla napisał:

Ja tez kupilem lepszy zasilacz, bo 800W Tagana ;-D

i po co ci taki?. to na core 2 qad i 2x 8800ultra SLI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym questem. W Farring jeden z łowców zlecił mi zadanie z zabraniem artefaktu Alemu, zadanie wykonałem i zaniosłem kamień Tomowi, problem w tym że na przełęczy spotkałem gościa, który doprowadził mnie do grobu Einara i tam na jak się domyślam na runicznym piedestale trzeba złożyć właśnie ten artefakt, czy jest jakiś sposób na zdobycie kamienia z powrotem, od razu mówię, że nie najlepszym pomysłem jest pobicie Toma, wszyscy wokoło rzucają mu się na ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:18, Pablor napisał:

Mam problem z jednym questem. W Farring jeden z łowców zlecił mi zadanie z zabraniem artefaktu
Alemu, zadanie wykonałem i zaniosłem kamień Tomowi, problem w tym że na przełęczy spotkałem
gościa, który doprowadził mnie do grobu Einara i tam na jak się domyślam na runicznym piedestale
trzeba złożyć właśnie ten artefakt, czy jest jakiś sposób na zdobycie kamienia z powrotem,
od razu mówię, że nie najlepszym pomysłem jest pobicie Toma, wszyscy wokoło rzucają mu się
na ratunek.

Dopiero jak wykonasz jeszcze zadanie od jego kolegi Wilsona i uznają że możesz się do nich przyłączyć to wtedy Tom da ci kamień z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zabijaliście tych topielców bo mi zawsze tego
Toma zabijały ale w końcu jakoś najpierw z łuku strzelałem a potem mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mam babol, bo z Wilsonem byłem polować na topielce, ale Tom nadal nie chce ze mną rozmawiać :-(. W ekwipunku też nie za bardzo widzę ten kamień, a przy ołtarzu nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:38, Pablor napisał:

No to chyba mam babol, bo z Wilsonem byłem polować na topielce, ale Tom nadal nie chce ze mną
rozmawiać :-(. W ekwipunku też nie za bardzo widzę ten kamień, a przy ołtarzu nic się nie dzieje.

Nie chodzi o polowanie dla Wilsona miałeś sprzedać skórę Gnarowi za 400 sztuk złota i miałeś powiedzieć prawdę Wilsonowi za ile opchnąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się stało i gość mnie pochwalił, a z kamienieniem nadal nic. To musi być błąd, zresztą nie pierwszy, krów w Monterze też nie mogłem zabić, uciekały do lasu a wszyscy wokół chcieli mnie posiekać ;-). Chyba, że muszę dostarczyć Gnarowi więcej wilczych skór i dopiero wtedy dostanę kamień, bo tego questu jeszcze nie wykonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się