Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

juz sie uleczylem "mikstura lecząca słabosci" a jak tylko sie bedzie dalo to u pierwszej osoby naucze sie zdolnosci przeciw truciznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 07:27, Mesmeroo napisał:

Pomóżcie prosze! Mój komp to:

- Procek 1.8 Ghz (podkręcony z 1.4)
- 1024 Mb RAM''u
- Grafika 128 M jakiś GeForce...
System WIndows XP


Dotychczas gra chodziła mi nieźle (trochę klatkowało) ale kiedy doszedłem do Vengardu (Grałem
według poradnika dołączonego do gry) w sali tronowej nie ma króla Rhobara! Wogule nigdzie go
nie ma!!! Próbowałem przeinstalować grę ale kiedy instalowałem ponownie musiałem zignorować
pare błędów z plikami... I one się nie wgrały. Mimo tego króla nie ma!



Ja właśnie teraz tam jestem :) I na szczęście Król Rhobar jest na swoim miejscu.

Wie ktoś może gdzie mogę dostać taką zbroję, którą nosi Gorn? Fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 16:59, Meykan napisał:

To jest średnia zbroja Nordmańczyka musisz iść do Nordmaru i nazbierać reputacji dla nich i
dopiero możesz ją kupić.



Szkoda. To chyba wolę kupić zbroję paladyna jak będę miał ponad 50% reptuacji i kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 17:11, EveRte napisał:

> To jest średnia zbroja Nordmańczyka musisz iść do Nordmaru i nazbierać reputacji dla nich
i
> dopiero możesz ją kupić.


Szkoda. To chyba wolę kupić zbroję paladyna jak będę miał ponad 50% reptuacji i kase


ja miałem zbroje paladyna do końca gry bo jest najlepsza ochrona przed bronia tylko nie ma nic przed magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 17:15, Shizard napisał:

> > To jest średnia zbroja Nordmańczyka musisz iść do Nordmaru i nazbierać reputacji
dla nich
> i
> > dopiero możesz ją kupić.
>
>
> Szkoda. To chyba wolę kupić zbroję paladyna jak będę miał ponad 50% reptuacji i kase

ja miałem zbroje paladyna do końca gry bo jest najlepsza ochrona przed bronia tylko nie ma
nic przed magia



Ja tam z magami prawie w ogóle nie walczę :P Wyjątkiem byli tylko ci orkowi szamani w Vengardzie. Aktualnie mam tą zbroję buntownika za 15000 z takimi fajnymi naramiennikami, płonący miecz, ciężką orkową kuszę, i parę fajnych tarcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak innym ale mnie podoba się że walczymy "myszką": jednym i drugim przyciskiem tworzymy combosy. Nie jest to może Devil May Cry ale i tak fajnie :) Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 17:46, Daviochlebak napisał:

nie wiem jak innym ale mnie podoba się że walczymy "myszką": jednym i drugim przyciskiem tworzymy
combosy. Nie jest to może Devil May Cry ale i tak fajnie :) Co wy o tym sądzicie?



No mi też się to podoba. Powiedzcie jakie znacie fajne ciosy?

Ja znam tylko

lewy przycisk myszy + prawy = mocne pchnięcie do przodu

Długo przytrzymać prawy przycisk myszy = Mocne uderzenie z zamachu

Trzymać lewy przycisk myszy i naciskać prawy = słabsze ataki mieczem + obrona

Stopniowo naciskac prawy przycisk = Normalne dwa uderzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc! Mam problem z gothicem3. Gdy włączam grę pojawiają się te reklamy jojowood itp.
a po filmikach, chwilowo jest dźwięk menu, i czarny ekran, po chwili komputer wyłącza grę i wyświetla się komunikat, o tym że sterownik ekranu przestał działać poprawnie. Później zainstalowałem inny sterownik,
ale gdy włączyłem grę wszystko było dobrze do tego samego momentu, i komputer resetował się. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:25, wybrany4567 napisał:

/.../ 256ram /.../


Nie mów, że Gothic 3 idzie pograć na takiej ilości ramu chyba, że lubisz lub twój brat cioteczny lubi taką grę gdzie co sekundę komputer wczytuje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:25, wybrany4567 napisał:

Ati radeon 9200se intel caleron 2ghz, 256ram( to nie dużo ale u brata ciotecznego na takim
działałała)



Nie gadaj takich bzdur... Na 256 ramu nie ma szans, żeby poszło. I do tego masz za słaba kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:39, wybrany4567 napisał:

Dobra mniejsza z tym napisz mi proszę jak zrobić by to działało.

Żeby Gothic 3 działał Ci w miarę dobrze to musisz spełniać wymagania minimalne gry;)

Jeśli chcesz by gr ruszyła na 256 ram to musisz posiadać komputer, który posiada kartę graficzną z 128 MB i która obsługuje Pixel Shader w wersji 1.4 oraz procesor wyższy od 1 Ghz ale gra na takim sprzęcie nie jest za ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:39, wybrany4567 napisał:

Dobra mniejsza z tym napisz mi proszę jak zrobić by to działało.



Dobra powiem ci jak zrobić, żeby działało - Kup sobie co najmniej 1GB ramu i lepszą kartę... To jest chyba jedyna odpowiedz na twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wyjść z domu z gotówką rzędu 500-600 ++ złotych. 2. Udać się do najbliższego/najdalszego (zależy czy lubisz spacery :)) sklepu komputerowego, gdzie będziesz mógł dokupić dodatkowe części do swojej machiny od grania i nie tylko. 3. Wejść do sklepu, powiedzieć dzień dobry/dobry wieczór. 4. Kupić jedno-gigabajtową kostkę ramu (bądź 512, jeżeli chcesz się bawić z overclockingiem lub z pewnym programem, dzięki któremu Gothic 3 zadziała Ci z mniejszą niż zalecaną ilością ramu, mimo wszystko zalecam dokupić 1 GB). 5. Zapłacić, podziękować, powiedzieć coś w stylu "do widzenia" i wyjść ze sklepu. 6. Wrócić i wziąć kostkę ramu, za którą zapłaciliśmy. 7. Wrócić do domu. 8. Zamontować nowo zakupiony RAM do PC-ta. 9. Cieszyć się grą...

Teraz powinieneś wiedzieć co i jak, radzę tylko, żebyś nie kupował najtańszego ramu, bo to zawsze gorsza jakość i kilka innych problemów, na przykład jakaś awaryjność elementu bądź cokolwiek innego. Jeżeli nie masz takiej gotówki, to powinieneś zakupić 512 ramu i pobawić się z wcześniej wymienionym programem, niestety nie pamiętam nazwy i źródła skąd można to ściągnąć. Do tego, jeżeli nie boisz się o kości, to możesz podwyższyć trochę taktowanie zegara, ale jeżeli nie do końca siedzisz w tym temacie, to nawet o tym nie myśl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się