Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 14:23, SinClers napisał:

ile muszę wypełnić misji żebym miał zaufanie orków?(montera).
czy jest jakiś kod żebym miał szatę maga?

Szatę maga możesz kupić w Varancie wiec po co ci do tego kod? oczywiście maga ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:43, Gorn7 napisał:

Szatę maga możesz kupić w Varancie wiec po co ci do tego kod? oczywiście maga ognia.


Może chłopakowi zbyt spieszno by nosić ów szatę;)
ja tam jednak wole wojownika bo drogą maga to troszkę za ławo idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zdobyłem Gothic 3 Edycja Kolekcjonerska i gram w większości po stronie orków, ale póżniej mam zamiar przejśc jako mag i byc u buntowników. Narazie mam prawie wszystkie zdolności złodzieja, wojownika, alchemika, myśliwego i dwie maga i parę zaklęc. To jest dziwnie złożona postac oraz ciężko się nią gra, ale nawet fajnie. Prawie wszystko się umie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na pierwowzór - jedynkę. Tam to się dopiero wszystko umiało, dosłownie :) A trochę ciężko się gra, też z przyczyny np. bardzo wielu orków podczas odbijania miast, dziwnie-silnych wilków, dzików i innych "mikroskopijnych" zwierzaków... No i te jelenie - szybkie jak cholera, pamiętam, że zawsze z łuku takie tłukłem ;]
A tak przy okazji radzę nie atakować żubrów czy jak im tam - bawoły chyba. W grupach mogą być... Śmiertelne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:43, Gorn7 napisał:

> ile muszę wypełnić misji żebym miał zaufanie orków?(montera).
> czy jest jakiś kod żebym miał szatę maga?
Szatę maga możesz kupić w Varancie wiec po co ci do tego kod? oczywiście maga ognia.


szte maga wody mozesz kupic u magow wody chyba u Cronosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i JESZCZE JEDNO CO MUSZE ZROBIC GDY ZABIłEM WSZYSTKICH ORKóW W nORDMARZE Lecz nie wykonalem misji
zabilem wszystkie jednostki na tej mapie http://img244.imageshack.us/img244/7404/mapawiatary0.jpg +dwa inne odzialy ktore nie wystepuja na mapie (orkowie pod mostem tylko nie na przeleczy i te ktore sa kolo palladyna ktoremu jak pomozemy to nam pomoze z grobowcem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:21, dambialko napisał:

po pierwsze nie spamuj ciągle.Po drugie jak nie wykonałeś misji o co chodzi Tobie ?


chcem sie dowiedziec dlaczego nie moge nauczyc sie wykonywania trucizn?? daje kase a on mowi ze sie nauczylem pacze w ekwipunku ale nie mam tej zdolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta umiejętność jest efektem niedopracowania, tudzież problemów związanych z grą, które uniemożliwiają wyuczenie się tej oraz kilku innych umiejętności. Najlepiej wczytaj stan gry sprzed próby wytrenowania tejże umiejętności i po prostu nie zawracaj sobie nią głowy, o ile nie chcesz stracić punktów umiejętności przez błąd w grze, zawsze przecież można na coś bardziej wartościowego zainwestować te "zasoby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast podawać dziwne, zupełnie niepoprawne odpowiedzi oraz nie mające nic wspólnego z pytaniem i upominanie innych najpierw spójrz na siebie. I kto tu spamuje? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się