Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Tym bardziej że twórcy gry wypieli się na graczy i nie wydają już żadnych łatek. Łaskawie się za to zgodzili że sami fani mogą takie poprawki stworzyć:(
To dopiero jest podejście do klienta nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 00:50, Karharot napisał:

Tym bardziej że twórcy gry wypieli się na graczy i nie wydają już żadnych łatek. Łaskawie się
za to zgodzili że sami fani mogą takie poprawki stworzyć:(
To dopiero jest podejście do klienta nie ma co...

A g3 kosztował nie dawno tyle ile w dzień premiery.... jakbym wiedział co to jest to dałbym maks. 50 zł..............Za te nerwy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:27, Matias16162 napisał:

Droga orkowego najemnika to łatwa droga. Przeszedłem gre na wszystkie 3 sposoby i najbardziej
mi spasiła droga Adanosa....
Czy ktoś wie jak wykonać atak z wyskoku? W poradniku jest napisane że można to zrobić
a ja nie umiem.... Jak to się robi?


O właśnie a jak ja mogę wybrać jakąś droge?? To chodzi o to żeby modlić się w odpowiednich kapliczkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 07:38, mlynar911 napisał:

> Droga orkowego najemnika to łatwa droga. Przeszedłem gre na wszystkie 3 sposoby i najbardziej

> mi spasiła droga Adanosa....
> Czy ktoś wie jak wykonać atak z wyskoku? W poradniku jest napisane że można to
zrobić
> a ja nie umiem.... Jak to się robi?

O właśnie a jak ja mogę wybrać jakąś droge?? To chodzi o to żeby modlić się w odpowiednich
kapliczkach??


Po prostu musisz wybierać np., czy wyzwolisz Cape Dun czy też zabijesz buntowników w Reddock itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 07:38, mlynar911 napisał:

> Droga orkowego najemnika to łatwa droga. Przeszedłem gre na wszystkie 3 sposoby i najbardziej

> mi spasiła droga Adanosa....
> Czy ktoś wie jak wykonać atak z wyskoku? W poradniku jest napisane że można to
zrobić
> a ja nie umiem.... Jak to się robi?

O właśnie a jak ja mogę wybrać jakąś droge?? To chodzi o to żeby modlić się w odpowiednich
kapliczkach??

Znajdujesz 5 artefaktow Adanosa. Droga Beliar- modlisz sie do kapliczki beliara w wielkiej świątyni w Bakareshu, Innosa- do kapliczki w klasztorze w Nordmarze, Adanosa- gadasz z Xardasem, niszczysz artefakty w piecu na rudę w Klanie Młota. Ale zanim znajdziesz artefakty itp musisz wiedieć po jakiej stronie będziesz grał. Np, jak wiesz że wybierzesz Innosa pomagasz buntownikom, beliara pomagasz orkom i ich NAJEMNIKOM, ADANOSA, POMAGASZ WSZYSTKIM :l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:01, Matias16162 napisał:

Ale zanim znajdziesz artefakty itp musisz
wiedieć po jakiej stronie będziesz grał. Np, jak wiesz że wybierzesz Innosa pomagasz buntownikom,
beliara pomagasz orkom i ich NAJEMNIKOM, ADANOSA, POMAGASZ WSZYSTKIM :l)


To nie do końca prawda. Można odwlekać decyzję praktycznie do samego końca. Ja mając już wszystkie ogniste puchary i wszystkie boskie artefakty mam wszystkie możliwości przed sobą. Wystarczy tylko unikać decyzji których potem nie da się cofnąć. Pewne questy zostawić sobie na koniec czyli nie przesadzać z wyzwalaniem miast , albo niszczeniem obozów buntowników lub koczowników. Można bez żadnej szkody wyzwolić Nordmar i wytłuc ojrków w Vengardzie, ponieważ tam wszyscy orkowie są i tak agresywni. Żadnej drogi nie blokują zabójstwa Zubena i Rhobara. Zdonywanie reputacji u rozmaitych grup ma znaczenie w zasadzie tylko przy zakupie lepszych zbroi, ale i tak ciężki pancerz Nordmarczyka jest jedną z najlepszych zbroi i można go zdobyć dzięki misjom w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Zdonywanie

Dnia 30.10.2007 o 10:25, Lucek napisał:

reputacji u rozmaitych grup ma znaczenie w zasadzie tylko przy zakupie lepszych zbroi, ale
i tak ciężki pancerz Nordmarczyka jest jedną z najlepszych zbroi i można go zdobyć dzięki misjom
w Nordmarze.


Czyli mogę np. iść drogą Innosa a zabijać buntowników tak?? :] Ale ja osobiście bym chciał być po stronie orków ale jakoś nie mogę się przemóc zabijać buntowników ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 13:25, mlynar911 napisał:

Czyli mogę np. iść drogą Innosa a zabijać buntowników tak?? :] Ale ja osobiście bym chciał
być po stronie orków ale jakoś nie mogę się przemóc zabijać buntowników ;P hehe


Ja też nie mogłem się przemóc żeby zabijać buntowników, ale wybierając drogę Adanosa i tak trzeba ich zabijać.
Nie potrafiłem też zabijać magów wody albo gońców leśnych, po prostu uważam że to są grupy wzbudzające największą sympatię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:00, Lucek napisał:

Ja też nie mogłem się przemóc żeby zabijać buntowników, ale wybierając drogę Adanosa i tak
trzeba ich zabijać.
Nie potrafiłem też zabijać magów wody albo gońców leśnych, po prostu uważam że to są grupy
wzbudzające największą sympatię :).


Bo wszystkie części Gothica to były powiązane z walką z orkami i złymi ludźmi. I dlatego nie mogę być zły. Orkowie to okupanci i trzeba z nimi walczyć. A poza tym ja kieruje siś wzorami, ideami i zasadami realizującymi wizje wolnej i demokratycznej Myrthany :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:08, mlynar911 napisał:

Bo wszystkie części Gothica to były powiązane z walką z orkami i złymi ludźmi. I dlatego nie
mogę być zły.


Czyżby? To chyba nie jest wcale takie oczywiste.
W GI chcieliśmy tylko wydostać się z górniczej doliny, a orkowie wcale nie byli tacy źli :). Mając przy sobie Ulu-mulu wzbudzaliśmy u Orków szacunek i zaciekawienie, a nie agresję :D.
W GII Paladyni i Magowie Ognia byli nadęci i dupkowaci. Ja grając po stronie najemników z chęcią skopałem tyłek jednemu z nich kiedy oskarżył mnie o kradzież sakiewki :D , chociaż do zamku orków nie wpuściłem jak chciał Torlof.
W GIII po prostu sprawiedliwości stało się zadość, Paladyni i Magowie ognia dostali nauczkę. Można im pomóc , ale skoro okazuje się że zarówno orkowie , asasyni , jak i paladyni oraz magowie ognia są tylko pionkami w rekach Innosa i Beliara, i tylko Adanosowi zależy na pokoju wybór Adanosa staje się oczywisty :)

Dnia 30.10.2007 o 14:08, mlynar911 napisał:

Orkowie to okupanci i trzeba z nimi walczyć. A poza tym ja kieruje siś wzorami,
ideami i zasadami realizującymi wizje wolnej i demokratycznej Myrthany :P hehe


Dobre :D
Rhobar prezydentem Myrtany ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz poprostu żeby przeżyć to trzeba było i tak orków zabijać ;p ale wiesz zależy kto co lubi. Ja z kolei bylem palladynem w G2 i wpuściłem orków do zamku w Górniczej Dolinie :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:07, mlynar911 napisał:

No wiesz poprostu żeby przeżyć to trzeba było i tak orków zabijać ;p ale wiesz zależy kto co
lubi. Ja z kolei bylem palladynem w G2 i wpuściłem orków do zamku w Górniczej Dolinie :p hehe


Chciales po prostu zobaczyc jak sie siekaja XD Tez tak zrobilem dla picu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:30, Infes napisał:

> No wiesz poprostu żeby przeżyć to trzeba było i tak orków zabijać ;p ale wiesz zależy
kto co
> lubi. Ja z kolei bylem palladynem w G2 i wpuściłem orków do zamku w Górniczej Dolinie
:p hehe

Chciales po prostu zobaczyc jak sie siekaja XD Tez tak zrobilem dla picu ;p


Skończyłem GII na wszystkie sposoby.
Wpuszczenie orków do zamku to była czysta ciekawość, bo przecież wytłukłem tych którzy oblegali zamek, ba! wytłukłem wszystkich orków w górniczej dolinie, a mimo to filmik pokazywał że jednak orkowie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 17:39, Lucek napisał:

Skończyłem GII na wszystkie sposoby.
Wpuszczenie orków do zamku to była czysta ciekawość, bo przecież wytłukłem tych którzy oblegali
zamek, ba! wytłukłem wszystkich orków w górniczej dolinie, a mimo to filmik pokazywał że jednak
orkowie są :D

oczywiście że tak jest.Choćbyś wytłukł wszystkich orków w świecie gry (czyli w khorinis także)to i tak to nic nie da.JA tam sie spodziewałem że jak już żadnych orków i smoków nie będzie w gd to paladyni wrocą do miasta albo chociaz zamek opuszcza a bezi dostanie jaks przyzwoitą nagrode a tu nic.Szkoda, mogło być fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 21:06, Mocarny Olszak napisał:

Jak wykonać taki fajny obrót bronią dwuręczną? Próbowałem klikać na różne sposoby ale mi nie wychodzi :/
Przytrzymujesz PPM i wciskasz LPM.


Nie to nie to. W ten sposób wykonuje sie atak z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:39, Lucek napisał:

Skończyłem GII na wszystkie sposoby.
Wpuszczenie orków do zamku to była czysta ciekawość, bo przecież wytłukłem tych którzy oblegali
zamek, ba! wytłukłem wszystkich orków w górniczej dolinie, a mimo to filmik pokazywał że jednak
orkowie są :D


Bez kitu ja tak samo zrobiłem. Sporo expa było na tych orkach i niezła zabawa. :p jak biegałeś pomiędzy nimi a cała chmara biegła za tobą ;D to było coś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:52, daron90 napisał:

Nie to nie to. W ten sposób wykonuje sie atak z góry.


Jak przytrzymasz PPM, po czym przytrzymasz LPM to wykonasz atak z góry.
Natomiast jak przytrzymasz PPM i wciśniesz LPM to wykonasz obrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie już na samym początku gry cape dun dostaje zadanie że mam wytłuc wilki wytłujłem je wszystkie
a zadanie nie jest zaliczone a bez tego zadania nici na zdobycie reputacji wtym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się