Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 18:43, wrobel253 napisał:


> nie ma tam tej tarczy obszukałem całą jaskinie wszystkie zakamarki i nic :(

Nie ma bo ci goście którzy to pisali nie skapneli się że jest to jedna z 48 specjalnych skrzyń
które trzeba otwierać po kolei. Widać mieli akurat 27 w której jest tarcza runiczna. Dałbym
mapkę z tymi skrzyniami ale się nie mieści w 2000kB :( popytaj ludzi może ktoś ma mniejszą.

to na e-mail mi prześlij glavista@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:48, hehe napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w tą grę można już normalnie grać, bo zastanawiam się nad
kupnem i nie wiem czy jeszcze nie poczekać na jakies pathe :)) ?


Jeśli zainstalujesz dostępne poprawki to można grać normalnie ale będzie ścinało mimo wszystko gdyż poprawki nie optymalizują kodu gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:48, hehe napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w tą grę można już normalnie grać, bo zastanawiam się nad
kupnem i nie wiem czy jeszcze nie poczekać na jakies pathe :)) ?


wyszły już 2 oficjalne patche do wersji 1.08 sprzedawanej w sklepach i dwa nieoficjalne, a więc chyba można w miarę grać oprócz tych 10000 bugów, było ok. 10000000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:57, xardas akrobata napisał:

Ile worków pszenicy ukradli bandyci z Montery?


6 ukradli a 10 jest na farmie czyli oddasz 15 i bedziesz miał jeden worek gratis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytanka więc po kolei:

1. Czy jak zapisuje grę na poprzednim savie to bedzie mi bardziej mulić kąpa??

2.Mam zainstalowane patche na G3 1.09,1.12,1.4,1.4.1,1.5 i gram se i nagle jakaś taka mgła mnie spowiła i miałem bardzo małe pole widzenia czy to normalne?? Czy może to kaprys pogody??

3.Czy mi się zdaje czy jak zainstaluje sie powyższe patche to strzały ze skrzyń znikają?? Tzn. nie ma ich w nich a przecież zawsze miałem ich mnóstwo a teraz deficyt. Czy może szczęścia nie mam??

Plizzz pomocy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To nic nie zmieni

2. U mnie to jest w wersji premierowej (1.08), więc raczej nie dziwi mnie to

3. Pojęcia nie mam

4. Mogłeś edytować posta zamiast pisać 2 pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:47, mlynar911 napisał:

1. Czy jak zapisuje grę na poprzednim savie to bedzie mi bardziej mulić kąpa??


Będzie tak samo jak byś zapisał na pustym miejscu.

Dnia 31.10.2007 o 21:47, mlynar911 napisał:

2.Mam zainstalowane patche na G3 1.09,1.12,1.4,1.4.1,1.5 i gram se i nagle jakaś taka mgła
mnie spowiła i miałem bardzo małe pole widzenia czy to normalne?? Czy może to kaprys pogody??


Zapisz stan gry i wczytaj ją ponownie mgła zniknie ;)

Dnia 31.10.2007 o 21:47, mlynar911 napisał:

3.Czy mi się zdaje czy jak zainstaluje sie powyższe patche to strzały ze skrzyń znikają?? Tzn.
nie ma ich w nich a przecież zawsze miałem ich mnóstwo a teraz deficyt. Czy może szczęścia
nie mam??


Nie stwierdziłem tego faktu może masz za mało szczęścia ;)

Dnia 31.10.2007 o 21:47, mlynar911 napisał:

Plizzz pomocy :p


Taka pomoc wystarczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 09:36, wdowiakm napisał:

Nie stwierdziłem tego faktu może masz za mało szczęścia ;)
> Plizzz pomocy :p

Taka pomoc wystarczy? :P


Raczej masz racje bo rzadko znajduje strzały w skrzyniach,wytrychy i mikstury odtrutki ;/ a jak wczesniej grałem to miałem tego full ;/ ale dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem Gothica 3 orginalnego ( dopiero niedawno bo został przeceniony) i związku z tym mam 4 pytania
a właściwie 3 pytania i jeden problem.

1.Czemu gdy chce zostać mistrzem walki mieczem wszyscy mówią mi że nie jesteś jeszcze na to przygotowany a na mistrza walki mieczem potrzeba 200 siły a ja mam 205 z tego chyba 2 pierścienie. Czy pierścienie mają z tym jakiś związek.

2. O co chodzi w tych nazwach. Czemu np. nad Orkiem jest pomarańczowy napis Wojownik a nad innym Orkiem jest napisany na biało napis Wojownik.

3.Gdzie znajduję się 7 starożytny pierścień alchemików z Geldren. Mam już 6 a nie wiem gdzie jest siódmy.

4. ( Problem ) Kiedy szedłem do Jacka z latarni morskiej któremu miałem odebrać pieniądze zaczęła się zmieniać pogoda zmieniały się również dni na noc i dzień. I zapisałem grę. Na poprzednim save był dzień 2 a na następnym save po tym incydencie z zmiana dni i pogody był dzień 352. Co się stało czy to jakiś bug ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:53, Wintan napisał:

Niedawno kupiłem Gothica 3 orginalnego ( dopiero niedawno bo został przeceniony) i związku
z tym mam 4 pytania
a właściwie 3 pytania i jeden problem.

1.Czemu gdy chce zostać mistrzem walki mieczem wszyscy mówią mi że nie jesteś jeszcze na to
przygotowany a na mistrza walki mieczem potrzeba 200 siły a ja mam 205 z tego chyba 2 pierścienie.
Czy pierścienie mają z tym jakiś związek.

2. O co chodzi w tych nazwach. Czemu np. nad Orkiem jest pomarańczowy napis Wojownik a nad
innym Orkiem jest napisany na biało napis Wojownik.

3.Gdzie znajduję się 7 starożytny pierścień alchemików z Geldren. Mam już 6 a nie wiem gdzie
jest siódmy.

4. ( Problem ) Kiedy szedłem do Jacka z latarni morskiej któremu miałem odebrać pieniądze
zaczęła się zmieniać pogoda zmieniały się również dni na noc i dzień. I zapisałem grę. Na poprzednim
save był dzień 2 a na następnym save po tym incydencie z zmiana dni i pogody był dzień 352.
Co się stało czy to jakiś bug ??


1. nie wiem

2. na biało to znaczy, że jest do ciebie neutralnie nastawiony, na pomarańczowo nieprzyjaxnie nastawiony, na czrrwono wróg, przyjaciele chyba są na zielono

3. nie wiem

4. To jest bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:09, Wintan napisał:

Jeżeli ktoś zna odpowiedz na pytanie 1 i 3 prosze szybki kontakt lub szybkie napisanie odpowiedzi


odp. na 1 pytanie spróbuj zdjąć pierścienie i dodać punkty doświadczenia. A nie trzeba czasam na mistrze mieć ileś tam zdolności łowieckich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak walczyłem z jaszczurem nagle pasek wytrzymałości beziego zmienił mi się z żółtego na szary (po potyczce wyszedł bez straty życia). Jak to zmienić? Próbowałem odtrutki (czar) i spania nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:04, KBM napisał:

Jak walczyłem z jaszczurem nagle pasek wytrzymałości beziego zmienił mi się z żółtego na szary
(po potyczce wyszedł bez straty życia). Jak to zmienić? Próbowałem odtrutki (czar) i spania
nie pomaga!


Trzeba wypić lek, który leczy słabości(zapomniałem nazwy, ale w opisie trunku, jest to napisane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się